logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Vilniuje – standartinių šokių Europos čempionatas!
Skaityti daugiau

Nelauk rudens – pakviesk draugą į teatrą

Atsisveikindamas su žiūrovais iki rudens Jaunimo teatras kviečia pamatyti paskutinius šio sezono spektaklius ir kviečia pasinaudoti sezono pabaigos akcija – įsigyti du bilietus į spektaklį už vieno bilieto kainą.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Įdomiausi gegužės renginiai Lietuvoje: Pasaulio ledo ritulio čempionatas, lotynų megažvaigždės J Balvin šou ir sugrįžtantis „Comic Con“

Nors vasariškų orų Lietuvoje dar tenka palaukti, šalies renginių rinka kaista itin sparčiai. Paskutinį pavasario mėnesį mūsų laukia lotynų megažvaigždės J Balvin šou, tūkstančius dalyvių sutraukiantis „Comic Con“ festivalis ir aistrų kupinas pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Vilniuje – standartinių šokių Europos čempionatas!

Šiais metais įspūdingi sporto renginiai dar tikrai nesibaigė – vienas jų pirmąjį gruodžio mėnesio savaitgalį laukia ir Lietuvoje. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje gruodžio 2 d. vyks 2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas.

Čempionatą rengiančios Lietuvos sportinių šokių federacijos teigimu, laiko jam pasiruošti šį kartą buvo nedaug, nes sprendimą varžybas surengti Lietuvoje Pasaulio sportinių šokių federacija priėmė tik antroje metų pusėje. „Gal nelabai ir tikėjomės, nes šiemet Kaune buvo organizuotas profesionalų pasaulio čempionatas, tačiau tikrai turime pasidžiaugti, jog pasaulio federacija mumis labai pasitiki, kaip aukščiausio lygio sporto renginių organizatoriais – Lietuvoje vykstančius čempionatus visada su geriausiomis emocijomis prisimena ir dalyviai, ir žiūrovai. Todėl iš Pasaulio sportinių šokių federacijos gauta žinia, kad mums skiriamas ir šių metų Europos čempionatas, buvo savotiškas įrodymas, jog galime pasitikėti savo jėgomis. Kibome į darbus ir kviečiame visus Lietuvos šokių mylėtojus suskubti įsigyti bilietus į šį daug žadantį renginį.“ – sakė LSŠF generalinė sekretorė Diana Gornatkevičienė.

Kas atstovaus Lietuvai?
D. Gornatkevičienė taip pat pridūrė, kad šiuo metu Lietuvoje vyksta standartinių šokių sportininkų kartų kaita, todėl labai svarbu išlikti geriausiųjų gretose ir pristatyti jaunesnius šokėjus: „Kaip žinoma, į Europos čempionatą kiekviena valstybė turi teisę deleguoti po dvi poras. Tad Lietuvai šiame čempionate atstovaus vieni tituluočiausių pasaulio šokėjų Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė bei šių metų šalies čempionai, jauni šokėjai Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė. Pastarieji aukščiausio lygio standartinių šokių varžybose būna labai arti finalo (užima 7-8 – ąją vietas), tačiau į finalą – geriausiųjų šešetuką – kol kas nebuvo pavykę patekti, nors šiemet Georgijus ir Domilė iškovojo Europos taurę. Bus nepaprastai įdomu stebėti, kaip seksis tokiems patyrusiems šokėjams, kaip Evaldas ir Ieva, bei, kaip į elito gretas įsilies Georgijus ir Domilė.“

Vilniuje žadama šokių stilių ir žanrų įvairovė
Čempionatas vyks visą dieną – nuo ryto iki vakaro. Dienos metu rengiami atrankiniai turai, o vakare – finalinės varžybos ir koncertas.
„Europos čempionate laukiame apie 50 porų. Dieną jos šoks pradiniuose turuose, o vakaro programos metu vyks ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas. Į ketvirtfinalį teisėjai kvies 24 geriausius duetus, į pusfinalį – 12, o į finalą – 6. Kiekvieno turo metu bus atliekami visi penki šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas. Finale du šokiai bus atliekami solo, kuomet ant parketo šoks tik po vieną porą.“ – varžybų ir viso renginio struktūrą pristatė federacijos generalinė sekretorė, kviesdama žiūrovus į areną atvykti nuo 19.00 val. ir su Europos šokių elitu praleisti daugiau kaip dvi valandas.

Be standartinių šokių varžybų gruodžio 2 d. vyks ir Lotynų Amerikos šokėjų turnyras, kurį galės stebėti visi susirinkę arenoje. Taip pat vakaro programai ruošiamas įspūdingas koncertas – jame pasirodys Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvė, breiko šokėja Dominika Banevič – Ggirl Nicka, pasaulio hiphopo čempionas Edgaras Kerpė su hiphopo šokėjų grupe, o sportininkams akomponuos gyvos muzikos orkestras. Organizatorių teigimu, žiūrovų lauks visas šokio stilių ir žanrų spektras bei įkvepianti muzika – puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmąjį žiemos šeštadienio vakarą!

2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas vyks Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje gruodžio 2 d. Finalinių varžybų ir koncerto pradžia – 19.00 val.

 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti