logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Vilniuje – standartinių šokių Europos čempionatas!
Skaityti daugiau

„Hiperbolės“ Legendos ir vėl dainuos! Grupės penkiasdešimtmečio proga rengiamas turas didžiosiose Lietuvos arenose

50 metų – tai pusė amžiaus, jei skaičiuosime žmogaus metais. Bet ar toks skaičius yra didelis muzikos grupei? Šį klausimą gerbėjai galės užduoti „Hiperbolės“ nariams, kadangi 2024 m. sukanka lygiai 50 metų, kai susibūrė ši legendinė roko grupė. Ta proga „Hiperbolės“ kolektyvo nariai ketina sudrebinti didžiąsias šalies arenas. Sugrįžti pas klausytojus su nauja energija ir senomis laiko patikrintomis dainomis. O kaip gi prasidėjo klausytojų pamiltos grupės kelias?

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro gastrolės Šilutėje: klasikos gerbėjams – skambus koncertas, vaikams – edukacinė opera „Buratinas“

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras atvyksta gastrolių į Šilutę: gruodžio 16 d. publikos laukia nuostabus Kalėdinis koncertas, o gruodžio 17 d. mažieji žiūrovai pasiners į edukacinės operos vaikams „Buratinas“ šurmulį. Jei norite pasidžiaugti muzika ir jos kuriama Kalėdine nuotaika esate labai laukiami Šilutės kultūros ir pramogų centre – puikus savaitgalis su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesionalais garantuotas.

Šventinio laikotarpio renginiai Lietuvoje: nuo „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen pasirodymo, iki Natalijos Bunkės ir Jessicos Shy koncertinių turų

Gruodis – ypatingas mėnuo, kupinas džiaugsmo, jaukumo, geros nuotaikos, laiko su artimaisiais bei, žinoma, kultūrinių renginių. Jų paskutinį 2023-ųjų kalendorinį mėnesį Lietuvoje tikrai netruks – savo pasirodymus čia surengs puikiai žinomi Lietuvos ir pasaulio scenos vardai, tarp kurių ir dukart „Eurovizijos“ nugalėtoja Loreen, iš Latvijos atvyksianti Laima Vaikulė, atlikėja Jessica Shy, Natalija Bunkė ir kiti. O štai atlikėjo „Daddy Was a Milkman“ gerbėjai jo pasirodymą galės stebėti mūsų kaimynėje Latvijoje, kur šis koncertuos kartu su šios šalies valstybiniu kameriniu orkestru.

Naujųjų metų naktį - laimės archeologija šokio spektaklio premjeroje

Gruodžio 31 d. Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia į šokio spektaklio „Laimės žodynas“ premjerą. Spektaklį, kuriame dalyvauja net šešiolika skirtingų kartų aktorių, lapkričio mėnesį pristatė šokio lauke gerai žinoma choreografė Agnija Šeiko.

Klaipėdos muzikinio teatro Kalėdinė gerumo akcija: dovanokime džiaugsmą sunkiau gyvenantiems!

Artėjančių švenčių proga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pasirūpinti dovanomis ne tik savo artimiesiems, bet ir tiems, kuriems šventinę nuotaiką pajusti sunkiau: dovanokite bilietus į teatro renginius vargingiau gyvenantiems. Jei jūs neturite laiko užsiimti bilietų pirkimu ar tinkamų gavėjų paieška – yra žmonės pasiruošę jums padėti. Gerumas kartais keliauja incognito!

Dar vienas Bilietai.lt žingsnis tvaresnio verslo link - aplinkosauginis ISO 14001 standartas

Džiaugiamės pranešdami, kad „Bilietai.lt“ (UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“) sėkmingai įgyvendino ISO aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartą (ISO 14001:2015). Tai svarbus žingsnis mūsų įmonės tvarumo kelionėje. ISO standarto sertifikatas ne tik liudija mūsų įsipareigojimą aplinkos apsaugai ir atsakingam verslo valdymui, bet ir yra puiki galimybė kurti vertę partneriams gerinant mūsų veiklos kokybę ir efektyvumą.

Naujasis Muzikinio teatro baleto trupės meno vadovas Gaj Žmavc: žengti pirmyn, būti atviriems pasauliui!

„Esu labai laimingas būdamas Klaipėdoje. Gal prieš dvejus metus teatro baleto tarnybos vadovui ir vyriausiajam choreografui Aurelijui Liškauskui prisipažinau, kad galėčiau čia gyventi, ir tai išsipildė. Tikiu, kad kai kuriems dalykams tiesiog lemta įvykti ir jie tampa tikrove. Miesto energija, žmonių, dirbančių teatre, profesionalumas negali nesužavėti“, – tikina naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupės meno vadovas Gaj Žmavc. „Nuoširdžiai dėkoju baleto tarnybos vadovui A. Liškauskui už nuoširdumą ir paramą. Muzikinio teatro vadovei Laimai Vilimienei visapusiškai palaikančiai baleto trupę. Tai neįtikėtina ir įkvepia! Sudėtinga nusakyti, tačiau nuostabu, kiek daug mums jau pavyko nuveikti vos per du bepilnus bendradarbiavimo mėnesius“.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

LNDT „RULETĖS“ REŽISIERIUS JO STRØMGREN: „KURTI ISTORIJĄ NUO NULIO REIKIA DRĄSOS“

Lietuvos nacionalinis dramos teatras 84 sezoną pradės rugsėjo 6 d. premjera paaugliams „Ruletė“, kurią stato žinomas norvegų režisierius ir choreografas Jo Strømgren. 2018 m. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre jo sukurtas spektaklis „Durys“ pelnė net keturis Auksinius scenos kryžius (Jo Strømgren apdovanotas kaip geriausias choreografas).

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Vilniuje – standartinių šokių Europos čempionatas!

Šiais metais įspūdingi sporto renginiai dar tikrai nesibaigė – vienas jų pirmąjį gruodžio mėnesio savaitgalį laukia ir Lietuvoje. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje gruodžio 2 d. vyks 2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas.

Čempionatą rengiančios Lietuvos sportinių šokių federacijos teigimu, laiko jam pasiruošti šį kartą buvo nedaug, nes sprendimą varžybas surengti Lietuvoje Pasaulio sportinių šokių federacija priėmė tik antroje metų pusėje. „Gal nelabai ir tikėjomės, nes šiemet Kaune buvo organizuotas profesionalų pasaulio čempionatas, tačiau tikrai turime pasidžiaugti, jog pasaulio federacija mumis labai pasitiki, kaip aukščiausio lygio sporto renginių organizatoriais – Lietuvoje vykstančius čempionatus visada su geriausiomis emocijomis prisimena ir dalyviai, ir žiūrovai. Todėl iš Pasaulio sportinių šokių federacijos gauta žinia, kad mums skiriamas ir šių metų Europos čempionatas, buvo savotiškas įrodymas, jog galime pasitikėti savo jėgomis. Kibome į darbus ir kviečiame visus Lietuvos šokių mylėtojus suskubti įsigyti bilietus į šį daug žadantį renginį.“ – sakė LSŠF generalinė sekretorė Diana Gornatkevičienė.

Kas atstovaus Lietuvai?
D. Gornatkevičienė taip pat pridūrė, kad šiuo metu Lietuvoje vyksta standartinių šokių sportininkų kartų kaita, todėl labai svarbu išlikti geriausiųjų gretose ir pristatyti jaunesnius šokėjus: „Kaip žinoma, į Europos čempionatą kiekviena valstybė turi teisę deleguoti po dvi poras. Tad Lietuvai šiame čempionate atstovaus vieni tituluočiausių pasaulio šokėjų Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė bei šių metų šalies čempionai, jauni šokėjai Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė. Pastarieji aukščiausio lygio standartinių šokių varžybose būna labai arti finalo (užima 7-8 – ąją vietas), tačiau į finalą – geriausiųjų šešetuką – kol kas nebuvo pavykę patekti, nors šiemet Georgijus ir Domilė iškovojo Europos taurę. Bus nepaprastai įdomu stebėti, kaip seksis tokiems patyrusiems šokėjams, kaip Evaldas ir Ieva, bei, kaip į elito gretas įsilies Georgijus ir Domilė.“

Vilniuje žadama šokių stilių ir žanrų įvairovė
Čempionatas vyks visą dieną – nuo ryto iki vakaro. Dienos metu rengiami atrankiniai turai, o vakare – finalinės varžybos ir koncertas.
„Europos čempionate laukiame apie 50 porų. Dieną jos šoks pradiniuose turuose, o vakaro programos metu vyks ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas. Į ketvirtfinalį teisėjai kvies 24 geriausius duetus, į pusfinalį – 12, o į finalą – 6. Kiekvieno turo metu bus atliekami visi penki šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas. Finale du šokiai bus atliekami solo, kuomet ant parketo šoks tik po vieną porą.“ – varžybų ir viso renginio struktūrą pristatė federacijos generalinė sekretorė, kviesdama žiūrovus į areną atvykti nuo 19.00 val. ir su Europos šokių elitu praleisti daugiau kaip dvi valandas.

Be standartinių šokių varžybų gruodžio 2 d. vyks ir Lotynų Amerikos šokėjų turnyras, kurį galės stebėti visi susirinkę arenoje. Taip pat vakaro programai ruošiamas įspūdingas koncertas – jame pasirodys Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvė, breiko šokėja Dominika Banevič – Ggirl Nicka, pasaulio hiphopo čempionas Edgaras Kerpė su hiphopo šokėjų grupe, o sportininkams akomponuos gyvos muzikos orkestras. Organizatorių teigimu, žiūrovų lauks visas šokio stilių ir žanrų spektras bei įkvepianti muzika – puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmąjį žiemos šeštadienio vakarą!

2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas vyks Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje gruodžio 2 d. Finalinių varžybų ir koncerto pradžia – 19.00 val.

 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti