logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį
Skaityti daugiau

Nelauk rudens – pakviesk draugą į teatrą

Atsisveikindamas su žiūrovais iki rudens Jaunimo teatras kviečia pamatyti paskutinius šio sezono spektaklius ir kviečia pasinaudoti sezono pabaigos akcija – įsigyti du bilietus į spektaklį už vieno bilieto kainą.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Įdomiausi gegužės renginiai Lietuvoje: Pasaulio ledo ritulio čempionatas, lotynų megažvaigždės J Balvin šou ir sugrįžtantis „Comic Con“

Nors vasariškų orų Lietuvoje dar tenka palaukti, šalies renginių rinka kaista itin sparčiai. Paskutinį pavasario mėnesį mūsų laukia lotynų megažvaigždės J Balvin šou, tūkstančius dalyvių sutraukiantis „Comic Con“ festivalis ir aistrų kupinas pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Didžiausio šalyje bilietų platinimo tinklo „Bilietai.lt“ duomenimis, laikotarpiu nuo 2023 m. kovo iki 2024 m. vasario populiariausių spektaklių trejetuką sudarė teatro „Kitas kampas“ spektaklis „Nuostabūs dalykai“ ir du Lietuvos nacionalinio dramos teatro pasirodymai „Ruletė“ ir „Tartiufas“.

Šiemet pirmąją vietą užėmęs, bet jau ne vienerius metus populiariausiųjų dešimtuke įsitvirtinęs spektaklis „Nuostabūs dalykai“ yra bene sėkmingiausias sąlyginai mažos monospektaklių kategorijos Lietuvoje atstovas.

Monospektaklio išskirtinumą žiūrovai pastebi jau nuo pirmųjų akimirkų, kai vienintelis spektaklio aktorius, dviejų Auksinių scenos kryžių laureatas, Martynas Nedzinskas įdomiu būdu sugriauna atstumą tarp aktoriaus ir žiūrovo – kartu su visais laukia spektaklio pradžios.

„Manau, kad mūsų sėkmės paslaptis yra ryšys, kurį mes kuriame su žiūrovu –  neapsimestinis, ne gundantis, viliojantis ar paperkantis, o toks, kuriame atviri aktoriai ateina pas žiūrovus, kurie irgi yra atviri. Mes gyvenam kurdami, kuriam gyvendami ir gyvename pagal tai, ką ir išpažįstame – improvizuojame visur ir visada“, – teigia spektaklio „Nuostabūs dalykai“ režisierius Kirilas Glušajevas.

Tiek prajuokinti, tiek pravirkdyti gebantis spektaklis sunkiai telpa į konkretaus žanro rėmus, o jo pabaiga – dar nestandartiškenė už pradžią. Įprastai pasirodymo pabaigoje aktoriai išlydimi garsių ovacijų, tačiau pasibaigus šiam spektakliui M. Nedzinskas žiūrovų prašo neploti, o pasilikti salėje tiek, kiek norėsis ir paklausyti muzikos.

Šiemet jau 15-ąjį sezoną minintis „Kitas kampas” yra vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, tačiau spektaklio „Nuostabūs dalykai“ režisierius K. Glušajevas sako, kad, nepaisant sėkmės, pakviesti žmogų į teatrą nėra taip paprasta.

„Kad pritrauktum žiūrovą į teatrą, pirmiausia, reikia juo rūpintis – domėtis savo žiūrovais, savo kaimynais, savo miesto ir šalies gyventojais ir norėti juos praturtinti. Kai kviečiame į teatrą, kviečiame žmones iš jų realaus gyvenimo į iliuzijų pasaulį, todėl tos iliuzijos, kurias mes turime ir kuriame, turi prisotinti ir praturtinti žiūrovus. Pakviesti žmogų dviem valandom palikti savo realybę yra didelė atsakomybė“, – mintimis dalinasi režisierius.

„Manau, kad daug kas mėgina žiūrovą kuo labiau stebinti, tačiau istoriškai tiek teatre, tiek kine, viskas jau buvo ir kartojasi, tiesiog truputį pakeistomis formomis. Dėl to mes, būdami scenoje, pasakojame žiūrovui apie jį patį. Tai savotiškas dialogas, kuris atsiranda tik tada, kai vertiname vienas kitą, kaip lygiavertį. Juk išskirtiniai susitikimai, pažintys ir draugystės yra grįstos atvirumu, nuoširdumu ir tuo jausmu, kad kitas žmogus man yra įdomesnis už mane patį“, – priduria K. Glušajevas.
 
Išparduota Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS IšparduotaIšparduotaNuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS Kauno kino centras ROMUVA, Kaunas
Išparduota Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS IšparduotaIšparduotaNuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS Menų spaustuvė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti