logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

Nelauk rudens – pakviesk draugą į teatrą

Atsisveikindamas su žiūrovais iki rudens Jaunimo teatras kviečia pamatyti paskutinius šio sezono spektaklius ir kviečia pasinaudoti sezono pabaigos akcija – įsigyti du bilietus į spektaklį už vieno bilieto kainą.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Įdomiausi gegužės renginiai Lietuvoje: Pasaulio ledo ritulio čempionatas, lotynų megažvaigždės J Balvin šou ir sugrįžtantis „Comic Con“

Nors vasariškų orų Lietuvoje dar tenka palaukti, šalies renginių rinka kaista itin sparčiai. Paskutinį pavasario mėnesį mūsų laukia lotynų megažvaigždės J Balvin šou, tūkstančius dalyvių sutraukiantis „Comic Con“ festivalis ir aistrų kupinas pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Gegužės mėnuo išsiskirs ir festivalių gausa. Be minėto „Comic Con“ renginio, puikiai leisti laiką kvies jaunimo festivalis „VibeLift“, didžiulės sėkmės susilaukęs Raudonės pilies festivalis ir pirmą kartą rengiamas „Vilnius Spring festival“.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas (I div. B grupė)
Balandžio 27-gegužės 3 d. (Vilnius)

Balandžio 27 dieną pavadinimą pakeitusioje Vilniaus „Twinsbet“ arenoje startavo IIHF Pasaulio ledo ritulio čempionatas (I divizionas, B grupė), kuris tęsis iki gegužės 3 dienos. Dėl kelialapio į aukštesnį divizioną varžosi šešios rinktinės – Lietuva, Kinija, Estija, Ispanija, Nyderlandai ir Ukraina, o iš viso bus sužaista penkiolika rungtynių. Lietuvos ledo ritulininkai jau spėjo sužaisti du mačus ir iškovoti dvi pergales, tačiau rinktinės dar laukia trejos rungtynės – balandžio 30 d. prieš olandus, gegužės 1 d. prieš kinus ir gegužės 3 d. prieš ukrainiečius.

Kastyčio Kerbežio koncertas Mamos dienos proga
Gegužės 4 d. (Šiauliai)

Mamos dienos išvakarėse, Kastytis Kerbedis kviečia visus į ypatingą muzikinę šventę Šiaulių arenoje. Charizmatiškasis atlikėjas ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas į jo koncertą atvykęs žmogus jam yra didžiausia motyvacija žengti į sceną, o tokia proga ypatingai verčia pasitempti. „Daug gražių dalykų mes galime turėti savo gyvenime, bet mamą tik vieną visame plačiame pasaulyje. Visos mamos nusipelno atskiros padėkos, todėl dovanosiu didžiausią savo turtą – savo dainas“, – teigia K. Kerbedis.

Kastytis Kerbedis – Dėl tavęs galiu
https://youtu.be/Zmrs-Y5H4yI?si=jkXWhYm_4SvoTOH7

Pirmą kartą rengiamas „Vilnius Spring festival“
Gegužės 9, 16, 23 ir 30 d. (Vilnius)

Naujas ir ambicingas muzikos festivalis „Vilnius Spring festival“ kviečia pasinerti į išskirtinio grožio muzikos garsų pasaulį sostinės Nacionalinės dailės galerijoje. Festivalį sudarys keturi koncertai: gegužės 9 dieną festivalį pradės Lietuvos narystės ES ir NATO 20-mečiui skirtas „Vilnius JJAZZ Ensemble“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro pasirodymas, o gegužės 16 dieną vyks pirmasis Lietuvoje koncertas su „MiMu Gloves“ sensorinėmis pirštinėmis, kuriame, kartu su Šv. Kristoforo komeriniu orkestru, savo naujausias dainas pristatys Raminta Naujanytė–Bjelle. Mėnesio pabaigoje, gegužės 23 dieną, unikalų šou surengs elektroninės muzikos žvaigždė Leonas Somovas su violončelių duetu, o gegužės 30 dieną klausytojus kvies oratorija „Gradus Ad Cor“, kurią atliks Giedrė Pauliukevičiūtė kartu su Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ merginų choru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru ir kitais.

Jaunimo festivalis „VibeLift 2024“
Gegužės 10 d. (Kaunas)

Didžiausias jaunimo renginys Lietuvoje šiemet vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur kvies atrasti, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Festivalo programoje – visas būrys žinomų Lietuvos žmonių: „8 Kambarys“, Ieva Mackevičienė, Vidas Bareikis, Marijonas Mikutavičius, Indrė Kavaliauskaitė, Mantas Kalnietis, Žygimantas Gečas, Gabija Skučaitė, Sergejus Maslobojevas, Inidė Jasnauskaitė, Osvaldas Jonaitis, Nedas Zimantas ir Šarūnas Kezys. Didžiajame vakaro koncerte pasirodys DJ Nevykele, o renginį ves Dovydas Laukys.

Lotynų superžvaigždės J Balvin koncertas
Gegužės 18 d. (Kaunas)

Kauno „Žalgirio“ areną gegužės 18 dieną sudrebins viena ryškiausių lotynų muzikos superžvaigždžių J Balvin. Muzikos apdovanojimų rekordininkas, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, „Que Bueno Volver A Verte“ gastrolių Europoje metu pristatys visus didžiausius hitus ir naujausias dainas. J Balvin laimėjo vienuolika „Billboard Latin Music Awards“, šešis „Latin Grammy“ apdovanojimus, penkis „MTV“ vaizdo muzikos apdovanojimus, septynis „Latin American Music Awards“ muzikos apdovanojimus ir buvo pristatytas keturiems „Grammy“ apdovanojimams, o jo dainos muzikos platformose renka net virš milijardo perklausų.

J Balvin, Willy William – Mi Gente
https://youtu.be/wnJ6LuUFpMo?si=-Bzk8v3Ypbx72kH_

Filmo peržiūra su koncertu „Dirty Dancing in Concert“
Gegužės 21 d. (Vilnius), 22 d. (Šiauliai), 23 d. (Kaunas), 24 d. (Palanga)

Klasika tapęs 1987 metų amerikiečių filmas „Purvini šokiai“ (orig. Dirty Dancing), vadinamas viena geriausių kino meilės istorijų, keturiuose Lietuvos miestuose atgims unikaliame koncerte „Dirty Dancing in Concert“. Filmo peržiūroje dideliame ekrane su gyvo garso koncertu žiūrovai išvys ne tik legendinį filmą, bet ir muzikantus, atlikėjus ir netgi šokėjus, kurie perkels kino juostoje matomą šokių magiją į realybę. Renginys vyks gegužės 21 d. Vilniaus „Twinsbet“ arenoje, gegužės 22 d. Šiaulių arenoje, gegužės 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gegužės 24 d. Palangos koncertų salėje.

LVSO sezono pabaigos koncertas „Pasaulio sutvėrimas“
Gegužės 23 d. (Vilnius)

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus naujausią premjerą – operą „Pasaulio sutvėrimas“, kuriame vaidmenis atliks Jeronimas Milius, Egidijus Bavikinas, Ieva Prudnikovaitė, Ona Kolobovaitė, Steponas Zonys ir Kauno valstybinis choras, tuo metu Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos maestro Gintaras Rinkevičius. Premjera vyks kovo mėnesį po atsinaujinimo darbų duris atvėrusioje Vilniaus LVSO koncertų salėje gegužės 23 dieną.

90-ųjų muzikos vakarėlis „90's Disco Fest
Gegužės 24 d. (Kaunas)

Paskutinio pavasario mėnesio pabaigoje Lietuvos laikinojoje sostinėje vyks bene didžiausia 90-ųjų diskoteka Baltijos šalyse. Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins  legendinė grupė „La Bouche“, kultiniai ir nepamirštami „SNAP!“,  viena žymiausių 90-ųjų grupių „Haddaway“ ir garsioji Vokietijos legenda bei geriausiu to laikmečio didžėjumi tituluojamas „DJ SASH!“. Gegužės 24 dieną nesenstantys devintojo dešimtmečio hitai išjudins kiekvieną ir sugrąžins į visų pamėgtus muzikos laikus.

Haddaway – What Is Love
https://youtu.be/HEXWRTEbj1I?si=jK3aKF6ckoneW_CV

Festivalis „Comic Con Baltics 2024“
Gegužės 24-26 d. (Vilnius)

Kasmetinis festivalis „Comic Con Baltics“ sugrįžta su nauju tituliniu partneriu ir šiemet vadinsis Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung“. Gegužės 24-26 dienomis Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiantis populiariosios kultūros festivalis suburia kino, televizijos serialų, vaizdo ir stalo žaidimų, knygų ir komiksų entuziastus, žavi cosplay atlikėjų pasirodymais, įtraukiančiomis diskusijomis, apsipirkimo erdvėmis bei galimybe susitikti su savo dievaičiais – aktoriais iš garsių Holivudo filmų ir serialų, profesionaliais kūrėjais bei komiksų autoriais, subūrusiais milijonines auditorijas. Šiemet renginyje lankysis Seanas Gunnas („Galaktikos sergėtojai“), Devonas Murray'us („Haris Poteris“), Adrianas Paulas (Kalnietis) ir kiti.

Akustinis Angelou koncertas „Piano Special“
Gegužės 25 d. (Palanga)

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou gegužės 25 dieną pirmą kartą pajūryje pristatys populiarųjį savo akustinį koncertą „Piano Special“, kuriame visiems puikiai pažįstami atlikėjos hitai skambės akomponuojant fortepijonui. Jautriame koncerte Angelou scenoje talkins talentingasis fortepijonu akomponuosiantis Benas Kukenis, o tūkstančius perklausų muzikos platformose renkantys atlikėjos hitai skambės visiškai kitaip, nei esame įpratę.

Raudonės pilies festivalis
Gegužės 25 d. (Raudonė)

Praėjusiais metais pirmą kartą surengtas ir didelės sėkmės susilaukęs Raudonės pilies festivalis sugrįžta. Išskirtinio formato festivalyje susipina pačių mažiausiųjų, amatininkų ir melomanų pramogos, o renginį pristato patyrę Karklės festivalio organizatoriai. Gegužės 25 dieną Raudonės pilies prieigose muzikinius šou surengs legendinė britų šokių popmuzikos grupė „Londonbeat“, trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“, lietuvių estrados žvaigždė Kastytis Kerbedis, garsiausias mūsų šalies didžėjus Jovani, atlikėjas Deividas Bastys bei „Grupė 2“.

Prancūzų roko žvaigždžių „La Femme“ koncertas
Gegužės 31 d. (Vilnius)

Paskutinę pavasario dieną Lietuvą pirmąkart aplankys viena didžiausių prancūzų roko grupių „La Femme“. Vis garsiau pasaulyje skambanti grupė mėgsta eksperimentuoti ir išbando įvairiausius kostiumus bei muzikos stilius: psichodeliką, surf-roką, šansoną, pankroką, elektroniką, krautroką ir kitus. Šiemet grupė išleido puikiai įvertintą, penktąjį savo studijinį albumą „Paris-Hawaï“, kuriame, savo ekscentrišku ir netradiciniu skambesiu, tyrinėja muzikos istoriją ir ateitį. „La Femme“ koncertas vyks gegužės 31 dieną Vilniaus Lukiškių kalėjimo kieme.

La Femme – Où va le monde
https://youtu.be/fQDEUU1lyZQ?si=ZIhSceAH3VAud4Aq
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti