logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Skaityti daugiau

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

Svarbiausi kovo renginiai Lietuvoje: „Hiperbolės legendų“ ir „Mokinukių“ sugrįžimas, „Freaks on Floor“ atsisveikinimas bei Moters diena

Pirmasis pavasario mėnuo džiugins ne tik bundančia gamta, bet ir renginių gausa visoje Lietuvoje. Kovo mėnuo bus paženklintas legendinių grupių sugrįžimais – vėl išvysime „Mokinukes“ ir „Hiperbolės“ legendas, tuo metu „Freaks on Floor“ su Justinu Jaručiu priešakyje savo klausytojams „ačiū“ ištars paskutinįkart.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Istorijų opera „Klaipėda“: legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą bus papasakota Šilutėje ir Tauragėje

Vienas naujausių Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių – mažasis spektaklis istorijų opera „Klaipėda“ išvyksta publikos labai lauktų gastrolių: kovo 7 d. 18 val. jūs laukiami Tauragės kultūros centre, o kovo 10 d.17 val. - Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Per amžius - Dainų šventės 100-mečiui skirta programa

Artėjant skambiausiam šimtmečio įvykiui, ansamblis „Lietuva“ kviečia pradėti švęsti su koncertine programa „Per amžius“. Nes per amžius keičiasi pasaulis, bet ne vertybės. Per amžius žaliuoja giria, o lapais skleidžiasi gyvybė – iš žmogaus į žmogų, iš atminties – į ateitį. Tradicija, kuri toliau mus vienija bei augina per amžius, o nenutrūkstama daina stiprina mus kaip bendruomenę. Dar iki būsimo renginio kviečiama prisiminti istoriją, prasidėjusią 1924-aisiais su pirma Dainų švente ir skaičiuojančią 100 metų.

,,Hiperbolės“ Legendos atskleidžia, kokie atlikėjai kartu pasirodys jubiliejiniuose koncertuose ir skelbia papildomą šou

Neseniai Lietuvą apskriejo džiugi žinia – 50-mečio proga į sceną grįžta grupės ,,Hiperbolės“ legendos. Planavę surengti tris koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, muzikantai dėl didelio susidomėjimo skelbia papildomą pasirodymą – balandžio 19 dieną jie savo šou surengs ir Šiaulių arenoje.

Festivalyje „Kaunas Jazz“ koncertuos kylanti Brazilijos žvaigždė Dora Morelenbaum

Pavasarį vyksiantis 34-asis festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną šių metų programos vardą.

Praėjusių metų „Eurovizijoje“ sužibėję „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą

Praeitais metais „Eurovizijos“ sceną su kūriniu „Carpe Diem“ sudrebinusi Slovėnijos roko sensacija „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą. Moters dieną, kovo 8-ąją, vaikinų grupė savo pasirodymą surengs Vilniaus menu fabrike „Loftas“. Tai – jų koncertinio turo po Europą „See you soon“ dalis.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

„Hiperbolės“ Legendos ir vėl dainuos! Grupės penkiasdešimtmečio proga rengiamas turas didžiosiose Lietuvos arenose

50 metų – tai pusė amžiaus, jei skaičiuosime žmogaus metais. Bet ar toks skaičius yra didelis muzikos grupei? Šį klausimą gerbėjai galės užduoti „Hiperbolės“ nariams, kadangi 2024 m. sukanka lygiai 50 metų, kai susibūrė ši legendinė roko grupė. Ta proga „Hiperbolės“ kolektyvo nariai ketina sudrebinti didžiąsias šalies arenas. Sugrįžti pas klausytojus su nauja energija ir senomis laiko patikrintomis dainomis. O kaip gi prasidėjo klausytojų pamiltos grupės kelias?

Kaip paprastas studentų kolektyvas tapo visų mylima roko grupe

„Hiperbolės“ istorija prasidėjo 1974 m. pavasarį, kai Vilniaus inžinerinio statybų instituto studentams  kilo idėja suburti fakulteto muzikantų grupę. Pirmieji kolektyvo pasirodymai vyko vietinėse diskotekose. Nepaisant tarybinės cenzūros ir kritikos, grupės muzikinis lygis kilo tarsi ant mielių ir neilgai trukus „Hiperbolė“ pasiekė savo populiarumo viršūnę.

„Tuomet buvo kitokie laikai – laukiniai. Išpopuliarėti tuo metu nebuvo taip lengva kaip dabar. Tarybinis studentas negalėjo nešioti ilgų plaukų, mūvėti džinsų, groti gitara, tuo labiau elektrine. Tačiau mumyse degė begalinė aistra dainuoti, kuri ir padėjo įveikti visas kliūtis,“ – prisiminimais dalinasi grupės „Hiperbolė“ nariai.

Per savo gyvavimo metus, grupė surengė daugybę koncertų, išleido ne vieną albumą ir pavergė minios gerbėjų širdis, kurios iki pat šių dienų su virpuliu kartoja hitais tapusių dainų žodžius.

Jie dar dainuos!

2024 m. gerbėjai vėl turės progą prisiminti lietuviška roko klasika tapusius kūrinius, pasimėgauti gyvu skambesiu ir išvysti savo mylimus atlikėjus: Igorį Beriną (vokalas, gitara), Viktorą Praprą (vokalas, klavišai) bei Arvydą Šnarą (mušamieji).

2024-aisiais organizuojami net trys „Hiperbolės“ 50-mečiui skirti koncertai, kurie sudrebins tris didžiųjų Lietuvos miestų arenas (kovo 10 d. „Avia Solutions Group“ arena Vilniuje; kovo 16 d. „Švyturio“ arena Klaipėdoje ir kovo 22 d. „Žalgirio“ arena Kaune).

„Tai bus ta pati senoji geroji „Hiperbolė,“ – teigia grupės atstovai. Koncertų metu skambės iki šių dienų klausytojų širdis užkariavę hitai: „Pamiršk mane“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Aš dar dainuosiu“, „Laužai“ ir daugelis kitų.

„Vieni klausytojai prisimins, kaip šias dainas kartu su mumis dainavo koncertuose. Antriems jos primins jaunystės laikus. Na, o tretiems jos galbūt taps visiškai nauju atradimu. Džiaugiamės, kad mūsų muzika iki šiol vienija didžiulį būrį įvairaus amžiaus klausytojų,“ – pasakoja grupės „Hiperbolė“ atlikėjai.

Žiūrovus džiugins ne tik visų pamėgti „Hiperbolės“ hitai, bet ir ypatingi kviestinių svečių pasirodymai. Susirinkusios publikos laukia nepamirštami įspūdžiai ir daug senų, laiko patikrintų dainų.

Koncertuose laukiami visi, kurie vertina gyvą garsą, išsiilgę nostalgiško skambesio ir išjaustų melodijų.
 
Pirkti bilietą HIPERBOLĖS Legendos grįžta. VILNIUS PopuliarusPopuliarusHIPERBOLĖS Legendos grįžta. VILNIUS AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą HIPERBOLĖS Legendos grįžta. KLAIPĖDA PopuliarusPopuliarusHIPERBOLĖS Legendos grįžta. KLAIPĖDA Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pirkti bilietą HIPERBOLĖS Legendos grįžta. KAUNAS PopuliarusPopuliarusHIPERBOLĖS Legendos grįžta. KAUNAS Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą HIPERBOLĖS Legendos grįžta. ŠIAULIAI PopuliarusPopuliarusHIPERBOLĖS Legendos grįžta. ŠIAULIAI Šiaulių arena, Šiauliai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti