logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Edas, Jessica ir Spiderman‘as: spalio mėnesio populiariausių renginių Lietuvoje TOP 10
Skaityti daugiau

„Hiperbolės“ Legendos ir vėl dainuos! Grupės penkiasdešimtmečio proga rengiamas turas didžiosiose Lietuvos arenose

50 metų – tai pusė amžiaus, jei skaičiuosime žmogaus metais. Bet ar toks skaičius yra didelis muzikos grupei? Šį klausimą gerbėjai galės užduoti „Hiperbolės“ nariams, kadangi 2024 m. sukanka lygiai 50 metų, kai susibūrė ši legendinė roko grupė. Ta proga „Hiperbolės“ kolektyvo nariai ketina sudrebinti didžiąsias šalies arenas. Sugrįžti pas klausytojus su nauja energija ir senomis laiko patikrintomis dainomis. O kaip gi prasidėjo klausytojų pamiltos grupės kelias?

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro gastrolės Šilutėje: klasikos gerbėjams – skambus koncertas, vaikams – edukacinė opera „Buratinas“

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras atvyksta gastrolių į Šilutę: gruodžio 16 d. publikos laukia nuostabus Kalėdinis koncertas, o gruodžio 17 d. mažieji žiūrovai pasiners į edukacinės operos vaikams „Buratinas“ šurmulį. Jei norite pasidžiaugti muzika ir jos kuriama Kalėdine nuotaika esate labai laukiami Šilutės kultūros ir pramogų centre – puikus savaitgalis su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesionalais garantuotas.

Šventinio laikotarpio renginiai Lietuvoje: nuo „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen pasirodymo, iki Natalijos Bunkės ir Jessicos Shy koncertinių turų

Gruodis – ypatingas mėnuo, kupinas džiaugsmo, jaukumo, geros nuotaikos, laiko su artimaisiais bei, žinoma, kultūrinių renginių. Jų paskutinį 2023-ųjų kalendorinį mėnesį Lietuvoje tikrai netruks – savo pasirodymus čia surengs puikiai žinomi Lietuvos ir pasaulio scenos vardai, tarp kurių ir dukart „Eurovizijos“ nugalėtoja Loreen, iš Latvijos atvyksianti Laima Vaikulė, atlikėja Jessica Shy, Natalija Bunkė ir kiti. O štai atlikėjo „Daddy Was a Milkman“ gerbėjai jo pasirodymą galės stebėti mūsų kaimynėje Latvijoje, kur šis koncertuos kartu su šios šalies valstybiniu kameriniu orkestru.

Naujųjų metų naktį - laimės archeologija šokio spektaklio premjeroje

Gruodžio 31 d. Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia į šokio spektaklio „Laimės žodynas“ premjerą. Spektaklį, kuriame dalyvauja net šešiolika skirtingų kartų aktorių, lapkričio mėnesį pristatė šokio lauke gerai žinoma choreografė Agnija Šeiko.

Klaipėdos muzikinio teatro Kalėdinė gerumo akcija: dovanokime džiaugsmą sunkiau gyvenantiems!

Artėjančių švenčių proga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pasirūpinti dovanomis ne tik savo artimiesiems, bet ir tiems, kuriems šventinę nuotaiką pajusti sunkiau: dovanokite bilietus į teatro renginius vargingiau gyvenantiems. Jei jūs neturite laiko užsiimti bilietų pirkimu ar tinkamų gavėjų paieška – yra žmonės pasiruošę jums padėti. Gerumas kartais keliauja incognito!

Dar vienas Bilietai.lt žingsnis tvaresnio verslo link - aplinkosauginis ISO 14001 standartas

Džiaugiamės pranešdami, kad „Bilietai.lt“ (UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“) sėkmingai įgyvendino ISO aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartą (ISO 14001:2015). Tai svarbus žingsnis mūsų įmonės tvarumo kelionėje. ISO standarto sertifikatas ne tik liudija mūsų įsipareigojimą aplinkos apsaugai ir atsakingam verslo valdymui, bet ir yra puiki galimybė kurti vertę partneriams gerinant mūsų veiklos kokybę ir efektyvumą.

Naujasis Muzikinio teatro baleto trupės meno vadovas Gaj Žmavc: žengti pirmyn, būti atviriems pasauliui!

„Esu labai laimingas būdamas Klaipėdoje. Gal prieš dvejus metus teatro baleto tarnybos vadovui ir vyriausiajam choreografui Aurelijui Liškauskui prisipažinau, kad galėčiau čia gyventi, ir tai išsipildė. Tikiu, kad kai kuriems dalykams tiesiog lemta įvykti ir jie tampa tikrove. Miesto energija, žmonių, dirbančių teatre, profesionalumas negali nesužavėti“, – tikina naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupės meno vadovas Gaj Žmavc. „Nuoširdžiai dėkoju baleto tarnybos vadovui A. Liškauskui už nuoširdumą ir paramą. Muzikinio teatro vadovei Laimai Vilimienei visapusiškai palaikančiai baleto trupę. Tai neįtikėtina ir įkvepia! Sudėtinga nusakyti, tačiau nuostabu, kiek daug mums jau pavyko nuveikti vos per du bepilnus bendradarbiavimo mėnesius“.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

LNDT „RULETĖS“ REŽISIERIUS JO STRØMGREN: „KURTI ISTORIJĄ NUO NULIO REIKIA DRĄSOS“

Lietuvos nacionalinis dramos teatras 84 sezoną pradės rugsėjo 6 d. premjera paaugliams „Ruletė“, kurią stato žinomas norvegų režisierius ir choreografas Jo Strømgren. 2018 m. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre jo sukurtas spektaklis „Durys“ pelnė net keturis Auksinius scenos kryžius (Jo Strømgren apdovanotas kaip geriausias choreografas).

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Edas, Jessica ir Spiderman‘as: spalio mėnesio populiariausių renginių Lietuvoje TOP 10

„A“ kategorijos pasaulinė žvaigždė nepaliko jokių klaustukų, naujosios kartos Lietuvos pop princesė laimi prieš scenos vilkus, praeities šlovę įkinkę užsienio atlikėjai nė nemano trauktis, o netikėto populiarumo sulaukęs popkultūros gerbėjų sambūris vis vien pralaimi prieš menininkus – taip trumpai galima būtų apibūdinti paklausiausių spalio mėnesio renginių Lietuvoje dešimtuką, kurį sudarė didžiausias Lietuvos renginių bilietų platintojas Bilietai.lt. Dešimtukas sudarytas lyginant spalį platformoje parduotų bilietų kiekius.  

Labai margoje renginių minioje spalį išsiskyrė kitais metais vyksiančio Ed Sheerano koncerto bilietų pardavimų startas. Fanai iš Lietuvos ir aplinkinių šalių „stadioną išpirko“ rekordiškai greit, per vieną dieną,“ - sako Bilietai.lt direktorius Ramūnas Šaučikovas. – „Žvaigždė pasirinko koncertuoti Lietuvoje ir tam didelės įtakos turėjo rekonstruotas Dariaus ir Girėno stadionas Kaune. Kai kurie žymiausi užsienio atlikėjai ar grupės turi nuostatą, kad savo koncertus rengia tik stadionuose, tad tokio stadiono turėjimas padidina šansus, jog ateityje sulauksime dar daugiau aukščiausio lygio žvaigždžių koncertų. Nekantriai lauksim ir Vilniaus stadiono atidarymo, tačiau jau šiuo metu Lietuva tampa Baltijos šalių didžiųjų renginių organizatorių prioritetu. Tinkamų tam vietų ir infrastruktūros sukūrimas šiam pasirinkimui turi didžiulę reikšmę.“

Po to, kai Edo Sheerano koncertinio turo  +-=÷× 2024 Tour koncerto bilietai buvo iššluoti,  buvo paskelbtas papildomas pasirodymas, tačiau ir į jį bilietai taip pat sparčiai tirpsta.

Tačiau Edas Sheeranas tik viena iš šio rekordiškai aktyvaus mėnesio priežasčių. Žmonės, kaip visuomet myli ir lankosi lietuvių žvaigždžių koncertuose. Dešimtuke net trys Lietuvos žvaigždės - Jessica Shy, Natalija Bunkė ir SEL.

Lietuviai turi mylimas žvaigždes, kurios populiarumu nenusileidžia užsienio atlikėjams, - teigia Ramūnas Šaučikovas. – „Patriotiškai džiaugiamės jog Jessica, Natalija ir SEL niekuo nenusileidžia užsienio geriausiems ir surenka pilnas arenas ar net stadionus gerbėjų. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad lietuviai nepamiršta kultūros ir į Topą įsileido „A|CH“ teatro premjerą bei šiuolaikinio meno mugę ArtVilnius'23'. O smagų siurprizą pateikė Spidermano,  Transformerių ir anime personažų gerbėjai. Didžiausias pop kultūros renginys Baltijos šalyse Comic Con Baltics 2023 užėmė garbingą populiariausių renginių topo penktąją vietą. Atvirai sakant, dešimtukas nustebino itin plačiu bilietų pirkėjų interesų ir pačių renginių turinio amžiaus skirtumu. Kai kas visiškai nauja, kai kas matyta ir girdėta šimtus kartų, tačiau niekaip nenusibosta. Panašu, kad sėkmės recepte svarbiausias ingredientas yra „įvairovė“.

Dešimtuke taip pat galima aptikti ir legendų statuso etiketę dėvinčių užsienio atlikėjų koncertą, kurių populiarumas leidžia teigti, kad prisiminimai ir sentimentai išlieka svarbiu renginio sėkmės faktoriumi, nenustojantį žavėti „Gulbių ežerą“ ir bilietus į Vilniaus „Ryto“ naujo sezono namų rungtynes. Visas didžiausią žiūrovų dėmesio sulaukęs renginių ir koncertų dešimtukas pagal parduotų bilietų skaičių:
 
  1. Ed Sheeran - +-=÷× 2024 Tour
  2. Šiuolaikinio meno mugė 'ArtVilnius'23'
  3. Jessica Shy - Pasaka
  4. Vilniaus Ryto 2023/24 sezono namų rungtynės
  5. Comic Con Baltics 2023
  6. Natalija Bunkė - Kosmosas
  7. International festival ballet - Didžiausias visų laikų Gulbių ežeras
  8. Pupo | Secret service | Joy | Kevin McCoy (ex Bad Boys Blue)
  9. A|CH premjera Jaunystė
  10. SEL | Klaipėda

Spalio mėnesį renginių lankytojai aktyviai pirko bilietus ne tik į koncertus ir sporto renginius, bet ir teatro, bei kitus renginius, tad norintieji apsilankyti renginiuose neturėtų laukti paskutinės minutės. Lapkričio mėnesį taip pat laukia ne vienas įdomus renginys ir naujų renginių prekybos startas, bet apie tai, jau kitose apžvalgose.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti