logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Edas, Jessica ir Spiderman‘as: spalio mėnesio populiariausių renginių Lietuvoje TOP 10
Skaityti daugiau

Nelauk rudens – pakviesk draugą į teatrą

Atsisveikindamas su žiūrovais iki rudens Jaunimo teatras kviečia pamatyti paskutinius šio sezono spektaklius ir kviečia pasinaudoti sezono pabaigos akcija – įsigyti du bilietus į spektaklį už vieno bilieto kainą.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Įdomiausi gegužės renginiai Lietuvoje: Pasaulio ledo ritulio čempionatas, lotynų megažvaigždės J Balvin šou ir sugrįžtantis „Comic Con“

Nors vasariškų orų Lietuvoje dar tenka palaukti, šalies renginių rinka kaista itin sparčiai. Paskutinį pavasario mėnesį mūsų laukia lotynų megažvaigždės J Balvin šou, tūkstančius dalyvių sutraukiantis „Comic Con“ festivalis ir aistrų kupinas pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Edas, Jessica ir Spiderman‘as: spalio mėnesio populiariausių renginių Lietuvoje TOP 10

„A“ kategorijos pasaulinė žvaigždė nepaliko jokių klaustukų, naujosios kartos Lietuvos pop princesė laimi prieš scenos vilkus, praeities šlovę įkinkę užsienio atlikėjai nė nemano trauktis, o netikėto populiarumo sulaukęs popkultūros gerbėjų sambūris vis vien pralaimi prieš menininkus – taip trumpai galima būtų apibūdinti paklausiausių spalio mėnesio renginių Lietuvoje dešimtuką, kurį sudarė didžiausias Lietuvos renginių bilietų platintojas Bilietai.lt. Dešimtukas sudarytas lyginant spalį platformoje parduotų bilietų kiekius.  

Labai margoje renginių minioje spalį išsiskyrė kitais metais vyksiančio Ed Sheerano koncerto bilietų pardavimų startas. Fanai iš Lietuvos ir aplinkinių šalių „stadioną išpirko“ rekordiškai greit, per vieną dieną,“ - sako Bilietai.lt direktorius Ramūnas Šaučikovas. – „Žvaigždė pasirinko koncertuoti Lietuvoje ir tam didelės įtakos turėjo rekonstruotas Dariaus ir Girėno stadionas Kaune. Kai kurie žymiausi užsienio atlikėjai ar grupės turi nuostatą, kad savo koncertus rengia tik stadionuose, tad tokio stadiono turėjimas padidina šansus, jog ateityje sulauksime dar daugiau aukščiausio lygio žvaigždžių koncertų. Nekantriai lauksim ir Vilniaus stadiono atidarymo, tačiau jau šiuo metu Lietuva tampa Baltijos šalių didžiųjų renginių organizatorių prioritetu. Tinkamų tam vietų ir infrastruktūros sukūrimas šiam pasirinkimui turi didžiulę reikšmę.“

Po to, kai Edo Sheerano koncertinio turo  +-=÷× 2024 Tour koncerto bilietai buvo iššluoti,  buvo paskelbtas papildomas pasirodymas, tačiau ir į jį bilietai taip pat sparčiai tirpsta.

Tačiau Edas Sheeranas tik viena iš šio rekordiškai aktyvaus mėnesio priežasčių. Žmonės, kaip visuomet myli ir lankosi lietuvių žvaigždžių koncertuose. Dešimtuke net trys Lietuvos žvaigždės - Jessica Shy, Natalija Bunkė ir SEL.

Lietuviai turi mylimas žvaigždes, kurios populiarumu nenusileidžia užsienio atlikėjams, - teigia Ramūnas Šaučikovas. – „Patriotiškai džiaugiamės jog Jessica, Natalija ir SEL niekuo nenusileidžia užsienio geriausiems ir surenka pilnas arenas ar net stadionus gerbėjų. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad lietuviai nepamiršta kultūros ir į Topą įsileido „A|CH“ teatro premjerą bei šiuolaikinio meno mugę ArtVilnius'23'. O smagų siurprizą pateikė Spidermano,  Transformerių ir anime personažų gerbėjai. Didžiausias pop kultūros renginys Baltijos šalyse Comic Con Baltics 2023 užėmė garbingą populiariausių renginių topo penktąją vietą. Atvirai sakant, dešimtukas nustebino itin plačiu bilietų pirkėjų interesų ir pačių renginių turinio amžiaus skirtumu. Kai kas visiškai nauja, kai kas matyta ir girdėta šimtus kartų, tačiau niekaip nenusibosta. Panašu, kad sėkmės recepte svarbiausias ingredientas yra „įvairovė“.

Dešimtuke taip pat galima aptikti ir legendų statuso etiketę dėvinčių užsienio atlikėjų koncertą, kurių populiarumas leidžia teigti, kad prisiminimai ir sentimentai išlieka svarbiu renginio sėkmės faktoriumi, nenustojantį žavėti „Gulbių ežerą“ ir bilietus į Vilniaus „Ryto“ naujo sezono namų rungtynes. Visas didžiausią žiūrovų dėmesio sulaukęs renginių ir koncertų dešimtukas pagal parduotų bilietų skaičių:
 
  1. Ed Sheeran - +-=÷× 2024 Tour
  2. Šiuolaikinio meno mugė 'ArtVilnius'23'
  3. Jessica Shy - Pasaka
  4. Vilniaus Ryto 2023/24 sezono namų rungtynės
  5. Comic Con Baltics 2023
  6. Natalija Bunkė - Kosmosas
  7. International festival ballet - Didžiausias visų laikų Gulbių ežeras
  8. Pupo | Secret service | Joy | Kevin McCoy (ex Bad Boys Blue)
  9. A|CH premjera Jaunystė
  10. SEL | Klaipėda

Spalio mėnesį renginių lankytojai aktyviai pirko bilietus ne tik į koncertus ir sporto renginius, bet ir teatro, bei kitus renginius, tad norintieji apsilankyti renginiuose neturėtų laukti paskutinės minutės. Lapkričio mėnesį taip pat laukia ne vienas įdomus renginys ir naujų renginių prekybos startas, bet apie tai, jau kitose apžvalgose.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti