logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Didžiausi birželio renginiai Lietuvoje: Joninės su A. Mamontovu ir M. Mikutavičiumi, NBA žvaigždės Vilniuje ir „Leon Somov & Jazzu“ sugrįžimas
Skaityti daugiau

Festivalis „Sirenos“ skelbia tarptautinę programą

Erdvė, kurioje gimsta teatras – žiūrovo vaizduotė. Fizinė scena – tai tik pradžia, atspirties taškas, vedantis į neapčiuopiamą ir begalinę atminties, patirčių ir įpročių teritoriją. Šių metų Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“ siūlo atsigręžti į tai, ką šiuolaikiniame teatre reiškia erdvė, kokią ją kuria gyvai spektaklyje dalyvaujantys žmonės, kiekvienas atsinešdamas savo mintis ir kontekstus. VšĮ „Teatro informacijos centras” ir VšĮ „Vilniaus festivaliai“ rengiamas didžiausias šalyje teatro festivalis vyks jau dvidešimt pirmą kartą – nuo rugsėjo 25 iki spalio 13 dienos.

Vaikų rašytojo Tomo Dirgėlos sukurti personažai Domas ir Tomas debiutuos miuziklo scenoje

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

VILNIAUS MAŽAJAME TEATRE ĮVYKO KOMPOZITORIAUS GIEDRIAUS PUSKUNIGIO ALBUMO „LAIKO TILTAI“ PRISTATYMAS

Gegužės 28 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre įvyko kompozitoriaus Giedriaus Puskunigio kompaktinės plokštelės „Laiko tiltai“ pristatymas, į kurį susirinko gausus būrys kultūrininkų, menininkų, artimiausi kompozitoriaus kūrybos bendraminčiai, kolegos, bičiuliai.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Didžiausi birželio renginiai Lietuvoje: Joninės su A. Mamontovu ir M. Mikutavičiumi, NBA žvaigždės Vilniuje ir „Leon Somov & Jazzu“ sugrįžimas

Birželį tikimės ne tik karštų orų, bet ir didžiausių muzikos žvaigždžių šou. Andriaus Mamontovo, Marijaus Mikutavičiaus ir Povilo Meškėlos muzika Joninių savaitgalį susipins su senosiomis tradicijomis, Justinas Jarutis pakvies į unikalų golfo ir muzikos festivalį, o sostinėje susigrums NBA žvaigždės Domantas Sabonis ir Luka Dončičius.

Pirmojo vasaros mėnesio pradžioje vienam vakarui į sceną sugrįš 20-metį minintys „Leon Somov & Jazzu“, mėnesio gale laikinąją sostinę kėsinasi juodai nudažyti griausmingas ba. ir Solo Ansamblio“ pasirodymas, o Biržų rajone šalia Kilučių ežero švytės užsienio muzikos legendos.

Pirmasis YUNGBLUD vizitas Lietuvoje
Birželio 5 d. (Vilnius)

Pirmąją vasaros savaitę mūsų šalį pirmą kartą aplankys Z kartos ikona laikomas YUNGBLUD., kuris pasirodys Vilniaus Lukiškių kalėjimo kieme. Britų roko žvaigždė, kurio tikrasis vardas yra Dominicas Richardas Harrisonas, šių dienų muzikos pasaulyje išsiskiria savo maištaujančia asmenybe ir užkrečiančia energija, o atlikėjo kūriniai muzikos platformose renka šimtus milijonų perklausų, todėl pačiame sostinės centre žiūrovų neabejotinai laukia ugningas rokenrolo vakarėlis.

YUNGBLUD – Parents
https://youtu.be/oOWBsmgjmPo?si=k58A9grRyqYb9fc2


Kerintis „Daddy Was A Milkman“ pasirodymas
Birželio 6 d. (Kaunas)

Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi magiškam koncertui ir kviečia karščiausio metų sezono pradžią paminėti Kauno Pažaislio vienuolyne. Daugkartinis „M.A.M.A.“ apdovanojimų laimėtojas neslepia, kad tai bus pirmasis koncertas, kuriame gerbėjai išgirs iki šiol niekur negirdėtas dainas iš naujojo studijinio albumo. „Neįsivaizduoju vasaros pradžios be pasirodymo Pažaislyje ir be galo laukiu šio susitikimo. Ruošiame ypatingą programą, tad naujo „Daddy Was A Milkman“ albumo spalvomis norisi pasidalinti būtent čia“, – prisipažįsta atlikėjas.

G&G Sindikato turas po Lietuvą
Birželio 6 d. (Kaunas), 13 d. (Vilnius) ir 21 d. (Palanga)

Jau 28-erius metus scenoje šėlstanti grupė „G&G Sindikatas“ birželio mėnesį kviečia į tris koncertus: birželio 6 dieną Kauno „Oldman“ kiemelyje, birželio 13 dieną Vilniaus „Vasaros terasoje“ bei Palangos „Oldman“ erdvėje. „Turbūt nereikia nei pristatinėt, nei primint, nei pasakot, kas būna, kai visi susirenkam. Visi, kas yra buvę, puikiai žino, prisimena ir tikriausiai laukia taip pat, kaip ir mes“, – teigia grupės nariai.

Leon Somov ir Jazzu sugrįžimas
Birželio 7 d. (Vilnius)

Sostinės Vingio parke įvyks vienas laukiamiausiu šių metų elektroninės muzikos šou pavadinimu  „One Night Only, kuriame vienai vakarui atgims legendinis Lietuvos duetas „Leon Somov & Jazzu“. Skamban puikiai žinomiems hitams, į euforinę būseną žiūrovus pakylės inovatyvus tarptautinės komandos „Light A Sky“ pilotuojamas dronų šou, o Leon Somov ir Justė Arlauskaitė-Jazzu scenoje paminės ypatingą sukaktį – grupė susikūrė lygiai prieš 20 metų.

Leon Somov & Jazzu Džiunglių Tamsoj
https://youtu.be/hKDW8FF8dNg?si=WgH7k2WhYRUt8tPC

Ugningas Stingo šou
Birželio 9 d. (Kaunas)

Britų muzikos žvaigždė Stingas sugrįžta į didžiausią šalyje Kauno „Žalgirio“ areną, kur pristatys geriausių savo dainų programą „My Songs“. Laikraštis „The Times“ pavadino šį ilgiausią atlikėjo istorjoje koncertinį turą „meistriškumo klase“ ir pabrėžė, jog „Stingas išlieka neabejotinai auksčiausio rango atlikėjas, turintis ypač didelį pasaulį užkariavusių hitų katalogą”. Brito pasirodymą „apšildys“ prancūzų kilmės italų dainininkė, dainų autorė ir muzikos prodiuserė Giordana Angi.

Naujo „Jungle“ albumo pristatymas
Birželio 10 d. (Vilnius)

Lietuvos publikai gerai pažįstamas britų muzikos duetas „Jungle“ sugrįžta į mūsų šalį, kur birželio 10 dieną surengs didžiulį ir skambų koncertą. Naująjį albumą „Volcano“ pristatysianti grupė vėl suburs į vieną šokių aikštelę vilniečius ir miesto svečius, o lokaciją savo koncertui pasirinko taip pat neatsitiktinai – „Jungle“, kaip ir byloja jų pavadinimas, pasirodys gamtos apsuptyje, Vilniaus Kalnų parke.


„Postmodern Jukebox“ jubiliejaus koncertas
Birželio 11 d. (Vilnius)

Garsus muzikos kolektyvas „Postmodern Jukebox”, dar žinomas kaip „popmuzikos laiko mašina”, Vilniaus renginių salėje „Compensa” surengs savo pasaulinį jubiliejinio turo „10“ pasirodymą. Gastrolių metu grupė surengs ir savo 1000-ąjį pasirodymą, o žiūrovų laukia spalvinga ir įkvepianti kelionė į „Postmodern Jukebox” muzikinę visatą, kurioje šiuolaikiniai hitai ir klasikiniai popmuzikos kūriniai skamba per džiazo, svingo, motown ir kitų populiarių 1920-ųjų muzikos stilių prizmę.

„Five Finger Death Punch“ prisistatymas Lietuvai
Birželio 13 d. (Kaunas)

Milijonus įrašų pardavusi amerikiečių grupė „Five Finger Death Punch“ šią vasarą pirmą kartą koncertuos Lietuvoje, o kartu su jais mūsų šalies sunkiojo metalo žanro gerbėjus aplankys ir Vengrijos metalo grupė „Ektomorf“ bei amerikiečių sunkiojo metalo grupė „Ice Nine Kills“. Kauno „Žalgirio“ arenoje pasirodysiantys „Five Finger Death Punch“ čia atliks žymiausius savo hitus bei pristatys naujausią albumą pavadinimu „AfterLife“.

Five Finger Death Punch – Wrong Side Of Heaven
https://youtu.be/o_l4Ab5FRwM?si=sRnH5Ge8iYTDbQTG

Suzi Quatro, Bonnie Tyler, Samantos Fox ir Niko Kershaw koncertas
Birželio 15 d. (Kilučiai)

Pirmojo vasaros mėnesio viduryje mūsų šalį aplankys keturios pasaulinio garso žvaigždės – Suzi Quatro, Bonnie Tyler, Samantha Fox ir Nikas Kershaw, kurie surengs pasirodymą mažiau nei 300 gyventojų turinčio Kilučių kaimo ežero pusiasalyje, Biržų rajone. Rokenrolo karalienė S. Quatro, savu laiku iš topų viršūnės net ir Michaelą Jacksoną išstūmusi B. Tyler, talentingoji britų dainininkė S. Fox bei pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis N. Kershaw įspūdingą šou surengs birželio 15 dieną.

Vasariškas Vaido Baumilos šou
Birželio 22 d. (Klaipėda)

Vasaros lygiadienį savo įspūdingam pasirodymui „Vasarvidžio naktis“ pasirinkęs Vaidas Baumila kviečia susitikti po atvirumi Klaipėdos vasaros estradoje. Renginio organizatoriai atskleidžia, kad šis atlikėjo šou išsiskirs dėmesiu estetikai ir atmosferai, netikėtomis staigmenomis ir paslaptingumu. „Jau super hitais tapusios dainos ir dar negirdėtos V. Baumilos kompozicijos skambės miškų apsuptyje, vienoje didžiausių ir gražiausių koncertinių erdvių Lietuvoje“, – teigiama pasirodymo pristatyme.

Vaidas Baumila, Rokas Yan, Monika Liu – Gegužis
https://youtu.be/gEUSynnnElE?si=7dCCEQUIjPAJ12xM

Trumpiausia metų naktis su A. Mamontovu, M. Mikutavičiumi ir P. Meškėla
Birželio 23 d. (Ukmergė)

Joninių išvakarėse ekologiškoje sodyboje „Farmers Circle” šalia Ukmergės, trečius metus iš eilės vyks festivalis „Farm On Fire”, kviečiantis pasinerti į tradicijų, skonių ir garsų patirtį. Festivalio scenoje skambės Lietuvos muzikos grandų Andriaus Mamontovo, Marijaus Mikutavičiaus ir roko legendų su Povilu Meškėla priešakyje dainos, bus gausu įvairių veiklų, kaip degančios skulptūros rekordo siekimas, naktiniai šokiai, vainikų pynimas, paparčio žiedo paieškos, aukuro įžiebimas, kaliausių parkas, kupolės ir vartų puošimas, ugnies ceremonijos, įvairios gastronominės patirtys ir daugybė kitų veiklų pasitinkant trumpiausią metų naktį.

Lietuvos ir Slovėnijos krepšinio rinktinių dvikova
Birželio 23 d. (Vilnius)

Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankai besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kviečia Joninių išvakares paminėti su krepšiniu, nes birželio 23 dieną Vilniaus „Twinsbet” arenoje kontrolinėse rungtynėse susitiks su grėsmingąja Slovėnija. Rungtynių metu skirtingose aikštės pusėse išvysime dvi NBA žvaigždes – Sakramento „Kings“ rungtyniaujantį Domantą Sabonį ir Dalaso „Mavericks“ žaidžiantį Luka Dončičių.

Koncertas gamyklos kieme su ba. ir Solo Ansambliu
Birželio 28 d. (Kaunas)

Pirmojo vasaros mėnesio pabaigoje Kaunas nusidažys juodai, nes Pergalės gamyklos kieme rokeriai ba.“ ir elektroninės muzikos grupė „Solo Ansamblis“ kėsinasi surengti „juodą išpuolį Lietuvos širdyje“. Unikalioje erdvėje vyksiančiame šou muzikos mylėtojai taip pat išvys punk-ska grupę „dr. Green“, post-punk ir industrial žanrų muzika išsiskiriančią grupę „Akli“ bei diskžokėjus Valdagger ir Mario Moretti.

ba. Pažadai
https://youtu.be/MxDM0qF-CF8?si=Jl3xpRYBvOhhfj2N

Festivalis golfo aikštyne su Vaidu Baumila, GJan ir Garbanotu
Birželio 29 d. (Vilnius)

Dainininkas ir dainų autorius Justinas Jarutis organizuoja vienos dienos festivalį viename gražiausių Lietuvos golfų klubų, kur siekia apjungti savo gyvenimą – muziką – ir savo aistrą – golfą – į vienos dienos patyrimą. Festivalį Europos centro golfo klube pradės JJ golfo turnyras, o leidžiantis saulei vainikuos mūsų šalies muzikos žvaigždžių Vaido Baumilos, GJan ir grupės „Garbanotas“ pasirodymai.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti