logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Šventinio laikotarpio renginiai Lietuvoje: nuo „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen pasirodymo, iki Natalijos Bunkės ir Jessicos Shy koncertinių turų
Skaityti daugiau

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

Svarbiausi kovo renginiai Lietuvoje: „Hiperbolės legendų“ ir „Mokinukių“ sugrįžimas, „Freaks on Floor“ atsisveikinimas bei Moters diena

Pirmasis pavasario mėnuo džiugins ne tik bundančia gamta, bet ir renginių gausa visoje Lietuvoje. Kovo mėnuo bus paženklintas legendinių grupių sugrįžimais – vėl išvysime „Mokinukes“ ir „Hiperbolės“ legendas, tuo metu „Freaks on Floor“ su Justinu Jaručiu priešakyje savo klausytojams „ačiū“ ištars paskutinįkart.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Istorijų opera „Klaipėda“: legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą bus papasakota Šilutėje ir Tauragėje

Vienas naujausių Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių – mažasis spektaklis istorijų opera „Klaipėda“ išvyksta publikos labai lauktų gastrolių: kovo 7 d. 18 val. jūs laukiami Tauragės kultūros centre, o kovo 10 d.17 val. - Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Per amžius - Dainų šventės 100-mečiui skirta programa

Artėjant skambiausiam šimtmečio įvykiui, ansamblis „Lietuva“ kviečia pradėti švęsti su koncertine programa „Per amžius“. Nes per amžius keičiasi pasaulis, bet ne vertybės. Per amžius žaliuoja giria, o lapais skleidžiasi gyvybė – iš žmogaus į žmogų, iš atminties – į ateitį. Tradicija, kuri toliau mus vienija bei augina per amžius, o nenutrūkstama daina stiprina mus kaip bendruomenę. Dar iki būsimo renginio kviečiama prisiminti istoriją, prasidėjusią 1924-aisiais su pirma Dainų švente ir skaičiuojančią 100 metų.

,,Hiperbolės“ Legendos atskleidžia, kokie atlikėjai kartu pasirodys jubiliejiniuose koncertuose ir skelbia papildomą šou

Neseniai Lietuvą apskriejo džiugi žinia – 50-mečio proga į sceną grįžta grupės ,,Hiperbolės“ legendos. Planavę surengti tris koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, muzikantai dėl didelio susidomėjimo skelbia papildomą pasirodymą – balandžio 19 dieną jie savo šou surengs ir Šiaulių arenoje.

Festivalyje „Kaunas Jazz“ koncertuos kylanti Brazilijos žvaigždė Dora Morelenbaum

Pavasarį vyksiantis 34-asis festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną šių metų programos vardą.

Praėjusių metų „Eurovizijoje“ sužibėję „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą

Praeitais metais „Eurovizijos“ sceną su kūriniu „Carpe Diem“ sudrebinusi Slovėnijos roko sensacija „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą. Moters dieną, kovo 8-ąją, vaikinų grupė savo pasirodymą surengs Vilniaus menu fabrike „Loftas“. Tai – jų koncertinio turo po Europą „See you soon“ dalis.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Šventinio laikotarpio renginiai Lietuvoje: nuo „Eurovizijos“ nugalėtojos Loreen pasirodymo, iki Natalijos Bunkės ir Jessicos Shy koncertinių turų

Gruodis – ypatingas mėnuo, kupinas džiaugsmo, jaukumo, geros nuotaikos, laiko su artimaisiais bei, žinoma, kultūrinių renginių. Jų paskutinį 2023-ųjų kalendorinį mėnesį Lietuvoje tikrai netrukssavo pasirodymus čia surengs puikiai žinomi Lietuvos ir pasaulio scenos vardai, tarp kurių ir dukart „Eurovizijos“ nugalėtoja Loreen, iš Latvijos atvyksianti Laima Vaikulė, atlikėja Jessica Shy, Natalija Bunkė ir kiti. O štai atlikėjo „Daddy Was a Milkman“ gerbėjai jo pasirodymą galės stebėti mūsų kaimynėje Latvijoje, kur šis koncertuos kartu su šios šalies valstybiniu kameriniu orkestru.

Atlikėjos Loreen koncertas
Gruodžio 1 d. Kaune

Loreen – Euphoria https://youtu.be/bcnWysA9gxo?si=mH5JV0R9VClGfgkZ

Dukart dainų konkurso „Eurovizija“ nugalėtoja Loreen atvyksta į Lietuvą – gruodžio 1-ąją Švedijos atlikėja savo pasirodymą surengs Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tai bus vienintelis jos koncertas mūsų šalyje. Tikrasis Loreen vardas yra Lorine Zineb Nora Talhaoui. Ji gimė Stokholme marokiečių kilmės tėvų šeimoje. Atlikėja išgarsėjo būdama vos 20-ties, kuomet sudalyvavo talentų konkurse „Idol“ ir netrukus po to išleido savo pirmąjį singlą „The Snake“. Tarptautinio pripažinimo Loreen sulaukė 2012-aisiais, sudalyvavusi didžiausiame Europos dainų konkurse „Eurovizija“, kur su savo daina „Euphoria“ užėmė pirmąją vietą.

2023 m. standartinių šokių Europos čempionatas
Gruodžio 2 d. Vilniuje

Gruodžio 2 d. „Avia Solutions Group“ arenoje vyks standartinių šokių Europos čempionatas, kurio metu susirinkusieji turės galimybę išvysti geriausius žemyno šokėjus, tarp kurių – ir lietuviai Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė bei Georgijus Kalašnikovas kartu su partnere Domile Šemeškevičiūte. Čempionato programoje – ne tik elegantiški standartinės progamos šokiai, tokie kaip lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas, bet ir Pasaulio sportinių šokių federacijos planetos reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose šokėjai atliks sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džiaivą.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas
Gruodžio 2 d. Kaune

Antikvariniai Kašpirovskio dantys – Į Venesuelą
https://youtu.be/rtZuh3m2LB0?si=RY87l999Wiw3GhkU

Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kviečia į didžiausią savo karjeros koncertą „Miesto šventė“, kurio metu pristatys naujausią albumą „Viskas bus gerai“. Svarbiausias grupės koncertas vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje susirinkusiųjų laukia ne tik populiariausi jų karjeros kūriniai, bet ir dar negirdėtos dainos, o taip pat – speciali scenografija, magiški kostiumai bei abejingų nepaliksiančios dekoracijos.

Grupės „SEL“ koncertas
Gruodžio 2 d. Klaipėdoje

SEL  – Kam tu meldies https://youtu.be/pb19i_OUKPk?si=vT_dHvv58iQgLWu6

Įspūdingai ir ne su vienu rekordu uždariusi vasarą Kauno Dariaus ir Girėno stadione, grupė „SEL“ skelbia apie dar vieną šou Lietuvoje. Šįkart Egidijus Dragūnas po trijų metų pertraukos grįžta į Klaipėdą, kur gruodžio 2-ąją surengs pasirodymą „Švyturio arenoje“. „Sulaukiau daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune. Šis šou – mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų“, – artėjant pasirodymui teigia E. Dragūnas.

Natalijos Bunkės koncertinis turas „Kosmosas“
Gruodžio mėnesį Jūsų mieste

Natalija Bunkė – Širdis ant balto sniego
https://youtu.be/qdOH6QGeAsA?si=cY_KpJQYsujNAS48

Viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė paskelbė savo grandiozinių gastrolių „Kosmosas“ datas. Atlikėjos koncertinio turo šou gruodžio mėnesį bus surengti keturių didžiųjų šalies miestų arenose: gruodžio 8 d. „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje, gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose ir gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje. Koncertų metu skambės tūkstančius širdžių pavergę populiariausi N. Bunkės hitai ir naujos dainos, susirinkusiųjų taip pat laukia nepakartojama „Tina Dance“ šokėjų programa, specialiai šioms gastrolėms dizainerių kurti kostiumai, scenografija ir ypatingi garsių svečių pasirodymai.

Atlikėjo Manto Jankavičiaus koncertas „12 violončelių“
Gruodžio 14 d. Vilniuje, gruodžio 29 d. Klaipėdoje

Mantas – Pabučiuok mane https://youtu.be/KjKj-nQneCI?si=ZaP8cB6bTSR23HEu

Talentingasis ir charizmatiškasis atlikėjas Mantas Jankavičius kviečia savo gerbėjus į ypatingą šventę – 25-erių metų scenoje gimtadienį. Šio jubiliejaus proga, kartu su talentingiausiais šalies profesionalais, dainininkas sukūrė autentišką muzikos, teatro ir kino šou, kurį privalo pamatyti kiekvienas. Koncerto „12 violončelių“ metu skambės tiek populiariausi M. Jankavičiaus kūriniai, tiek ir naujausi jo singlai, kuriuos šis atliks su 12 violončelių orkestru ir gyvo garso grupe. „Tai nėra tik koncertas, tai – gyvenimas ir filosofija, kuri susijungs į bendrą visumą. Dvylika istorijų, dvylika svarbiausių mano gyvenimo epizodų nuo vaikystės lengvumo, paauglystės maišto, iki brandos, šeimos, projekcijos į ateitį ir galiausiai – senatvės. Šiame pasirodyme papasakosiu savo istoriją, tačiau manau, kad kiekvienas joje atpažins ir dalį savęs juk visi esame truputį panašus“, – sako atlikėjas.

Atlikėjos Laimos Vaikulės koncertas
Gruodžio 28 d. Vilniuje

Laima Vaikulė ­– Acapulco https://youtu.be/mVFrhSlmHR8?si=Mdugyr0n6DdrDQzu

Lietuvos publikos itin mylima Latvijos scenos žvaigždė Laima Vaikulė sugrįžta į mūsų šalį ir gruodžio 28 d., kartu su trupe „Freedom Ballet“ ir scenos bendražygiu Janis Stibelis, čia surengs vienintelį savo pasirodymą. Ypatingą vakarą skambės visi žinomiausi atlikėjos kūriniai, scenos padangėje girdimi jau ne vieną dešimtmetį, o ryški jos asmenybė, kaip įprasta, tikrai nepaliks abejingų.

Atlikėjos Evgenya Redko koncertas „Odė Kalėdoms“
Gruodžio 30 d. Vilniuje

Evgenya Redko – Patogu https://youtu.be/j2xdlObXpjM?si=iOUosyTH8vxy5kXo

Šių metų tarpušvenčio savaitę karūnuos didžiausias išskirtinio balso savininkės ir lietuviškos muzikos deive tituluojamos artlikėjos Evgenya Redko karjeros koncertas, gruodžio 30 dieną vyksiantis sostinėje, „Compensa“ koncertų salėje. Jo metu skambės žinomiausi atlikėjos kūriniai, susirinkusiuosius džiugins ir kviestiniai scenos svečiai, gyvo garso grupė, naujos dainų aranžuotės, specialiai šiam pasirodymui sukurta choreografija ir šviesų režisūra. „Ilgą laiką svajojau apie šį koncertą ir pagaliau artėja tas išsipildymo momentas. Gyvenu su tikslu sukurti jums nepamirštamą Naujametinę patirtį“, – sako E. Redko bei teigia, jog šiam muzikiniam pasirodymui ji pradėjo ruoštis dar vasarą.

Dainoto Varno ir Kauno bigbendo „Naujametinis Frank Sinatra Show“
Gruodžio 31 d. Vilniuje

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas That's Life
https://youtu.be/OGJueEUgUt0?si=kjcgwqoOEJtj3VkQ

Dainotas Varnas bei Kauno bigbendas kviečia visus Naujametinį vakarą pasitikti kartu bei pasiklausyti pačių populiariausių legendinio dainininko Franko Sinatros dainų. „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“, „New York, New York“ – bene kiekvienam puikiai žinomi Amerikos legendos superhitai, kurie gruodžio 31-ąją suskambės Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje vyksiančiame koncerte. Tai – ne pirmas kartas, kada D. Varnas atlieka F. Sinatros dainas, tačiau, kaip teigė pats dainininkas, šiems pasirodymams jis rengiasi labai kruopščiai – tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui: „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, domėjausi to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera“, sakė D. Varnas. Jis įsitikinęs, kad kiekvienas, pasirinkęs vakarą praleisti su „Naujametiniu Frank Sinatra Show“ širdyje išsineš bent kruopelę gerumo, grožio ir džiaugsmo.

Atlikėjos ,,Jazzu“ koncertas „Karma“
Gruodžio 30 d. Vilniuje

Jazzu – Why Wait https://youtu.be/Yhud61ENa_c?si=IBbWp7y4Mm6waVjd

Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių – atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu šių metų gruodžio mėnesį surengs savo koncertinį turą „Karma“. Šio areninio šou pavadinimas parinktas neatsitiktinai – kaip teigia atlikėja, koncerto metu gerbėjai turės galimybę pasinerti į įvairiausių spalvų kupiną muzikinę kelionę, kurios tikslas – pripildyti kiekvieną geriausios energijos ir kvapą gniaužiančių įspūdžių.

Atlikėjos Jessicos Shy koncertinis turas „Pasaka“
Gruodžio mėnesį Jūsų mieste

Jessica Shy – Dėl tavęs https://youtu.be/lxNZsyK7amI?si=lz43ZYfX3E_otm0u

Dainininkė Jessica Shy pradeda didžiausias savo karjeros koncertines gastroles – dar vasarą grandiozinį šou po atviru dangumi Klaipėdoje surengusi dainininkė gruodžio mėnesį gerbėjus sukvies į didžiausias Lietuvos arenas. „Šis turas – mano antrojo albumo „Pasaka“ pristatymas. Koncertuose klausytojai turės galimybę išgirsti specialiai paruoštą naują programą, kurią papildys ne tik naujausios, bet ir klausytojų seniai pamėgtos mano dainos. Pasirodymų metu taip pat parodysime dar niekur nematytą ir unikalią scenografiją, tad kviečiu savo ištikimiausius gerbėjus ir žmones, kuriuos lydi mano muzika, atvykti į artimiausią jums miestą ir kartu praleisti nepamirštamą vakarą“, sako atlikėja. Jessicos Shy koncertai vyks didžiausiuose Lietuvos miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ ir kamerinio orkestro „Sinfonietta Riga“ pasirodymas
Gruodžio 10 d. Rygoje

Daddy Was a Milkman & Evgenya Redko Gera Tyloj
https://youtu.be/tAYTGzY3Ps8?si=XoOlAyQkxNiMmtat

Gruodžio 10 dieną Rygos arenos amfiteatre kartu su Latvijos valstybiniu kameriniu orkestru „Sinfonetta Riga“ savo pasirodymą surengs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomas atlikėjas „Daddy Was a Milkman“. Prieš septynerius metus debiutavęs Ignas Pociūnas, geriau žinomas kaip „Daddy Was a Milkman“, greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas – ,M.A.M.A.“ apdovanojimuose jis pelnė „Metų proveržio“, „Metų elektroninės muzikos atlikėjo“ ir „Metų atlikėjo“ titulus. Išleidus debiutinį albumą „Daydreaming“ ir pirmą kartą apsilankius Latvijoje, šios šalies publika akimirksniu įsimylėjo melodingą atlikėjo balsą ir jį lydinčią elektroninę muziką, leidusią solisto kūriniams išsilaikyti populiariausių radijo stočių grojamos muzikos topų viršūnėse. Po debiutinio albumo ir jo pristatymo, Latvijoje buvo pradėtas atlikėjo pasirodymų ciklas, kurių metu šis dalyvavo tiek vasaros muzikos festivaliuose, tiek įvairiuose koncertuose. 2022 m. su styginių kvartetu Rygos koncertų salėje „Palladium“ surengęs savo šou, jis ir vėl sugrįžta į šią šalį.


 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti