logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

Nelauk rudens – pakviesk draugą į teatrą

Atsisveikindamas su žiūrovais iki rudens Jaunimo teatras kviečia pamatyti paskutinius šio sezono spektaklius ir kviečia pasinaudoti sezono pabaigos akcija – įsigyti du bilietus į spektaklį už vieno bilieto kainą.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Įdomiausi gegužės renginiai Lietuvoje: Pasaulio ledo ritulio čempionatas, lotynų megažvaigždės J Balvin šou ir sugrįžtantis „Comic Con“

Nors vasariškų orų Lietuvoje dar tenka palaukti, šalies renginių rinka kaista itin sparčiai. Paskutinį pavasario mėnesį mūsų laukia lotynų megažvaigždės J Balvin šou, tūkstančius dalyvių sutraukiantis „Comic Con“ festivalis ir aistrų kupinas pasaulio ledo ritulio čempionatas.

Tarptautinės teatro dienos proga apdovanoti geriausi metų aktoriai

Kovo 29 d. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre įvyko šventinis renginys, skirtas Tarptautinei teatro dienai. Jo metu pagerbti geriausieji praėjusio sezono teatro kūrėjai. Kiekvienais metais inicijuojami apdovanojimai tapo gražia tradicija, kuria siekiama pažymėti svarbiausius praėjusių metų teatrinius įvykius. Šventinio vakaro metu apdovanoti teatro kūrėjai už įsimintiniausius, reikšmingiausius bei labiausiai publiką sužavėjusius darbus.

Šiuolaikinio cirko festivalyje „Cirkuliacija“ – trys pasaulinės premjeros

Trys savaitgaliai ir šešios asmeniškos cirko kalba papasakotos istorijos. Iš jų – trys pasaulinės premjeros. Visa tai galės pamatyti, patirti, pajausti gegužės 30–birželio 16 dienomis jau aštuntą kartą Lietuvoje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ žiūrovai.

„Auksiniais scenos kryžiais“ pagerbti geriausi 2023 metų scenos menininkai

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Klaipėdos dramos teatre įteiktos Kultūros ministerijos Profesionaliojo scenos meno premijos ir atminimo ženklai – „Auksiniai scenos kryžiai“, „Boriso Dauguviečio auskaras“ ir Padėkos premija.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Rudenį Vilniaus mieste startuoja jau antroji meninių akcijų savaitė – MAS’23

Rugsėjo 11—17 dienomis Vilniaus viešosiose erdvėse vyks jau antroji meninių akcijų savaitė – MAS’23, kurios metu gausus menininkų būrys pristatys net septynias nemokamas menines akcijas. Nepriklausomos šiuolaikinio šokio meno organizacijos „Be kompanijos“ rengiama meninių akcijų savaitė skirta kalbėti aktualiomis visuomenei temomis, reaguoti į bendrą šio laikmečio diskursą bei plėsti meno prieinamumą, iškeliant jį iš įprastų ekspozicinių, scenos erdvių.

Praeitų metų pavasarį startavęs renginys bei kvietęs menininkus kalbėti laisvės ir atsakomybės temomis, šiais metais ir toliau plečia šį teminį lauką, siekia prisiliesti prie laisvės sampratos įvairovės, kelti globaliniuose kontekstuose juntamas problemas bei nebijoti prisiliesti prie asmeniškesnių, beveik intymių žmogaus egzistencijos sluoksnių. „Laisvės samprata skirtinguose istoriniuose bei geografiniuose kontekstuose suvokiama ir patiriama savitai, nuolatos kinta, evoliucionuoja, kelia mažesnes ar didesnes diskusijas, baugina ir be abejo įkvepia. Tačiau kalbėti laisvės temomis neretai sudėtinga dėl jos didžiulės plotmės ar priešingai, pernelyg siauros apibrėžties, dažnai apipintos nacionaliniais atributais. Visgi, mąstyti, kvescionuoti ir tyrinėti laisvės fenomeną yra viena iš sąmoningo žmogaus užduočių ir privilegijų.“ – teigia MAS’23 organizatorės.

MAS’23 metu menininkai – Aira Naginevičiūtė, Erika Vizbaraitė ir Arūnas Adomaitis, Paulius Markevičius, Bush Hartsorn, Inga Galinytė ir Denisas Kolomyckis, Greta Grinevičiūtė ir Agnė Matulevičiūtė, Evaldas Alekna, Agnietė Lisičkinaitė – pristatys savo akcijas bei skirtingus teminį lauką atliepiančius požiūrio kampus ir kontekstus, o bendras, akcijas vienijantis vardiklis šiais metais žymimas raktiniu žodžiu „Laisvėjimai“. Menininkai kvies apmąstyti laisvės, kaip miražo ar utopijos bei realybės santykį, siekį tapti vis laisvesniu individu, išsivaduojant iš primestos stereotipinės sąmonės, neišsakytų minčių ir užspaustų emocijų, kels išlaisvinančio kūrybinio gesto ir tapimo savimi per kito artumą galimybes, palies socialiai jautrias lyčių partnerystės bei urbanistinių galios pozicijų prieš gamtą dominavimo problemas.
Išsamią MAS’23 programą rasite www.bekompanijos.lt ir organizacijos socialinėse medijose. Renginį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė; renginio partneris „Montis Magia“.
MAS’23 programa

Paulius Markevičius „Džiaugsmo upė“
Rugsėjo 11 d., pirmadienis, 18.00-19.00 val., maršrutas: Aušros vartais-Katedros aikštė

Bush Hartsorn „Pasakyk tėčiui“
Rugsėjo 12 d., antradienis, 12.00-18.00 val., Katedros aikštė

Inga Galinytė ir Denisas Kolomyckis „Failing at my best“
Rugsėjo 13 d., trečiadienis, 18.00-20.00 val., Italijos kultūros instituto kiemas (vieta gali keistis)

Greta Grinevičiūtė ir Agnė Matulevičiūtė „Mano kūnas-mano projektas“
Rugsėjo 14 d., ketvirtadienis, 18.00-20.00 val., Žemaitės skveras

Evaldas Alekna „Reaching Up“
Rugsėjo 15 d., penktadienis, 18.00-18.45 val., Lukiškių aikštė

Aira Nagivičiūtė, Erika Vizbaraitė ir Arūnas Adomaitis „Rusiška ruletė”
Rugsėjo 16 d., šeštadienis 12.00-18.00 val., Mindaugo tiltas

Agnietė Lisičkinaitė „Kolektyvinis protesto šokis Vol.2“
Rugsėjo 17 d., sekmadienis 15.00-18.00 val., K. Sirvydo skveras

 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti