logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Praėjusių metų „Eurovizijoje“ sužibėję „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą
Skaityti daugiau

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

Svarbiausi kovo renginiai Lietuvoje: „Hiperbolės legendų“ ir „Mokinukių“ sugrįžimas, „Freaks on Floor“ atsisveikinimas bei Moters diena

Pirmasis pavasario mėnuo džiugins ne tik bundančia gamta, bet ir renginių gausa visoje Lietuvoje. Kovo mėnuo bus paženklintas legendinių grupių sugrįžimais – vėl išvysime „Mokinukes“ ir „Hiperbolės“ legendas, tuo metu „Freaks on Floor“ su Justinu Jaručiu priešakyje savo klausytojams „ačiū“ ištars paskutinįkart.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Istorijų opera „Klaipėda“: legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą bus papasakota Šilutėje ir Tauragėje

Vienas naujausių Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių – mažasis spektaklis istorijų opera „Klaipėda“ išvyksta publikos labai lauktų gastrolių: kovo 7 d. 18 val. jūs laukiami Tauragės kultūros centre, o kovo 10 d.17 val. - Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Per amžius - Dainų šventės 100-mečiui skirta programa

Artėjant skambiausiam šimtmečio įvykiui, ansamblis „Lietuva“ kviečia pradėti švęsti su koncertine programa „Per amžius“. Nes per amžius keičiasi pasaulis, bet ne vertybės. Per amžius žaliuoja giria, o lapais skleidžiasi gyvybė – iš žmogaus į žmogų, iš atminties – į ateitį. Tradicija, kuri toliau mus vienija bei augina per amžius, o nenutrūkstama daina stiprina mus kaip bendruomenę. Dar iki būsimo renginio kviečiama prisiminti istoriją, prasidėjusią 1924-aisiais su pirma Dainų švente ir skaičiuojančią 100 metų.

,,Hiperbolės“ Legendos atskleidžia, kokie atlikėjai kartu pasirodys jubiliejiniuose koncertuose ir skelbia papildomą šou

Neseniai Lietuvą apskriejo džiugi žinia – 50-mečio proga į sceną grįžta grupės ,,Hiperbolės“ legendos. Planavę surengti tris koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, muzikantai dėl didelio susidomėjimo skelbia papildomą pasirodymą – balandžio 19 dieną jie savo šou surengs ir Šiaulių arenoje.

Festivalyje „Kaunas Jazz“ koncertuos kylanti Brazilijos žvaigždė Dora Morelenbaum

Pavasarį vyksiantis 34-asis festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną šių metų programos vardą.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Praėjusių metų „Eurovizijoje“ sužibėję „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą

Praeitais metais „Eurovizijos“ sceną su kūriniu „Carpe Diem“ sudrebinusi Slovėnijos roko sensacija „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą. Moters dieną, kovo 8-ąją, vaikinų grupė savo pasirodymą surengs Vilniaus menu fabrike „Loftas“. Tai – jų koncertinio turo po Europą „See you soon“ dalis.
„Joker Out“ – tai poproko muziką atliekantis kvintetas, susibūręs 2016 metais. Per visą savo istoriją penkeriukė išleido du albumus – pirmasis „Umazane Misli“ (liet. „Nešvarios mintys“) iškart užkariavo radijo ir muzikinių platformų topus, o po šio debiutinio albumo „Joker Out“ net du metus iš eilės buvo pripažinta kaip geriausia Slovėnijos grupė bei pelnė metų dainos apdovanojimą. 2022-aisiais jie išleido antrąjį albumą „Demoni“ (liet. „Demonai“), o bilietai į jo pristatymą „Križankės“ amfiteatre buvo išparduoti akimirksniu. Tai ne tik dar labiau padidino jų žinomumą Slovėnijoje, bet ir padėjo pagrindą tarptautinėms ambicijoms – po šio albumo išleidimo „Joker Out“ įrašė dvi dainas serbų kalba.

Akivaizdu, jog nuo pat susikūrimo grupės populiarumas augo itin sparčiai, tačiau tarptautinio pripažinimo jie sulaukė 2023-siais, „Eurovizijoje“ pasirodę su daina „Carpe Diem“. Po debiuto ant tarptautinės muzikos scenos šis hitas pateko į prestižines „Bilboard“ labiausiai transliuojamų dainų gretas, vien „Spotify“ platformoje „Carpe Diem“ pasiekė 20-ies milijonų perklausų skaičių, o pati grupė buvo pakviesta įrašyti muzikinį kūrinį kartu su roko legenda Elviu Cosatello.
 

Kaip teigia patys „Joker Out“ nariai, pastarieji metai buvo išties produktyvūs bei kupini daugybės gyvų pasirodymų – grupė praėjusiais metais surengė turą Jungtinėje Karalystėje, po kelis koncertus tokiuose miestuose kaip Zagrebas, Belgradas bei Varšuva, didelio populiarumo penkeriukės koncertai pernai sulaukė ir Madride, Barselonoje, Liublianoje (į šį šou susirinko daugiau nei 12 tūskt. gerbėjų), Amsterdame, Miunchene bei Vilniuje. Į Lietuvos sostinėje vykusį koncertą buvo išparduoti visi bilietai, todėl nebuvo jokių abejonių, jog savo turo po Europą metu grupė darkart sugrįš į mūsų šalį.

Kovo 8-ąją „Lofte“ vyksiančiame koncerte „Joker Out“ atliks ne tik pačius žinomiausius savo kūrinius, tarp kurių – „Umazane misli“, „Novi val“, „Tokio“, „Ngvot“, „Vem da greš“, „She“, „Plasitic“ ir „Demons“, bet ir naujausius hitus. 
Bilietus į pasirodymą įsigyti galima visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt

 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti