logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Artėja Valentino diena: 14 renginių romantiškam vasario 14-osios vakarui
Skaityti daugiau

Kviečia naujausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras: skelbiami 2024 m. repertuaro renginiai!

Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos. Jau netrukus, balandžio 20 d., naujojo pastato duris atversiantis moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras (KVMT) pristato 2024-ųjų repertuarą.

Svarbiausi kovo renginiai Lietuvoje: „Hiperbolės legendų“ ir „Mokinukių“ sugrįžimas, „Freaks on Floor“ atsisveikinimas bei Moters diena

Pirmasis pavasario mėnuo džiugins ne tik bundančia gamta, bet ir renginių gausa visoje Lietuvoje. Kovo mėnuo bus paženklintas legendinių grupių sugrįžimais – vėl išvysime „Mokinukes“ ir „Hiperbolės“ legendas, tuo metu „Freaks on Floor“ su Justinu Jaručiu priešakyje savo klausytojams „ačiū“ ištars paskutinįkart.

„EMBank“ tapo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generaliniu rėmėju

„European Merchant Bank“ („EMBank“) pasirašė partnerystės sutartį su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) ir tapo generaliniu jo rėmėju.

Moderniausias šalyje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - miesto identiteto ir pajūrio kraštovaizdžio dalis

Balandžio 20 d. duris atversiantis naujasis Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) pastatas taps moderniausia menininkų poreikius įprasminančia profesionalaus meno įstaiga šalyje. Teatro kuriamas kokybės ženklas – amžinasis meno alsavimas, vienijantis istorinių įvykių suformuotą Klaipėdos miesto veidą ir pajūrio kraštovaizdį. Muzikinio teatro veikla - lyg bangavimas, nepaliaujamas amžinybės, kūrybos ir skambesio pojūtis!

Istorijų opera „Klaipėda“: legenda apie Mažosios ir Didžiosios Lietuvos suvienijimą bus papasakota Šilutėje ir Tauragėje

Vienas naujausių Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių – mažasis spektaklis istorijų opera „Klaipėda“ išvyksta publikos labai lauktų gastrolių: kovo 7 d. 18 val. jūs laukiami Tauragės kultūros centre, o kovo 10 d.17 val. - Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Per amžius - Dainų šventės 100-mečiui skirta programa

Artėjant skambiausiam šimtmečio įvykiui, ansamblis „Lietuva“ kviečia pradėti švęsti su koncertine programa „Per amžius“. Nes per amžius keičiasi pasaulis, bet ne vertybės. Per amžius žaliuoja giria, o lapais skleidžiasi gyvybė – iš žmogaus į žmogų, iš atminties – į ateitį. Tradicija, kuri toliau mus vienija bei augina per amžius, o nenutrūkstama daina stiprina mus kaip bendruomenę. Dar iki būsimo renginio kviečiama prisiminti istoriją, prasidėjusią 1924-aisiais su pirma Dainų švente ir skaičiuojančią 100 metų.

,,Hiperbolės“ Legendos atskleidžia, kokie atlikėjai kartu pasirodys jubiliejiniuose koncertuose ir skelbia papildomą šou

Neseniai Lietuvą apskriejo džiugi žinia – 50-mečio proga į sceną grįžta grupės ,,Hiperbolės“ legendos. Planavę surengti tris koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, muzikantai dėl didelio susidomėjimo skelbia papildomą pasirodymą – balandžio 19 dieną jie savo šou surengs ir Šiaulių arenoje.

Festivalyje „Kaunas Jazz“ koncertuos kylanti Brazilijos žvaigždė Dora Morelenbaum

Pavasarį vyksiantis 34-asis festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną šių metų programos vardą.

Praėjusių metų „Eurovizijoje“ sužibėję „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą

Praeitais metais „Eurovizijos“ sceną su kūriniu „Carpe Diem“ sudrebinusi Slovėnijos roko sensacija „Joker Out“ atvyksta į Lietuvą. Moters dieną, kovo 8-ąją, vaikinų grupė savo pasirodymą surengs Vilniaus menu fabrike „Loftas“. Tai – jų koncertinio turo po Europą „See you soon“ dalis.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Artėja Valentino diena: 14 renginių romantiškam vasario 14-osios vakarui

Nors Valentino dieną švenčia ne visi, galime drąsiai teigti, jog vasario 14-ąją meilė tiesiog tvyro ore. Šiais metais įsimylėjėlių ir meilės diena pravardžiuojama šventė bus trečiadienį, todėl pateikiame jums 14 kokybiškų renginių įvairiuose Lietuvos miestuose, kurie garantuos puikų vakarą ir nustebins jūsų antrąją pusę.

Įpusėjus trumpiausiam metų mėnesiui, Lietuvoje vis labiau prigijanti vakarietiška Valentino dienos tradicija skatins švęsti meilę ir nuveikti kažką nekasdieniško, o šią dieną įdomiai praleisti norintiems žmonėms didžiausias Lietuvos bilietų platintojas „Bilietai.lt“ siūlo didžiulę renginių įvairovę  tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose šalies miestuose.

Meilės Kliošas (Vilnius)
Grupė „Saulės kliošas“ meilės dienos proga keičia pavadinimą ir tampa „Meilės kliošu“, o Valentino dienos vakarą savo ištikimiausius klausytojus kvies į romantišką muzikos nuotykį muzikos klube „Tamsta“. „Vakaras mylintiems, įsimylėjusiems ir nedrąsiai ieškantiems meilės, šeimoms ir neapsisprendusiems viengungiams“, – teigia grupės nariai. Vasario 14 dieną „Meilės kliošas“ savo muzika dalinsis Vilniuje, vasario 15 d. – Kaune, o vasario 17 d. – Kretingoje.
 


Manto Jankavičiaus – „12 violončelių” (Kaunas)

Meile alsuojančią Valentino dieną visus įsimylėjėlius ir ne tik į savo įspūdingą muzikos ir teatro šou „12 violončelių” kvies atlikėjas Mantas Jankavičius. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte skambės populiariausi atlikėjo kūriniai ir naujausi singlai, tik šįkart visiškai naujame, kitame skambesyje, kartu su ypatingu muzikiniu reiškiniu Lietuvos scenoje – 12 violončelių orkestru ir gyvo garso grupe.

Čilinam – Geriausios meilės dainos“ (Klaipėda)
Pavadinimu „Čilinam“ prisidengę puikiai Lietuvoje žinomi muzikos, teatro ir televizijos pasaulio atstovai Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis ir Stanislavas Stavickis-Stano kviečia Valentino dienos vakarą praleisti su didžiule šypsena veide, nes nei linksmybių, nei romantiškų meilės dainų šiame grupės koncerte tikrai netrūks. Renginys vyks uostamiesčio Žvejų rūmuose.

MAN-GO 25 (Plungė)
25-
ąjį grupės jubiliejų mininčios „MAN-GO“ merginos Valentino dienos vakarą vakarėlį užkurs Plungės kultūros centre, o pačios teigia: „Kuo Lietuvos miestas – mažesnis, tuo publika – šiltesnė. Tai patikrinta per ketvirtį amžiaus, kol sėkmingai gyvuoja mūsų grupė“. Pasirodymas Plungėje tai MAN-GO turo po Lietuvą dalis. Vėliau grupė koncertuos ir Marijampolėje, Radviliškyje, Telšiuose bei Jonavoje.
 


U2UK The Best Of U2“ (Vilnius)
Vasario 14-ąją dieną pirmą kartą Lietuvą aplankys žinomiausi pasaulyje kultinės roko grupės U2 pasekėjai grupė U2UK. Su pačiais U2 nariais bendradarbiaujanti U2UK grupė gyvuoja jau šešiolika metų ir per tą laiką užkariavo U2 gerbėjų širdis, todėl žada Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje surengti ne tik trankų, bet ir romantika alsuojantį pasirodymą.

Giedrė (Kaunas)
Savo 29-uosius metus scenoje skaičiuojanti dainų autorė ir atlikėja Giedrė Kilčiauskienė kviečia kauniečius ir miesto svečius vakarą romantiškai praleisti erdvėje „Oldman“. Praėjusių metų pabaigoje šešių dainų EP pavadinimu „Aš normaliai“ pristačiusi atlikėja koncerte su klausytojais dalinsis tiek žinomiausiais savo pripažinimą pelniusiais hitais, tiek nauja kūryba.

Sak Noel ir [EX] DA BASS (Marijampolė)
Marijampoliečiai Valentino dieną šiemet galės leisti kiek kitaip, nes šiame mieste pasirodys  JAV gyvenantis ispanų muzikos kūrėjas Sakas Noelis, geriausiai žinomas dėl dainų „All day, all night“ bei „Paso“. Šou metu klubo „LUNA“ erdvėje jam vienas populiariausių Latvijos didžėjų [EX] DA BASS.
 


Tarun – „Rožiniai akiniai” (Vilnius)

Atlikėjas ir dainų autorius Tarun romantiškąjį vakarą klausytojams žada padovanoti dvigubą patirtį akustinį meilės dainų koncertą ir gerą juoko dozę, klausant pasakojimų apie santykių peripetijas. Vakaro metu nusiimsime rožinius akinius, kad galėtume pasijuokti iš to, kas santykiuose erzina, prasilenkia su realybe ir kartais būna tiesiog absurdiška”, – teigia atlikėjas, surengsiantis pasirodymą sostinės bare „Paviljonas“.

„Romantiškų skonių džiazas“ (Panevėžys)
Posakiu „į meilę per skrandį“ tikinčius panevėžiečius ir miesto svečius vasario 14-osios vakarą į prabangių skonių šventę pakvies Bistrampolio dvaras, kuriame renginio dalyviai galės mėgautis aukščiausios klasės maisto ir gėrimų deriniais, o vakarą nuskaidrins saksofono muzika. Renginį moderuos kulinarinio paveldo edukologė, lektorė Vilija Petkūnienė.

„Valentino svingas“ (Trakai)
Išskirtinio grožio vietoje, Užutrakio dvaro sodybos rūmuose, vyksiantis koncertas klausytojams žada itin romantišką vakarą, kurio metu dainas svingo ritmu atliks vienas talentingiausių jaunosios kartos atlikėjų, išskirtinio balso tembro savininkas Martynas Vilius, jam talkins ansamblis ,,Vilniaus divertismentas”, tuo metu vakarą ves žavioji Aistė Bružaitė.

Mantas Ben (Kaunas)
Jaunosios kartos atlikėjas Mantas Ben meilės dienos vakarą kviečia į koncertą savo gimtojo miesto Kauno kameriniame teatre. „Esu užkietėjęs romantikas, todėl noriu pakviesti vasario 14-ąją praleisti su mylimu žmogumi mano koncerte, kur pristatysiu naujausias ir dar negirdėtas savo dainas. Bus graži vakaro pradžia“, – teigia atlikėjas.
 


LVSO „Meilės dienos koncertas“ (Vilnius)
Meilės dienos vakarą Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, kartu su vienais ryškiausių jaunosios kartos operos solistų sopranu Ieva Barbora Juozapaityte ir tenoru Karoliu Kašiuba klausytojams pristato gražiausių operų arijų programą, kurią atliks Vilniaus Valdovų rūmuose.

„Meilės sezonai“ (Klaipėda)
Valentino dienos vakarą Klaipėdos koncertų salėje meilės paieškos susipins su tango muzika, nes čia išskirtinai romantišką programą pristatys solistė Ieva Prudnikovaitė bei ansamblis 4TANGO, kuris šiais metais mini 25 metų scenoje sukaktį.

Aistè „Acoustic“ (Vilnius)
Šviežiu oro gurkšniu Lietuvos muzikos scenoje vadinama atlikėja ir dainų autorė bei M.A.M.A. nominantė Aistè šiemet dalyvauja mūsų šalies atrankoje į Euroviziją, tačiau, likus vos kelioms dienoms iki atrankos finalo, Valentino dienos vakarą pakvies klausytojus į romantišką akustinį koncertą Vilniaus Lukiškių kalėjime.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti