logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Artėja Valentino diena: 14 renginių romantiškam vasario 14-osios vakarui
Skaityti daugiau

SIRENOS24 LT vitrina: DILETANTAS (rež. Ž. Vingelis) | PREMJERA

Jean’as Cocteau - sunkiai aprėpiama, vargiai iki galo perprantama asmenybė, kurio diletantizmas skirtingose meno srityse liejosi, kaip ypatingai tiršto poetinio pasaulio fragmentai – neišbaigti, neištobulinti, skuboti, nieko neprimenantys, į nieką nepanašūs.

Naujas meškinų muziejus ”PLUSHY B 55” Raganiukės teatre!

Kviečiame atvykti į kerintį meškiukų muziejų Raganiukės teatre, kur įnoringas žavesys atitinka istorinę reikšmę. Pasinerkite į švelnių lokių pasaulį ir tyrinėkite turtingą šios unikalios vietos erdves. Atraskite įspūdingą šių mylimų žaislų, kurie jau daugiau nei šimtmetį užkariauja širdis, istoriją ir kultūrinę reikšmę.

VMT UŽDARO SEZONĄ: IŠ NAUJO ATRASTAS MAŽASIS TEATRAS IR AMBICINGI 36-OJO SEZONO PLANAI

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras užbaigė 35-ąjį sezoną, kurio repertuarą papildė premjeros „Neištikimoji“ (rež. Naubertas Jasinskas), „Orfėjas“ (rež. Žilvinas Vingelis) ir dramaturgo Mariaus Ivaškevičiaus pjesės „Kantas“ eskizas-skaitymai (rež. Oskaras Koršunovas). Pasak teatro vadovo Simono Keblo, šis sezonas buvo sėkmingas, įdomus ir kalbantis apie bendrą nuojautą, kurioje mes visi atsidūrėme.

Didžiausi liepos renginiai: muzikos festivaliai Vilniuje, šimtmetį mininti Lietuvos dainų šventė ir jubiliejinės 1006 km lenktynės

Liepą dauguma didžiausių renginių Lietuvoje vyks sostinėje ir pajūryje. Žiūrovai Vilniuje minės Lietuvos dainų šventės 100-metį ir mėgausis muzikos festivaliais, o Palangoje autosporto mėgėjus sutrauks jubiliejinės 1006 km lenktynės.

Kurti erdvę diskusijoms – pristatoma įvairiapusė „Sirenų“ Lietuvos teatro vitrina

Kokius geriausius per pastarąjį sezoną Lietuvoje sukurtus spektaklius parodyti „Sirenų“ užsienio svečiams ir dar jų nespėjusiems atrasti šalies žiūrovams? Kaip juos atrinkti? Peržiūrėjusios beveik 50 spektaklių tai sprendė dvi skirtingų kartų ir skirtingas mokyklas baigusios teatrologės Alma Braškytė ir Kristina Steiblytė – šių metų Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ Lietuvos teatro vitrinos kuratorės.

20 metų Lietuvos renginių rinkoje: nuo eilių kasose iki skaitmeninio perversmo

Didžiausias šalies bilietų pardavimo tinklas „Bilietai.lt“ šiemet mini 20-ąjį jubiliejų. Įmonės vadovo Ramūno Šaučikovo teigimu, šiandieninė renginių pasiūla Lietuvoje, lyginant su gyventojų skaičiumi, yra labai plati ir kokybiška, o rinkos pokyčius diktuoja kintantys vartotojų įpročiai.

Sutikite didžiausias metų žiemos šventes ir Naujus metus „pasakiškai“

Jauni, žavūs ir talentingi atlikėjai – Vakarė Jarmalavičiūtė ir Orestas Vyšniauskas, įkūnys gražiausią pasakų porą - Pelenę ir Princą, kompozitoriaus Mariaus Matulevičiaus ir tekstų autorės Viktorijos M Anangen muzikinėje pasakoje „Riešutėliai Pelenei “

Režisierius Dainius Kazlauskas apie naują spektaklį: pjesę parašiau tam, kad suskambėtų mylima daina

Vos praėjusiais metais į teatro sceną po beveik 12 metų pertraukos sugrįžęs režisierius Dainius Kazlauskas pristato naujausią savo darbą – muzikinį spektaklį „Kurortinis romanas“, kuriame kartu su žymiais Lietuvos aktoriais vaidins ir pats. Istorija pasakos apie vyro bei moters santykį ir nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus antrąją pusę, į miestą, kuriame kone kiekvienas turi šiltų prisiminimų ir sentimentų – Palangą.

Festivalis „Sirenos“ skelbia tarptautinę programą

Erdvė, kurioje gimsta teatras – žiūrovo vaizduotė. Fizinė scena – tai tik pradžia, atspirties taškas, vedantis į neapčiuopiamą ir begalinę atminties, patirčių ir įpročių teritoriją. Šių metų Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“ siūlo atsigręžti į tai, ką šiuolaikiniame teatre reiškia erdvė, kokią ją kuria gyvai spektaklyje dalyvaujantys žmonės, kiekvienas atsinešdamas savo mintis ir kontekstus. VšĮ „Teatro informacijos centras” ir VšĮ „Vilniaus festivaliai“ rengiamas didžiausias šalyje teatro festivalis vyks jau dvidešimt pirmą kartą – nuo rugsėjo 25 iki spalio 13 dienos.

Vaikų rašytojo Tomo Dirgėlos sukurti personažai Domas ir Tomas debiutuos miuziklo scenoje

Vieno populiariausių mūsų šalies vaikų rašytojų Tomo Dirgėlos sukurti personažai – Domas ir Tomas – išlipa iš knygų puslapių ir kviečia vaikus bei jų tėvelius susitikti miuzikle „Domas ir Tomas: dingusių veikėjų byla“. Susitikimai su vaikų mylimais herojais įvyks net devyniuose Lietuvos miestuose.

VILNIAUS MAŽAJAME TEATRE ĮVYKO KOMPOZITORIAUS GIEDRIAUS PUSKUNIGIO ALBUMO „LAIKO TILTAI“ PRISTATYMAS

Gegužės 28 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre įvyko kompozitoriaus Giedriaus Puskunigio kompaktinės plokštelės „Laiko tiltai“ pristatymas, į kurį susirinko gausus būrys kultūrininkų, menininkų, artimiausi kompozitoriaus kūrybos bendraminčiai, kolegos, bičiuliai.

LNDT KAMPANIJA „NEIK Į TEATRĄ“ PRIPAŽINTA GERIAUSIA ĮVAIZDINE KAMPANIJA

84-ąjį Lietuvos nacionalinio dramos teatro sezoną pristačiusi reklaminė kampanija „Neik į teatrą“, kurią sukūrė reklamos agentūra TRUTH, gegužės 7 d. „Verslo žinių“ organizuojamuose „Password“ apdovanojimuose pelnė prizą kaip efektyviausia mažo biudžeto įvaizdinė rinkodaros kampanija.

Populiariausio spektaklio Lietuvoje režisierius – apie sėkmės paslaptį

Daugiausiai bilietų Lietuvoje pardavusiu praėjusių metų teatro spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“, kuriame vaidina vos vienas aktorius, o spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas pasidalino mintimis apie sėkmės paslaptį bei iššūkius, kuriuos reikia įveikti norint sudominti žiūrovus.

Atskleisti teatro lankytojų įpročiai ir populiariausi 2023 m. spektakliai

2023 metais Lietuvos teatro rinka išlaikė stabilią paklausą. Tarptautinės teatro dienos proga, didžiausias Lietuvos bilietų platinimo tinklas „Bilietai.lt“ ir jų teatro bilietų platinimo platforma „Teatrai.lt“ atskleidė, kad praėjusiais metais šiuos portalus aplankė virš 1 mln. lankytojų, o populiariausiu metų spektakliu tapo „Nuostabūs dalykai“.

Tenusišypso Jums Viešpats, Maestro Rimai Tuminai

Eidamas 73-iuosius metus, kovo 6 d. mirė Valstybinio Vilniaus mažojo teatro įkūrėjas, ilgametis šio teatro meno vadovas režisierius Rimas Tuminas. Simboliška, kad vos prieš keletą dienų, kovo 2-ąją, paminėję Valstybinio Vilniaus mažojo teatro 34-ąjį gimtadienį, dabar atsisveikiname su jo pradininku Maestro Rimu Tuminu, kurio spektakliai jau daugelį metų jaudina žiūrovų širdis ir rodomi pilnose teatrų salėse ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Maestro Rimo Tumino šeimai, bičiuliams, artimiesiems, bendražygiams ir visai teatro bendruomenei.

Slaptus laimės ir šventinio stalo ingredientus atskleidžia Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro menininkams svarbi šeima ir bendrystė. „Žmogiškos laimės ir stiprios sveikatos. Jei būsite sveiki – viskas pavyks, pildysis visos svajonės“,- sako solistas Mindaugas Rojus. To visiems ir linkime artėjančių švenčių proga.

Bilietų platinimo paslauga su „Bilietai.lt“

Planuojate koncertą, spektaklį, sporto varžybas ar kitą renginį ir ieškote patikimo partnerio bilietų platinimui? Rinkitės „Bilietai.lt“ renginių bilietų platinimo paslaugas!

Zigmars Liepiņš jubiliejui – jo sukurta opera „Paryžiaus katedra“ ir keturi debiutai

Lapkričio 4 dieną 18.30 valandą Žvejų rūmuose rodoma Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro opera „Paryžiaus katedra“ skiriama kompozitoriaus Zigmars Liepiņš 70 metų jubiliejui. Publikos laukia net keturi naujus vaidmenis pristatančių solistų debiutai.

Artėja Valentino diena: 14 renginių romantiškam vasario 14-osios vakarui

Nors Valentino dieną švenčia ne visi, galime drąsiai teigti, jog vasario 14-ąją meilė tiesiog tvyro ore. Šiais metais įsimylėjėlių ir meilės diena pravardžiuojama šventė bus trečiadienį, todėl pateikiame jums 14 kokybiškų renginių įvairiuose Lietuvos miestuose, kurie garantuos puikų vakarą ir nustebins jūsų antrąją pusę.

Įpusėjus trumpiausiam metų mėnesiui, Lietuvoje vis labiau prigijanti vakarietiška Valentino dienos tradicija skatins švęsti meilę ir nuveikti kažką nekasdieniško, o šią dieną įdomiai praleisti norintiems žmonėms didžiausias Lietuvos bilietų platintojas „Bilietai.lt“ siūlo didžiulę renginių įvairovę  tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose šalies miestuose.

Meilės Kliošas (Vilnius)
Grupė „Saulės kliošas“ meilės dienos proga keičia pavadinimą ir tampa „Meilės kliošu“, o Valentino dienos vakarą savo ištikimiausius klausytojus kvies į romantišką muzikos nuotykį muzikos klube „Tamsta“. „Vakaras mylintiems, įsimylėjusiems ir nedrąsiai ieškantiems meilės, šeimoms ir neapsisprendusiems viengungiams“, – teigia grupės nariai. Vasario 14 dieną „Meilės kliošas“ savo muzika dalinsis Vilniuje, vasario 15 d. – Kaune, o vasario 17 d. – Kretingoje.
 


Manto Jankavičiaus – „12 violončelių” (Kaunas)

Meile alsuojančią Valentino dieną visus įsimylėjėlius ir ne tik į savo įspūdingą muzikos ir teatro šou „12 violončelių” kvies atlikėjas Mantas Jankavičius. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte skambės populiariausi atlikėjo kūriniai ir naujausi singlai, tik šįkart visiškai naujame, kitame skambesyje, kartu su ypatingu muzikiniu reiškiniu Lietuvos scenoje – 12 violončelių orkestru ir gyvo garso grupe.

Čilinam – Geriausios meilės dainos“ (Klaipėda)
Pavadinimu „Čilinam“ prisidengę puikiai Lietuvoje žinomi muzikos, teatro ir televizijos pasaulio atstovai Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis ir Stanislavas Stavickis-Stano kviečia Valentino dienos vakarą praleisti su didžiule šypsena veide, nes nei linksmybių, nei romantiškų meilės dainų šiame grupės koncerte tikrai netrūks. Renginys vyks uostamiesčio Žvejų rūmuose.

MAN-GO 25 (Plungė)
25-
ąjį grupės jubiliejų mininčios „MAN-GO“ merginos Valentino dienos vakarą vakarėlį užkurs Plungės kultūros centre, o pačios teigia: „Kuo Lietuvos miestas – mažesnis, tuo publika – šiltesnė. Tai patikrinta per ketvirtį amžiaus, kol sėkmingai gyvuoja mūsų grupė“. Pasirodymas Plungėje tai MAN-GO turo po Lietuvą dalis. Vėliau grupė koncertuos ir Marijampolėje, Radviliškyje, Telšiuose bei Jonavoje.
 


U2UK The Best Of U2“ (Vilnius)
Vasario 14-ąją dieną pirmą kartą Lietuvą aplankys žinomiausi pasaulyje kultinės roko grupės U2 pasekėjai grupė U2UK. Su pačiais U2 nariais bendradarbiaujanti U2UK grupė gyvuoja jau šešiolika metų ir per tą laiką užkariavo U2 gerbėjų širdis, todėl žada Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje surengti ne tik trankų, bet ir romantika alsuojantį pasirodymą.

Giedrė (Kaunas)
Savo 29-uosius metus scenoje skaičiuojanti dainų autorė ir atlikėja Giedrė Kilčiauskienė kviečia kauniečius ir miesto svečius vakarą romantiškai praleisti erdvėje „Oldman“. Praėjusių metų pabaigoje šešių dainų EP pavadinimu „Aš normaliai“ pristačiusi atlikėja koncerte su klausytojais dalinsis tiek žinomiausiais savo pripažinimą pelniusiais hitais, tiek nauja kūryba.

Sak Noel ir [EX] DA BASS (Marijampolė)
Marijampoliečiai Valentino dieną šiemet galės leisti kiek kitaip, nes šiame mieste pasirodys  JAV gyvenantis ispanų muzikos kūrėjas Sakas Noelis, geriausiai žinomas dėl dainų „All day, all night“ bei „Paso“. Šou metu klubo „LUNA“ erdvėje jam vienas populiariausių Latvijos didžėjų [EX] DA BASS.
 


Tarun – „Rožiniai akiniai” (Vilnius)

Atlikėjas ir dainų autorius Tarun romantiškąjį vakarą klausytojams žada padovanoti dvigubą patirtį akustinį meilės dainų koncertą ir gerą juoko dozę, klausant pasakojimų apie santykių peripetijas. Vakaro metu nusiimsime rožinius akinius, kad galėtume pasijuokti iš to, kas santykiuose erzina, prasilenkia su realybe ir kartais būna tiesiog absurdiška”, – teigia atlikėjas, surengsiantis pasirodymą sostinės bare „Paviljonas“.

„Romantiškų skonių džiazas“ (Panevėžys)
Posakiu „į meilę per skrandį“ tikinčius panevėžiečius ir miesto svečius vasario 14-osios vakarą į prabangių skonių šventę pakvies Bistrampolio dvaras, kuriame renginio dalyviai galės mėgautis aukščiausios klasės maisto ir gėrimų deriniais, o vakarą nuskaidrins saksofono muzika. Renginį moderuos kulinarinio paveldo edukologė, lektorė Vilija Petkūnienė.

„Valentino svingas“ (Trakai)
Išskirtinio grožio vietoje, Užutrakio dvaro sodybos rūmuose, vyksiantis koncertas klausytojams žada itin romantišką vakarą, kurio metu dainas svingo ritmu atliks vienas talentingiausių jaunosios kartos atlikėjų, išskirtinio balso tembro savininkas Martynas Vilius, jam talkins ansamblis ,,Vilniaus divertismentas”, tuo metu vakarą ves žavioji Aistė Bružaitė.

Mantas Ben (Kaunas)
Jaunosios kartos atlikėjas Mantas Ben meilės dienos vakarą kviečia į koncertą savo gimtojo miesto Kauno kameriniame teatre. „Esu užkietėjęs romantikas, todėl noriu pakviesti vasario 14-ąją praleisti su mylimu žmogumi mano koncerte, kur pristatysiu naujausias ir dar negirdėtas savo dainas. Bus graži vakaro pradžia“, – teigia atlikėjas.
 


LVSO „Meilės dienos koncertas“ (Vilnius)
Meilės dienos vakarą Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, kartu su vienais ryškiausių jaunosios kartos operos solistų sopranu Ieva Barbora Juozapaityte ir tenoru Karoliu Kašiuba klausytojams pristato gražiausių operų arijų programą, kurią atliks Vilniaus Valdovų rūmuose.

„Meilės sezonai“ (Klaipėda)
Valentino dienos vakarą Klaipėdos koncertų salėje meilės paieškos susipins su tango muzika, nes čia išskirtinai romantišką programą pristatys solistė Ieva Prudnikovaitė bei ansamblis 4TANGO, kuris šiais metais mini 25 metų scenoje sukaktį.

Aistè „Acoustic“ (Vilnius)
Šviežiu oro gurkšniu Lietuvos muzikos scenoje vadinama atlikėja ir dainų autorė bei M.A.M.A. nominantė Aistè šiemet dalyvauja mūsų šalies atrankoje į Euroviziją, tačiau, likus vos kelioms dienoms iki atrankos finalo, Valentino dienos vakarą pakvies klausytojus į romantišką akustinį koncertą Vilniaus Lukiškių kalėjime.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti