logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Naujas bilieto formatas – Išmanus Bilietas!

Pristatome naują bilieto versiją – Išmanus bilietas – bilietą, kurį galima nuskenuoti tokiu pačiu būdu, kokiu iš mobiliojo įrenginio yra skanuojami avialinijų bilietai. Jums reikia įdiegti specialią programėlę, kuri atidarytų išmanaus bilieto formatą. Programėlė „Wallet“ (Piniginė) yra automatiškai įjungta „Apple“ telefonuose. „Android“ telefonuose mes rekomenduojame naudoti programėlę „Pass2U“. Išmanus bilietas – interneto parduotuvė klientui bilietą išsiunčia kartu su m. bilietu.

Su išmanaus bilieto paieška bilietus atversite greičiau ir paprasčiau. Šiuo bilietu lengvai dalinsitės su draugais ir šeima, be to, apie artėjančius renginius bus primenama likus kelioms valandoms iki jų pradžios.

Naudotis išmaniu bilietu labai lengva. Programėlė automatiškai keičia telefono ekrano ryškumą, todėl Bilietai.lt skeneriai ir kontrolės programėlės išmanų bilietą nuskenuos be jokių problemų. Viskas, ko reikia norint naudoti išmanų bilietą, yra įkrauta telefono baterija!


„Išmanių bilietų“ naudojimas:
- „Apple“ įrenginiuose (iPhone, iPad) prašome naudoti „Wallet“ programėlę, kuri yra visuose „iOS“ įrenginiuose.
- „Android“ įrenginiuose prašome naudoti „Pass 2U“ programėlę, kurią galite atsisiųsti čia.
- Išmanius bilietus jūs galite išsaugoti „Wallet“ programėlėje savo išmaniuosiuose telefonuose. Tokiu būdu bilietus visada turėsite su savimi.
Savo išmaniajame telefone atidarykite el. pašto laišką, atidarykite „Pocket“ bilietą (.pkpass) ir išsaugokite jį programėlėje „Wallet“.
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti