logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Šokio spektaklis (ne)paaugliams ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ

S 2024-05-19 15:00
MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
15.20 - 21.20

Apdovanotas Auksiniu Scenos Kryžiumi (Geriausias metų spektaklis vaikams ir jaunimui, 2021)

Nominuotas Auksiniam Scenos Kryžiui (Geriausia metų muzika spektakliui, 2021)

Žiūroviškiausias Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ LT vitrinos spektaklis, 2022

Šokio spektaklis, pelnęs kritikų ir publikos pripažinimą drąsiomis, nuoširdžiomis, paliečiančiomis istorijomis, išskirtine muzika ir scenografija.

Spektaklio „me two / Savoj krūvoj” dramaturgija paremta grupės jaunų šokėjų asmeninėmis patirtimis, susijusiomis su galios santykiais, LGBTQ+ tapatybės formavimusi, seksualiniu priekabiavimu ir galios piktnaudžiavimu jaunuolių atžvilgiu. Tai skatina priklausyti „savai krūvai“ ir dalintis. Žiūrovai kviečiami pažvelgti į paauglystę iš stebėtojo, tėvų, mokytojo, sprendimų priėmėjo žiūros taško ir apmąstyti galios ribas tarpasmeniniuose ir kartų santykiuose.

„Spektaklyje kūnas išsilaisvina iš drovumo ir kartu su šiuo aktu išsivaduoja nuo traumos. Pateikiamas teiginys, paskui jį seka „Aš irgi“, „Man irgi“, „Ir man taip buvo nutikę“, o kartu su šia bendra patirtimi, jos prasiveržimu kolektyviai gydoma. „Aš irgi“ nuveda ir iki juokingų dalykų, nuveda iki žaidimo ir kolektyvinio džiaugsmo. <...> Čia juntamas estetinis meno poveikis. Apsivalymas per bendrą išgyvenimą.“ (Reinis Dzudzilo, Menų faktūra, 2022 11 12)

IDĖJOS AUTORĖ, CHOREOGRAFĖ Airida Gudaitė | BENDRAAUTORIAI, ŠOKĖJAI Greta Snitkutė, Arminas Kazanavičius, Rokas Bugys, Ugnė Laurinavičiūtė, Grėtė Vosyliūtė, Elena Milaknytė, Beatričė Šaltenytė, Emilija Giedraitytė, Barbora Mickutė, Aura Šriubšaitė, Saulė Bučiūnaitė, Smiltė Kavoliūnaitė | REŽISIERIUS Jonas Tertelis | KOMPOZITORĖ Agnė Matulevičiūtė | SCENOGRAFAI Renata Valčik, Emilis Šeputis | APŠVIETIMO DAILININKAS Julius Kuršys | GARSO REŽISIERIUS Ignas Juzokas

Produkcija: Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“

Premjera: 2021

Procesas internete: https://savojkruvoj.lt

Daugiau apie spektaklį: https://lowair.lt/teatras/savoj-kruvoj/

Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ trupė pasirodė įvairiuose Lietuvos renginiuose, festivaliuose, bienalėse: tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis NAUJASIS BALTIJOS ŠOKIS, Vilniaus tarptautinis teatro festivalis SIRENOS, tarptautinis šokio festivalis AURA, tarptautinis festivalis vaikams ir jaunimui KITOKS, tarptautinis menų festivalis PLARTFORMA, tarptautinis teatro festivalis THEATRIUM, tarptautinis šokio festivalis PŪGA, festivalis MIDSUMMER VILNIUS, teatro festivalis jaunimui IŠEITIES TAŠKAS ir daugelyje kitų.

Spektaklio sukūrimą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šokio spektaklis (ne)paaugliams ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ S 2024-05-19 15:00 MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 15.20 - 21.20
Renginys Šokio spektaklis (ne)paaugliams ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ
Data / Laikas S 2024-05-19 15:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 15.20 - 21.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 17:30

Renginio trukmė: 70 min.

Pertraukos: nėra

Renginio kalba: lietuvių

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Amžiaus cenzas: N-12

Nuolaidos: 30% nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Urbanistinio šokio teatras Low Air, VšĮ
Urbanistinio šokio teatras Low Air, VšĮ
Kaukysos g. 18-608 LT-11342 Vilnius
868430191/ info@lowair.lt
Įmonės kodas: 302888894
PVM kodas ND
Renginys Šokio spektaklis (ne)paaugliams ME TWO / SAVOJ KRŪVOJ
Data / Laikas S 2024-05-19 15:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 15.20 - 21.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti