logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KOMEDIJA TOBULOS ŽMONOS | AKTORIŲ TEATRAS | PANEVĖŽYS

K 2024-05-23 18:00
Panevėžio kultūros centras, Panevėžys
24.20 - 25.20
Komedija
 
TOBULOS ŽMONOS
 
Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Vaidina – Vitalija Mockevičiūtė, Neringa Varnelytė, Andrius Bialobžeskis
 
Trukmė – 1 val. 30 min.
 
N-18
 
Komedija apie dvi tobulas žmonas ir vieną netobulą vyrą, kuris tarp jų pasiklydo. Ji ( Vitalija Mockevičiūtė) ir Jis (Andrius Bialobžeskis) nugyveno daugybę metų tobuloje santuokoje ir regis viskas buvo gerai, bet santuoką ėmė griauti rutina. Tas pats darbas, tie patys namai, tokios pačios vakarienės, tokie patys pusryčiai, tie patys pokalbiai per tiek metų tapo pilki ir nuobodūs.
Ir turbūt žinote, kuomet santuoka tampa nuobodi, vyras pradeda dairytis aplinkui ir besidairydamas pamato KITĄ (Neringa Varnelytė), kuri yra TOBULA. Ji graži, šmaikšti, įdomi ir nenusibostanti, tik gal ne tokia šeimyniška.
Po virtinės juokingų situacijų ir neįtikėtinų nesusipratimų, bėgiojant nuo vienos pas kitą, nuo sotaus, bet nuobodaus šeimyniškumo iki aistringo, bet alkano naujo gyvenimo,  jis turi apsispręsti, nes padėtis tampa ne tik juokinga, bet jau ir nevaldoma.
 
Spektaklis prasideda nuo iškilmingos vakarienės trise: Jis, Jo Buvusi tobula Žmona, ir Kita, kuri yra jo dabartinė tobula Žmona. Per šią iškilmingą vakarienę bus išsiaiškinti visi santykiai, išsakyti visi priekaištai, prisimintos visos praeities laimės akimirkos. Kaip baigsis ši iškilminga dviejų TOBULŲ žmonų ir vieno netobulo VYRO vakarienė mes Jums neatskleisime. Jūs būtinai turite į ją patekti ir viską pamatyti patys.
 
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KOMEDIJA TOBULOS ŽMONOS | AKTORIŲ TEATRAS | PANEVĖŽYS K 2024-05-23 18:00 Panevėžio kultūros centras, Panevėžys 24.20 - 25.20
Renginys KOMEDIJA TOBULOS ŽMONOS | AKTORIŲ TEATRAS | PANEVĖŽYS
Data / Laikas K 2024-05-23 18:00
Renginio vieta Panevėžio kultūros centras, Panevėžys
Kaina 24.20 - 25.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
AKTORIŲ teatras | VšĮ Scenos profesionalai
Kemerio g. 9, Kaunas
scenosprofesionalai@gmail.com / +37062507510
Įmonės kodas: 301814535
Renginys KOMEDIJA TOBULOS ŽMONOS | AKTORIŲ TEATRAS | PANEVĖŽYS
Data / Laikas K 2024-05-23 18:00
Renginio vieta Panevėžio kultūros centras, Panevėžys
Kaina 24.20 - 25.20
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą KOMEDIJAI ATOSTOGOS SU ŽMONA I AKTORIŲ TEATRAS | Klaipėda KOMEDIJAI ATOSTOGOS SU ŽMONA I AKTORIŲ TEATRAS | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą KOMEDIJA I ATOSTOGOS SU ŽMONA I AKTORIŲ TEATRAS | Palanga KOMEDIJA I ATOSTOGOS SU ŽMONA I AKTORIŲ TEATRAS | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti