logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Dokumentinis storytellingas Basomis po Panevėžį

S 2024-05-19 18:00
Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys

Dokumentinis storytelling’as „Basomis po Panevėžį“

Projekto „(Ne)Rezervuota“ laimėtojos Nijolės Makutėnaitės režisuotas spektaklis apie Panevėžį, jo žmones, jų sąveiką su miestu bei tarpusavyje.

Apie ką svajoja miestas? Apie ką jis galvoja, ką jam skauda, kokia yra miesto siela? Spektaklio siužete daug dėmėsio skiriama ryšiui tarp gyventojų ir miesto. Per įvairias žmonių istorijas, prisiminimus, nuomones pasakojama apie Panevėžį, atskleidžiami jo bruožai, išskirtinumai.

Spektaklyje žiūrovai skatinami jaustis lyg atvirame pokalbyje su artimais žmonėmis, tad visi kviečiami sėdėti pačioje scenoje, kad viską patirtų drauge su aktoriais vienoje erdvėje, viename lygmenyje.

Spektaklio trukmė iki 1 val. 20 min.

Spektaklis skirtas 16 m. ir vyresnio amžiaus žiūrovams.

Scenografiją kūrė Iveta Šmidtaitė, kostiumų dailininkė – Viktorija Valentina Ramanauskaitė, choreografas – Janis Povilaitis. Spektaklyje vaidina teatro „Menas“ aktoriai – Aliona Kuriakina, Agnė Muralytė, Elona Karoblytė, Irmantas Pilis, Martynas Klementjevas, Ovidijus Kazarinas, Aidas Jurgaitis, Benadas Arkauskas, Saugirdas Stakelė.

Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Dokumentinis storytellingas Basomis po Panevėžį S 2024-05-19 18:00 Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys
Renginys Dokumentinis storytellingas Basomis po Panevėžį
Data / Laikas S 2024-05-19 18:00
Renginio vieta Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: teatras.menas@gmail.com

Durys atidaromos: Prieš  spektaklį 10 min.
Spektaklio trukmė:  1 val. 20 min.
Amžiaus cenzas: rekomenduojamas N-16
Nuolaidos: internetu netaikomos
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Panevėžio teatras MENAS
Vasario 16 – osios g. 19 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Panevėžio teatras MENAS
Vasario 16-osios g. 19 Panevėžys
+370 45468935; teatras.menas@gmail.com
Įmonės kodas: 190432352
PVM kodas ND
Renginys Dokumentinis storytellingas Basomis po Panevėžį
Data / Laikas S 2024-05-19 18:00
Renginio vieta Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BĖGŪNĖ. Rež. Jonas Kuprevičius. Panevėžio teatre Menas BĖGŪNĖ. Rež. Jonas Kuprevičius. Panevėžio teatre Menas Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys
Pirkti bilietą (Perkeltas iš 2024.04.11) ''Humoro klubas'' Panevėžyje su programa ''Šiek tiek siaubinga'' (Perkeltas iš 2024.04.11) ''Humoro klubas'' Panevėžyje su programa ''Šiek tiek siaubinga'' Panevėžio teatras MENAS, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti