logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!

S 2024-05-19 18:00
Kauno menininkų namai, Kaunas
23.50 - 30.00
Paskutinė galimybė gegužės 19 d. Kaune, pamatyti unikalų spektaklį-fejeriją "Dieviškasis Mikelandželas"!

Teatrališkos ekstravagancijos fejerijos "Dieviškasis Mikelandželas" sėkmė natūrali! Pirmą kartą žiūrovams buvo pristatyta meistriška, netikėta, gražiai suvaidinta, puikiai maestro Aleksandro Rubinovo režisuota teatro, operos, muzikinio ir edukacinio meno simbiozė!

Šio spektaklio gastrolių grafikas suplanuotas metus į priekį, tačiau daugybės tikrojo meno gerbėjų pageidavimų dėka, gegužės 19 d. (sekmadienį) 18 val., jaukioje Kauno menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56) paskutinį kartą šį sezoną pristatysime unikalų, teatrinį-operinį fejerijos eksperimentą, skirtą didžiajam genijui.

„Dieviškasis Mikelandželas“ – taip vadinasi šis dramos, operos, meninio, poetinio meistriškumo susiliejimo stebuklas – nuostabaus teatro režisieriaus ir aktoriaus Aleksandro Rubinovo sukurtas subtilus, nuoširdus, jausmingas ir poetiškas kūrinys!

Naujojo kūrinio herojus yra didysis genijus, atsiųstas mums Aukščiausiojo – Michelangelo Buonarroti!

Jo gyvenimas, sudėtingi meilės santykiai, skirtingai nuo įprastų, jo sielos kupina poezija ir, žinoma, unikalus kūrybiškumas tapo šios išskirtinės dvasinės šventės pagrindu, kurią atgaivino nuostabių meno žmonių komanda, apdovanota įvairiapusiais kūrybiniais talentas:

Žavingoji aktorė Daiva Škelevaite ėmėsi itin dinamiško vaidmens, Benjamino Briteno vokalinis ciklas „7 Mikelandželo sonetai“ – dėl ypatingo vokalinės technikos sudėtingumo itin retai atliekamas kūrinys – su tuo puikiai susidoroja operos tenoras Mindaugas Zimkus, kuriam akomponuoja, o taip pat atlieka ir kitas kompozicijas, puiki pianistė ​​Paulė Gudinaitė! Sceninį veiksmą praturtina išradingos vaizdo projekcijos, kurios efektingai vaizduoja Genijaus kūrybą, jo paveikslus ir skulptūros šedevrus!

Žinoma, didelis ačiū šios unikalios dvasinės puotos sielai ir akims kūrėjai poetei Violetai Šoblinskaitei, kuri puikiai iš senosios italų kalbos išvertė tuziną nuoširdžių Didžiojo dangaus pasiuntinio žmonijai – Mikelandželo – sonetų!

Paskubėkite, tik 100 laimingųjų - tiek žmonių telpa Kauno menininkų namų salėje. Tapkite ir jūs nepamirštamo kultūrinio įvykio liudininkais!

Michelangelo Buonarroti (1475–1564) – dieviškasis italų skulptorius, menininkas, architektas, poetas ir mąstytojas. Vienas didžiausių Renesanso ir pradžios baroko genijų – būtent jis architektūroje laikomas tikruoju „baroko tėvu”.

Jo darbai buvo laikomi aukščiausiais Renesanso meno pasiekimais net paties meistro gyvenimo metu. Mikelandželas gyveno beveik 89 metus – ištisą erą, nuo Aukštojo Renesanso laikotarpio iki kontrreformacijos ištakų. Per šį laikotarpį buvo pakeista trylika popiežių – devyniems iš jų jis atliko užsakymus. Išsaugota daug dokumentų apie jo gyvenimą ir kūrybą – amžininkų liudijimai, paties Mikelandželo laiškai, sutartys, jo asmeniniai ir profesiniai įrašai. Mikelandželas taip pat buvo pirmasis Vakarų Europos meno atstovas, kurio biografija buvo paskelbta dar jam gyvuojant.
Tarp garsiausių jo skulptūros darbų yra Dovydo, Bakcho, Pietos, Mozės, Lėjos ir Rachelės statulos, skirtos popiežiaus Julijaus II kapui.

Bilietai į unikalų renginį „Dieviškasis Mikelandželas“, gegužės 19 d. (sekmadienį) 18 val., Kauno menininkų namuose  (V. Putvinskio g. 56) , parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internete!

Visa informacija dėl bendradarbiavimo, bilietų rezervacijos teikiama telefonais: +37064536403, +370 61801331, +370 67176502.
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''! S 2024-05-19 18:00 Kauno menininkų namai, Kaunas 23.50 - 30.00
Renginys Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!
Data / Laikas S 2024-05-19 18:00
Renginio vieta Kauno menininkų namai, Kaunas
Kaina 23.50 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~30 min. iki spektaklio
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių, italų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-8
Nuolaidos:


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno menininkų namai
Putvinskio gatvė 54 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Onesa, UAB
Ligoninės g. 6 – 15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 306231390
Renginys Kaune unikalus spektaklis-fejerija ''Dieviškasis Mikelandželas''!
Data / Laikas S 2024-05-19 18:00
Renginio vieta Kauno menininkų namai, Kaunas
Kaina 23.50 - 30.00
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
Pirkti bilietą F. Šuberto vokalinis ciklas ''Žiemos kelionė'' F. Šuberto vokalinis ciklas ''Žiemos kelionė'' J. Heifetzo kamerinė salė, Vilnius
Pirkti bilietą Humoro vakaras pagal programą ''Baltoji papūga''! Humoro vakaras pagal programą ''Baltoji papūga''! KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius
Pirkti bilietą Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Oskaro Koršunovo teatras, Vilnius, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti