logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LUNENBERGAS | Klaipėda

K 2024-05-23 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
15.20 - 29.00

Į Lunenbergo miestelį Kanadoje atkeliauja dvi draugės, amerikietės - Airis ir Natali. Viena iš jų, neseniai tapusi našle, paveldėjo namą šiame nuostabiame pasaulio kampelyje prie Atlanto vandenyno krantų. Apie kurį jos velionis vyras niekada nebuvo užsiminęs…

Įminti paslaptis, kurias slepia šis namas, galbūt padės netikėtai užklydęs kaimynas Čarlis. Juolab, kad jam iš karto „krenta į akį“ (o gal į širdį) viena iš viešnių.

Ironiška melodrama, pasakojanti mums apie mus pačius, atverianti žmogiškų santykių gelmes, prajuokinanti šmaikščiais dialogais.

***
 

OLEGAS ŠAPOŠNIKOVAS - žinomas latvių teatro režisierius, profesionalus gydytojas, psichologas. Nuo 2001 metų stato spektaklius svarbiausiuose Latvijos teatruose, yra pastatęs keletą spektaklių Lietuvoje.
Nuo 2011 metų vadovauja Valstybiniam Daugpilio teatrui.

Savo kūryboje režisierius dažnai derina du priešingus polius - tradicinį psichologinį teatrą ir šokiruojančias, provokuojančias teatro formas.

Apie spektaklį „Lunenbergas“ režisierius sako: „Labai lengvą tačiau gilų šios pjesės tekstą galėčiau palyginti su Mocarto muzika, kurios atlikimas visada reikalauja meistriškumo, kūrybinės disciplinos bei ypatingo laisvės pojūčio. Mes kviečiame žiūrovus, galima sakyti, beveik į pasaką, kurioje personažai mums visiems gerai suprantamas problemas sprendžia tarsi superherojai. Šie personažai - puikus pavyzdys, kaip galima būti laisvomis ir stipriomis asmenybėmis nebūnant idealiais, nes idealiais būti neįmanoma. Ir svarbu pabrėžti, kad spektaklis ne apie tiesiog stiprias asmenybes, o apie stiprius MOTERIS ir VYRUS, kurie klysta, daro kvailystes, įsižeidžia ir pyksta, tačiau vis tiek moka  mylėti gyvenimą ir vienas kitą.“

 

GABIJA JARAMINAITĖ, VALDA BIČKUTĖ ir JOKŪBAS BAREIKIS - garsūs ir žiūrovų mylimi Lietuvos teatro ir kino aktoriai, sukūrę po kelias dešimtis vaidmenų šalies teatruose, kine ir televizijoje.
 

Aktorė Gabija Jaraminaitė:

„Ši pjesė mane moko, kad nesvarbu, kokios mus ištinka gyvenimo situacijos ir aplinkybės. Svarbu – kaip mes į jas reaguojame ir kokias išvadas pasidarome. O jei dar gebame į tai pažiūrėti su humoru, gyventi iškart lengviau.“
 

Aktorė Valda Bičkutė:

„Man, kaip aktorei, šis spektaklis itin vertingas, dėl neįtikėtino vaidmens partitūros subtilumo ir sudėtingumo. Kai kurių scenų atlikimas moko tokių meistrystės viražų apie kuriuos svajoja kiekvienas aktorius.“
 

Kūrybinė komanda:

Režisierius - Olegas Šapošnikovas, aktoriai - Gabija Jaraminaitė, Valda Bičkutė, Jokūbas Bareikis.

Scenografė- Kotryna Daujotaitė, kostiumų dailininkas - Juozas Valenta. Pjesę iš anglų kalbos išvertė Valda Bičkutė- Valiukienė.
 

“Lunenburgas” pirmą kartą pristatytas 2017 m. rugpjūčio mėnesį festivalyje “Foster Festival” St. Katerinse, Kanadoje.

 Spektaklis statomas pagal sutartį su “Palm Winter”, GGA www.ggagency.ca

Renginio nuoroda: http://www.lumostudija.lt

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LUNENBERGAS | Klaipėda K 2024-05-23 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 15.20 - 29.00
Renginys LUNENBERGAS | Klaipėda
Data / Laikas K 2024-05-23 18:00
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 15.20 - 29.00
Svarbi informacija
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- perkant 5 bilietus ir daugiau


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lumo Studija VŠĮ
Kuršių g. 7-18 Kaunas
37065369591/Giedrius@lumostudija.lt
Įmonės kodas: 304402889
PVM kodas LT100012380218
Renginys LUNENBERGAS | Klaipėda
Data / Laikas K 2024-05-23 18:00
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 15.20 - 29.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti