Livija Gemma albumo ''Dangus jau rausta'' pristatymo koncertas | LOFTAS
Livija Gemma kviečia į pirmąjį Vilniuje solinį koncertą su grupe, kuriame bus pristatomas šiemet pasirodęs debiutinis atlikėjos albumas „Dangus jau rausta”. Vientisa istorija, pasakojanti apie viltį ir šviesos paiešką praradimų ir išgyvenimų kelyje, poetiški tekstai ir išskirtinio skambesio Ambient Pop muzika sukurs sapnišką, bet nuoširdumu artimą muzikinę patirtį.
Debiutinis dainų prodiuserės ir atlikėjos Livija Gemma albumas spėjo sužavėti ne vieną lietuviškos muzikos apžvalgininką ir kritiką: tinklaraščio „Ausis“ autorė Emilija Visockaitė bei žurnalo „370” muzikos apžvalgininkas Jonas Braškys „Dangus jau rausta“ išrinko mėnesio albumu, o „Pasigarsink“ tinklaraštis jį pavadino „stipriausiu šių metų lietuvišku darbu“. Albumo pristatymo koncerte klausytojus lydės tarsi šilkiniu patalu apgaubtas Livija Gemma vokalas, o netikėtas elektroninės muzikos kompozicijas papildys akustiniai instrumentai ir patys netikėčiausi svečiai. Tapkite pirmaisiais, išgirdusiais šį albumą gyvai Vilniuje!
Koncertą finansuoja AGATA.
Renginys | Data / Laikas | Renginio vieta | Kaina | |
---|---|---|---|---|
Livija Gemma albumo ''Dangus jau rausta'' pristatymo koncertas | LOFTAS | A 2025-10-28 19:30 | Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius | 21.20 |
Renginys | Livija Gemma albumo ''Dangus jau rausta'' pristatymo koncertas | LOFTAS |
---|---|
Data / Laikas | A 2025-10-28 19:30 |
Renginio vieta | Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius |
Kaina | 21.20 |