logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Ed Sheeran koncertų (2024 08 03/04) taisyklės ir sąlygos

○ Pirkdami gausite pirkimo patvirtinimą, o bilietai bus pristatyti prieš renginį.

○ Bilietas (-ai) bus pristatytas (-i) prieš renginį pirkimo metu nurodytu elektroniniu paštu.

○ Į renginio vietą atvykstant grupėmis, pagrindinis pirkėjas (vardas ir pavardė, nurodyti oficialioje bilietų pardavėjo svetainėje) turi būti šalia, kad visa grupė galėtų patekti į renginio teritoriją. Visa vieno bilietų pirkimo žmonių grupė į renginio teritoriją turėtų įeiti tuo pačiu metu.

○ Kad bilietai galiotų, atvykęs į renginio vietą, pagrindinis pirkėjas kartu su bilietu (-ais) turi pateikti asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

○ Įsigytas bilietas yra ir visada lieka asmenine organizatorių nuosavybe su galimybe bet kada jį atšaukti.

○ Jūsų bilietą (-us) tiesiogiai Jums, bilietų pirkėjui, parduoda organizatoriai. Visi bilietų pirkimai bus stebimi ir, jei kils pagrįstų įtarimų, kad bilietus įsigyja verslo prekybininkai arba vadinamieji bilietų prekeiviai, bilietų perpardavinėtojai, bilietų makleriaiar neįgalioti antrinių bilietų prekybininkai, tai bus laikoma pardavimo sąlygų pažeidimu, o bilietai organizatoriaus nuožiūra gali būti anuliuoti. Sutikdami su šiomis taisyklėmis ir sąlygomis patvirtinate, kad esate bilietų pirkėjas, kuris įsigyja bilietą (-us) savo reikmėms.

○ Jūsų bilietas (-ai) IŠKART TAPS NEGALIOJANČIU (-iais), jei jis (jie) bus perparduotas (-i) arba pasiūlytas (-i) parduoti, išskyrus atvejus, kai bilietas (-ai) parduodamas (-i) per oficialų bilietų platintoją, kuris suteikia tokią galimybę. Bilietai, parduoti per trečiąsias šalis ir kitas neautorizuotas prekybos vietas, įskaitant internetinių aukcionų svetaines, negalioja. Perpardavus bilietą, jis tampa negaliojantis ir gali būti atsisakyta įleisti to bilieto savininką į renginį.

○ Vienam asmeniui, vienu pirkimu, galima įsigyti ne daugiau kaip 6 bilietus.

○ Į renginį galima įeiti tik su bilietais, įsigytais per patvirtintus bilietų platintojus. Renginio organizatoriai pasilieka teisę neįleisti į renginį.

Bilietų pirkėjas turės galimybę perparduoti savo bilietus per oficialią bilietų perpardavimo platformą. Bilietų perpardavimui bus taikomas papildomas mokestis – 15 eur/bilietui.

Naudoti koncerto bilietus konkursams, loterijoms bei kitai komercinei veiklai be raštiško koncerto organizatoriaus leidimo draudžiama.


○ Jums gali tekti laikytis bet kokių vietinių Covid 19 taisyklių, kurių gali būti reikalaujama renginio metu.


Renginio taisykles ir sąlygas galite atsisiųsti čia.


 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti