logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS

Š 2023-06-03 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
21.70 - 36.70

VISKAS! Užteks šalti – griebkim GYVENTI!

Ledai tirpsta, gamta bunda.. Iš urvų lenda barsukai, po žiemos miego keliasi lokiukai.. Iš šiltųjų kraštų grįžta sparnuoti keliauninkų būriai, viskas aišku... jau laikas KEISTI KAILĮ tikrai.

Teatras KITAS KAMPAS – vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, kviečia į KARŠČIAUSIĄ improvizacijos šou VASAROS GERO JUOKO DOZĖ!

„Gero juoko dozė“ –  tai unikalus, kiekvieną kartą vis kitoks improvizacijos pasirodymas, kurį aktoriai kuria kartu su žiūrovais čia ir dabar.

Improvizacijos meistrai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė be scenarijaus ir pasiruošimo improvizuoja ir transformuoja net ir neįtikėtinai nerealius publikos pasiūlymus į realias situacijas, save į nenuspėjamas ar neegzistuojančias būtybes ir personažus, o rutinos kupiną kasdienybę į spalvingą Gyvenimo šventę.

„Jei gebi transformuotis iš Bružo į baleriną, iš Chuck Norriso į falafelį, iš kailiuotos meškos į grakščią gulbę – tai sugebi būti lankstus, sugebi būti visoks. Dabartinis gyvenimas iš mūsų to reikalauja kasdien. Vienas pagrindinių reikalavimų šiais laikais – tai sugebėti pasirūpinti savimi ir rūpesčių kupiną tikrovę nors trumpam transformuoti į Gyvenimo šventę. Atsipalaiduoti. Pasidžiaugti. Atsigriebti. Pasijuokti. ŠVĘSTI“, – sako teatro KITAS KAMPAS vadovas ir nuotaikingo gyvenimo entuziastas Audrius Bružas bei jo draugas, teatro meno vadovas ir improvizacijos guru Kirilas Glušajevas.

Transformuokime žiemą į vasarą, kailį į odą, vargą į juoką. Pasileiskime į gyvenimo šventę ir atidarykime vasaros sezoną kartu birželio 3 d. Palangoje, Palangos koncertų salėje, Vasaros Gero Juoko Dozėje.

Aprangos kodas: išsinėręs iš kailio/ be kailio/ pakeitęs kailį.

 
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS Š 2023-06-03 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 21.70 - 36.70
Renginys VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS
Data / Laikas Š 2023-06-03 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 21.70 - 36.70
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius
teatras@kitaskampas.lt/+37067348278
Įmonės kodas: 302576211
Renginys VASAROS GERO JUOKO DOZĖ. Teatras KITAS KAMPAS
Data / Laikas Š 2023-06-03 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 21.70 - 36.70
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Šlagerių dvikova'': Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas su grupe ''Šlagerių dvikova'': Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas su grupe Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos. Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Inga Jankauskaitė | Palanga Inga Jankauskaitė | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Spektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga PopuliarusPopuliarusSpektaklis ''GAL NEDAROM TRAGEDIJOS'' (Yasmina REZA) / Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti