logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Telšiai

S 2023-04-02 17:00
Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai
4.50 - 9.00
Vyriškas šokis
Šokio vakaras
 
Šis šokio vakaras – kvietimas pamatyti vyrus scenoje ir atrasti daugiau vyriškumo atspalvių. Koks tas vyriškas šokis? Ar šokti apskritai vyriška? Kas gali geriau apie tai papasakoti, nei patys vyrai? Vakaro programoje Nuepiko šokio trupė ir Šeiko šokio teatras, du skirtingi spektakliai ir net penki skirtingi atlikėjai, kuriuos vienija šokis.
 
Marius Pinigis (Nuepiko šokio trupė) – iškeitęs „rimtą“ politologo specialybę į šokėjo karjerą. Už savo aktyvią meninę veiklą Marius yra apdovanotas ne vienu profesionalių scenos menų apdovanojimu. Pelnęs „Auksinį scenos kryžių“ kaip metų šokėjas 2019 metais.
 
Adrian Carlo Bibiano (Nuepiko šokio trupė) – gimęs Kanadoje, augęs Meksikoje čia ir susidomėjo šokiu. Įkvėpimo sėmėsi gatvės šokiuose, teatre ir šiuolaikiniame šokyje, o pasirinkta profesija nukėlė į Lietuvą, Kauną, kur Adrian atrado namus.
 
Andrius Stakelė (Nuepiko šokio trupė) – šokėjas, kompozitorius savo šokėjo kelią pradėjęs kartu su Mariumi Pinigiu Kauno šokio teatre „Aura“, vėliau tęsęs mokslus muzikos kūrimo srityje, galiausiai tapo vienu iš Nuepiko šokio trupės įkūrėjų.
 
Niels Claes (Šeiko šokio teatras) – belgų kilmės atlikėjas geriausiu Lietuvos šokėju išrinktas ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas net du kartus 2017 ir 2020 metais.
 
Mantas Ūsas (Šeiko šokio teatras) – šokio kelionę vaikystėje pradėjo nuo sportinių šokių, vėliau baleto bei muzikinio teatro. Šiuo metu yra Šeiko šokio teatro narys ir plėtoja šiuolaikinio šokio raišką.
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Telšiai S 2023-04-02 17:00 Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai 4.50 - 9.00
Renginys Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Telšiai
Data / Laikas S 2023-04-02 17:00
Renginio vieta Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai
Kaina 4.50 - 9.00
Svarbi informacija

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:38
Pertraukos: 1
Renginio kalba: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: rekomenduojama N14
Nuolaidos: s
tudentams, senjorams, neįgaliesiems ir juos lydintiems. Nuolaida taikoma 1 bilietui. Kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą suteikiantį pažymėjimą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
NUEPIKO VšĮ
Draugystės g. 17-1 51229 Kaunas
867540494/ nuepiko@gmail.com
Įmonės kodas: 304992920
Renginys Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Telšiai
Data / Laikas S 2023-04-02 17:00
Renginio vieta Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai
Kaina 4.50 - 9.00
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Šilutė Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Šilutė Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutė
Pirkti bilietą Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Plungė Šokio vakaras VYRIŠKAS ŠOKIS / Plungė Plungės kultūros centras, Plungė
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti