logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Šokio spektaklis ''I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija'' (Be kompanijos)

Š 2022-12-10 19:00
MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
10.00 - 15.00

Šokio spektaklis „I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija“

Ar meilė egzistuoja tik tokia, kokią mes ją jau esame pažinę? „Be kompanijos“ įkūrėjos ir choreografės Greta Grinevičiūtė ir Agnietė Lisičkinaitė gruodžio 9 ir 10 d. Menų spaustuvėje pristatys premjerą „I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija“. Nors spektaklis kuriamas daugumai šypseną keliančia ir nuvalkiota vadinama meilės tema, kūrybinė grupė joje ryškina savajai kartai aktualias situacijas, kurias gyvenime dažnai nutylime ar nesame pratę aptarinėti garsiai.

Vieniša ir santykių pilnatvę išgyvenančios moterys, o galbūt tos pačios moters atspindžiai skirtinguose laikuose ir situacijose kuria ir komentuoja viena kitą erdvėje. Strateguodamos savęs pristatymą aplinkai, jos konstruoja kito žvilgsnį į save. Ieškodamos geriausio tokio pristatymo kampo, Agnietė ir Greta kuria intymią, bet atvirą susitikimo su žiūrovu erdvę. Viena vergauja santykių ir abstraktaus meilės jausmo siekiamybei, o kita - aplinkos suformuotų tobulų santykių įvaizdžiui. Ir abi jos klausia: kaip iš „I slave“ pereiti į šiandien išrėktą „I slay“? Kaip pasiekti medijų suformuotą idealą? Ar tai iš viso gali būti realu?

Naršydami šias temas kūrėjai pastebėjo, kiek daug juose suformuotų meilės ir laimės įvaizdžių ateina iš populiariosios kultūros, muzikos ir filmų įtakos. Kaip giliai jie įsišakniję ir kokią mažą šių įvaizdžių dalį sudaro autentiškas kiekvieno iš mūsų suvokimas, susiformuojantis žymiai vėliau, nei santykiai. Tad kaip, tą supratus, grįžti prie savo tikrųjų poreikių, buvimo ir, pirmiausia, meilės sau, kurioje galėtų formuotis naujas, galbūt dar nepažintas meilės kitam žmogui jausmas. O galbūt jo net nebereikia? Ironiškai būsimąjį spektaklį vadindami „Šiuolaikine Titaniko istorija“, kūrėjai spektaklyje naudoja ne tik choreografinę raišką, bet ir Dominyko Digimo kuriamą muziką, dramaturgės Sigitos Ivaškaitės konstruojamus, dokumentika ir garsiausių romantinių filmų citatomis, paremtus tekstus bei išskirtinio žvilgsnio scenografės ir kostiumų dailininkės Mortos Nakaitės darbus. Šviesas spektakliui kuria Povilas Laurinaitis.

Prodiuseris – BE KOMPANIJOS
Vykdančioji prodiuserė – Domantė Tirylytė
Partneriai – Kirtimų kultūros centras
Spektaklio sukūrimą dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Raseinių kultūros centras

Spektaklio vizualo nuotraukų autorius – Martynas Norvaišas

Trukmė – 50 min.

Vieta: Menų spaustuvė

N-14

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šokio spektaklis ''I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija'' (Be kompanijos) Š 2022-12-10 19:00 MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 10.00 - 15.00
Renginys Šokio spektaklis ''I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija'' (Be kompanijos)
Data / Laikas Š 2022-12-10 19:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:50
Renginio trukmė: 50 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-14
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams, senjorams ir meno bendruomenei, profesionalams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
MENŲ SPAUSTUVĖ
Šiltadaržio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Be kompanijos, VšĮ
Rudens g. 30-12 Vilnius Vilniaus
+370 63165533 / info@bekompanijos.lt
Įmonės kodas: 305025590
Renginys Šokio spektaklis ''I SLAVE: šiuolaikinė meilės istorija'' (Be kompanijos)
Data / Laikas Š 2022-12-10 19:00
Renginio vieta MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti