logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

(M)eilė (m)eilėse NIKO x AURA

S 2022-12-18 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
18.66 - 36.16

Vilniaus miesto rotušės rezidentas Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir Kauno šokio teatras „AURA“, gruodžio 18 d. pristatys koncertinį spektaklio „(M)eilės (m)eilėse“ atlikimą.
2021-2022 metais sukurtas spektaklis yra inspiruotas Berlyne gyvenančios lietuvių poetės ir dailininkės A. Gustas gyvenimo bei kūrybos. „Kiekviena linija – tai meilės ryšys tarp minties ir rankos", – įsitikinusi menininkė Aldona Gustas. 

„(M)eilės (m)eilėse“ persipynusi gyvai atliekama kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muzika ir režisierės Birutės Letukaitės vadovaujamų šokėjų judesys. Koncerte skambės G. Gelgoto kūriniai „Į dangų“, „Transitory“, „What's Unrobotizable“, „Sacred Unreligious Soul“ ir kiti. 

Kauno šokio teatras Aura – profesionalus šokio teatras, per daugiau nei 30 kūrybinės veiklos metų sukaupęs didžiulę šokio patirtį ir pasiekęs tarptautinį pripažinimą. 1980 m. „Aurą" įkūrė buvusi šokėja, dabar – žinoma choreografė ir šokio pedagogė Birutė Letukaitė.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO yra kompozitoriaus G. Gelgoto kūrybinių vizijų atspindys. Kolektyvo nuomone, šiais laikais, kai kompozitorius ir atlikėjas dažniausiai yra dvi atskiros figūros, Gelgotas ir NIKO rodo kitokį pavyzdį: kūrybinis procesas nesibaigia muzikos užrašymu, o toliau tęsiasi kompozitoriaus, kaip atlikėjo, rankose. NIKO koncepciją lemia ir pati Gelgoto muzikinė kalba, kurioje klasikinės muzikos stilius susimaišo su populiariosios muzikos įtaka - taip ir NIKO balansuoja tarp eksperimentinio, minimalistinio, šiuolaikinio meno ir įprastesnių, populiarių muzikos formų.

Režisierė ir choreografė: Birutė Letukaitė
Kompozitorius: Gediminas Gelgotas

Atlikėjai: Kauno šokio teatras „AURA" (meno vadovė B. Letukaitė),
Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO (meno vadovas G. Gelgotas)

Kostiumų dailininkė: Olesė Kekienė
Prodiuseris: Zigmas Kalesinskas

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(M)eilė (m)eilėse NIKO x AURA S 2022-12-18 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 18.66 - 36.16
Renginys (M)eilė (m)eilėse NIKO x AURA
Data / Laikas S 2022-12-18 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 18.66 - 36.16
Svarbi informacija
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
AURA, Kauno šokio teatras.
M.Daukšos 30A Kaunas Kauno
+370 61424277 / info@aura.lt
Įmonės kodas: 188205874
Renginys (M)eilė (m)eilėse NIKO x AURA
Data / Laikas S 2022-12-18 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 18.66 - 36.16
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kauno šokio teatras AURA | Sužeistas elnias Kauno šokio teatras AURA | Sužeistas elnias Kauno kino centras ROMUVA, Kaunas 7.16 - 21.16
Pirkti bilietą Prisiminimai apie ateitį NaujasNaujasPrisiminimai apie ateitį Kauno kino centras ROMUVA, Kaunas 7.16 - 21.16
Pirkti bilietą Prisiminimai apie ateitį NaujasNaujasPrisiminimai apie ateitį MENŲ SPAUSTUVĖ, Vilnius 7.16 - 21.16
Pirkti bilietą Bolero & KaunasZoo NaujasNaujasBolero & KaunasZoo Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas 7.16 - 21.16
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti