logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Baletas vaikams ''SALDAINIŲ FĖJOS IR VAIKAI''

A 2023-06-13 12:00
Vilniaus senasis teatras, Vilnius
11.20 - 26.20

Nuotaikingas, baletas mažiesiems - “Saldainių fėjos ir vaikai” – tai Baltijos baleto teatro (BBT) studijos mokinių, baigiamasis spektaklis, atliekamas kartu su profesionaliomis baleto solistėmis.
Spektaklio metu mažieji išvys pasaką, apie tris saldainių fėjas - Karamelę, Šokoladę ir Cukrinukę, kurios visa laiką skraidė ant didelio cukraus vatos debesies, buvo pačios geriausios draugės ir džiaugėsi viena kitos gardėsiais. Tačiau vieną kartą Šokoladė ėmė virsti į karštą šokoladą, kuris padarė skylę cukraus vatos debesyje ir gražuolė nukrito į žemę, o ten ją iš karto radę vaikai be galo pamėgo – juk šokoladas vienas skaniausių gardėsių. Tuomet likusios dvi fėjos ėmė pavydėti Šokoladei ir nusileido į žemę, o čia jos susipyko dėl to, kurią iš jų vaikai mėgsta labiau. Staiga, jų pykčio vėjas, nupūtė cukraus vatos debesėlį ir jos visos liko žemėje. Fėjoms nieko kito neliko kaip paklausti vaikų kurios iš jų saldainiai skaniausi? Be abejo nugalėjo fėjų draugystė. Juk vaikai mėgsta viską: ir šokoladą ir karamelę ir cukrinukus.
Spektaklio įkvėpimo šaltiniu tapo „Saldainių fėjos“ pasakos motyvas, kurio libreto autorė choreografė Marija Simona Šimulynaitė, siekė mažųjų žiūrovų vaizduotę sužadinti per skonio receptorius. Pasitelkiamos video projekcijų vizualizacijos, jų glaudus sąlytis su istorijos pasakojimu, ir balerinų atliekamu judesio motyvu, gracingai bei artistiškai išreiškiamu profesionalaus baleto kalba, į veiksmą įtraukiant ir mažuosius žiūrovus. Specialiai vaikams pritaikyta Nino Rota muzika (iš Felinio filmų garso takelių) yra ypatingai raiški ir iškalbinga emocionalumu. Projekto metu kuriama draugiška aplinka, naudojamos ekologiškos iliuminiscencinės kostiumų detalės, bei jautrūs garsiniai efektai, visa tai sustiprina mažųjų žiūrovų emocinį įspūdį.

Režisierė choreografė, idėjos autorė – Marija Simona Šimulynaitė
Kompozitorius – Nino Rota
Scenografijos ir kostiumų autorius – Erlandas Smolskas
Video projekcijų autorius – Vytautas Narbutas ir Marija Krutulytė
Baleto solistės – Kristina Tarasevičiūtė, Evelina Fokina, Agnė Steponkevičiūtė ir
Baltijos baleto teatro studijos vaikai!

 
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baletas vaikams ''SALDAINIŲ FĖJOS IR VAIKAI'' A 2023-06-13 12:00 Vilniaus senasis teatras, Vilnius 11.20 - 26.20
Renginys Baletas vaikams ''SALDAINIŲ FĖJOS IR VAIKAI''
Data / Laikas A 2023-06-13 12:00
Renginio vieta Vilniaus senasis teatras, Vilnius
Kaina 11.20 - 26.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 11:00
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: Nuo 1 metų
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vilniaus senasis teatras
Jono Basanavičiaus g. 13 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baltijos Baleto Teatras, VšĮ
Baltijos Baleto Teatras, VšĮ
Birutės g 2 Vilnius
Įmonės kodas: 303162430
Renginys Baletas vaikams ''SALDAINIŲ FĖJOS IR VAIKAI''
Data / Laikas A 2023-06-13 12:00
Renginio vieta Vilniaus senasis teatras, Vilnius
Kaina 11.20 - 26.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti