logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

A|CH spektaklis ANA KARENINA | Vilnius

T 2023-10-25 19:00
Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
29.90 - 200.00

Anželikos Cholinos šokio teatro spektaklis  „ANA KARENINA“ 
pagal A.Šnitkės muziką, L. Tolstojaus romano motyvais

Režisierė-choreografė – Anželika Cholina
Scenografas – Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkas – Juozas Statkevičius

„Ana Karenina“ – tai spektaklis-legenda, vienas įstabiausių ir labiausiai publikos mylimų choreografės Anželikos Cholinos ir jos ACH teatro spektaklių. Nuo premjeros, kuri įvyko 2010 m., „Ana Karenina“ nuėjo išties netrumpą ir įsimintiną kelią, jai plojo publika ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o paskutinį kartą spektaklis rodytas praėjusių metų spalį Vičencoje, Italijoje.

Po metų pertraukos ilgai publikos laukta „Ana Karenina“ sugrįžta! – spektaklis Vilniuje yra unikali proga dar kartą pamatyti „Auksiniu scenos kryžiumi“ už choreografiją 2011 m. įvertintą šedevrą, kuris jau paliko neišdildomą žymę visos Lietuvos šokio teatro istorijoje.

Šįkart spektaklis ypatingas dar ir tuo, kad taps proga kartu pagerbti pagrindinio vaidmens atlikėjos, ACH teatro ilgametės vedančiosios solistės Beatos Molytės kūrybos 25-metį ir pasigrožėti šios scenos žvaigždės įtaigiu ir jausmingu šokiu, dramatišku vaidmens atlikimu bei nepriekaištinga judesio meistryste. Spektaklio sugrįžimas į didžiąją sceną su nepakartojama B. Molyte Anos Kareninos vaidmenyje taps tikra švente ACH teatro, šio spektaklio ir šios solistės gerbėjams. Ir tai bus jau 122-asis spektaklio parodymas nuo jo premjeros prieš trylika metų!

Žiūrovams „Ana Karenina“ – tai kaskart galimybė herojės didžią ir trapią meilės istoriją, pažadinančią net santūriausio žmogaus jausmus, kartu išgyventi iš naujo ir po daug kartų. Ištikimiausi spektaklio gerbėjai šį A. Cholinos scenoje sukurtą stebuklą sugrįžta patirti vėl ir vėl, kai kurie – net penktą ar šeštą kartą.

Rašydamas romaną „Ana Karenina“, L. Tolstojus pirmąkart prabilo apie moters teisę į laimę ir asmeninį pasirinkimą, ir kad moteris neturi tapti vyro savimeilės ir pasitenkinimo įrankiu, o tai ano metu konservatyvioje ir patriarchalinėje Europos visuomenėje buvo didelis akibrokštas. Todėl nestebina, kad autorius visuomenei pasipriešinusiai pagrindinei herojei numatė tokią dramatišką baigtį, kurį amžiams įėjo į literatūros, kinematografijos ir teatro istoriją ir kuri iki šiol įkvepia skirtingų žanrų kūrėjus visame pasaulyje. Anos Kareninos istorija ir šiandien, praėjus  beveik 150 metų nuo romano pasirodymo, suprantama visur, ji universali, ji sukelia stiprias emocijas, ir choreografės A. Cholinos dėka ši istorija atgimė ir šokio dramoje, pakerėjusioje tūkstančius žiūrovų.

„Sutikusi tuomet Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistę Beatą Molytę supratau – tai mano Ana“, - pasakoja A. Cholina, kurią pagrindinio vaidmens solistės atradimas ir paskatino statyti šį spektaklį. Abiejų kūrybinis tandemas tęsiasi daugybę metų, B. Molytė yra sukūrusi pagrindinius vaidmenis ir kituose A. Cholinos spektakliuose.

Spektaklio scenovaizdį kūrė scenografas Marijus Jacovskis, o kostiumus ir grimą – Juozas Statkevičius, tad spektaklis žiūrovams palieka itin didelį estetinį pasitenkinimą.

„Kurdama aš nesiekiu įrėminti savo spektaklių kuriame nors žanre, man įdomu kurti patį gyvenimą scenoje. Pilną, daugiasluoksnį gyvenimą, apie kokį kalba L. Tolstojus savo romane. Jame jis supina tiek daug, kad galima pasimesti – kaip prieš patį gyvenimo sudėtingumą. Stengiausi išgryninti tai, kas man pasirodė svarbu, egzistuoja dabartiniame laike ir yra aktualu šiuolaikiniam žiūrovui“, - pasakoja A. Cholina.

Dviejų dalių šokio spektaklis
Trukmė 2val. 20min. su pertrauka

VIDEO: https://vimeo.com/19215580

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A|CH spektaklis ANA KARENINA | Vilnius T 2023-10-25 19:00 Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius 29.90 - 200.00
Renginys A|CH spektaklis ANA KARENINA | Vilnius
Data / Laikas T 2023-10-25 19:00
Renginio vieta Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Kaina 29.90 - 200.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 20 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-12
Nuolaidos:
- 15% (1 bil.) moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valstybinis jaunimo teatras
Arklių g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
Anželikos Cholinos šokio teatras, VšĮ
I. Šimulionio g. 4-103 Vilnius
daiva@ach.lt / +37068266383
Įmonės kodas: 125450344
Renginys A|CH spektaklis ANA KARENINA | Vilnius
Data / Laikas T 2023-10-25 19:00
Renginio vieta Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Kaina 29.90 - 200.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Marijampolė) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarus(Marijampolė) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
Pirkti bilietą (Vilnius) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarus(Vilnius) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Pirkti bilietą (Kaunas) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' (Kaunas) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą (Alytus) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' PopuliarusPopuliarus(Alytus) A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ'' Alytaus kultūros centras, Alytus
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti