logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj

Pn 2023-03-31 18:00
Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys

Aleksandr Špilevoj SALA, KURIOS NĖRA dviejų dalių spektaklis

Pirmą kartą Panevėžio scenos istorijoje Juozo Miltinio dramos teatras ir Panevėžio muzikinis teatras susivienija bendram tikslui – papasakoti legendinės teatro asmenybės Juozo Miltinio ir jo kuriamo teatro pradžios istoriją. Spektaklyje Juozo Miltinio dramos teatre skambės gyvai atliekama Panevėžio muzikinio teatro orkestro muzika.

Šiandien Juozo Miltinio, Donato Banionio, Vaclovo Blėdžio, Eugenijos Šulgaitės, Reginos Zdanavičiūtės ir kitų Panevėžio teatro legendų vardai yra įrašyti į Lietuvos kultūros aukso fondą. Tačiau mažai kas žino nuo ko viskas prasidėjo, kaip gyveno Panevėžio teatro įkūrėjai pirmaisiais kūrybos metais, kaip jie tapo aktoriais, kaip išgyveno Antrąjį pasaulinį karą ir tai, kaip susiformavo jų puoselėtas teatras, kurį jie laikė savo meno šventove ir sala, kurioje jie rasdavo prieglobstį nuo išorės politinio spaudimo, kultūrinės nykumos, finansinio nepritekliaus.

Ši Panevėžio teatro pradžių pradžios istorija apipinta daugybe mitų ir legendų. Pasakojama, kad į Panevėžį atvykę jaunieji aktoriai ir jų mokytojas J. Miltinis buvo apgyvendinti Marijonų g. vienuolyne, kur jie iš tikrųjų ėmė gyventi kaip tikri meno vienuoliai – visiškai atsidavė menui ir nuolatiniam mokymuisi, neturėdami teisės kurti šeimų, bendrauti su išoriniu pasauliu, linksmintis. Viskas buvo bendra – gyvenamoji vieta, maistas, pinigai, visi vargai ir džiaugsmai. Ne visi tai atlaikė, bet tie, kam pavyko, tapo legendomis.

Spektaklio kūrėjai nutarė pažvelgti į tuos sunkius teatro kūrimosi laikus ir pakviesti žiūrovus kartu patyrinėti mitą apie jaunus, aistringus idealistus, pasirengusius paaukoti savo gyvenimus vardan didžiojo meno, kurį jie laikė pasaulio esmėtyros sala. Sala, kurios nėra. Sala, kurią jie pasiaukodami kūrė tam, kad neprapultų, nepaskęstų juos slėgusioje ir smaugusioje buities realybėje.

 

Režisierius ir dramaturgas – Aleksandr Špilevoj

Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Ugnė Tamuliūnaitė

Šviesų dailininkas – Vilius Vilutis

Kompozitorius – Mantvydas Leonas Pranulis

Dirigentas ir muzikos vadovas – Martynas Bražas

Vaizdo projekcijų autorius – Dinas Marcinkevičius

Choreografas – Marius Pinigis

Režisieriaus asistentė – Raimonda Vengrytė

Scenografijos ir kostiumų dailininkės asistentė – Paulina Turauskaitė

Muziką atlieka – Panevėžio muzikinio teatro simfoninis orkestras

Vaidina: Albinas Kėleris, Tadas Gryn, Laurynas Jurgelis, Dainius Jankauskas, Urtė Povilauskaitė, Irena Sikorskytė, Mantas Pauliukonis, Rokas Pijus Misiūnas, Joris Zaliauskas, Ieva Labanauskaitė, Asta Preidytė, Ligita Kondrotaitė, Eleonora Koriznaitė, Vytautas Kupšys, Laimutis Sėdžius, Marius Cemnickas, Ieva Brikė, Jolita Skukauskaitė, Giedrius Arlauskas, Donatas Kalkauskas.

 

Premjera – 2022 m. gruodžio 3 d.

Juozo Miltinio dramos teatro Didžioji scena

Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj Pn 2023-03-31 18:00 Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Renginys JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj
Data / Laikas Pn 2023-03-31 18:00
Renginio vieta Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 3:30
Pertraukos: 1 pertrauka
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: 
  • Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems* – 4 Eur (nuolaidos kodo langelyje įvesti NUOLAIDA4)
  • Jauniesiems maltiečiams*20 proc. (nuolaidos kodo langelyje įvesti MALTIEČIAI)
*Tikrinant bilietą būtina pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, į renginį neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: kasa@miltinioteatras.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Juozo Miltinio dramos teatras
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Juozo Miltinio dramos teatras
Juozo Miltinio dramos teatras
Laisvės a. 5, Panevėžys
kasa@miltinioteatras.lt / +370 45 584 614
Įmonės kodas: 190754983
PVM kodas LT 907549811
Renginys JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj
Data / Laikas Pn 2023-03-31 18:00
Renginio vieta Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj PopuliarusPopuliarusJMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Pirkti bilietą JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj PopuliarusPopuliarusJMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Išparduota JMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj IšparduotaIšparduotaJMDT | SALA, KURIOS NĖRA rež. Aleksandr Špilevoj Juozo Miltinio dramos teatras, Panevėžys
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti