logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

IMPROWOODAS | Vilnius

T 2024-05-22 20:00
TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
20.00

IMPROWOODAS / Vilnius

IMPROWOODAS - tai linksmas, spontaniškas ir nenuspėjamas teatrinės improvizacijos pasirodymas. Jo metu profesionalūs aktoriai, vadovaudamiesi žiūrovų pasiūlymais, iš karto kuria ir vaidina įvairiausias situacijas, netikėčiausias istorijas ir nuotaikingus personažus. Niekas nežino, kur pasisuks istorijos vingis – į romaną, užsimezgusį traukinių stotyje, tragikomišką išlikimo žaidimą negyvenamoje saloje ar kuriozišką susitikimą prie odontologo kabineto.

Žiūrovų akyse, tiesiog „čia ir dabar”, gimsta netikėtas, linksmas ir unikalus drauge sukurtas reginys.

Ne vienam Lietuvos žiūrovui improvizacijos žanras neretai primena kultiniu reiškiniu tapusį improvizacijos šou „Pagauk kampą“. Tiesa jis buvo rodomas per televiziją ir tik du sezonus,  o „IMPROWOODAS“  suteikia galimybę pasimėgauti improvizacija gyvai - teatro scenoje.

„IMPROWOODO“ aktoriai – scenos profesionalai, atvirauja, kad improvizacija jų gyvenimui suteikia žavesio, malonaus jaudulio ir netikėtų rezultatų, todėl šiomis emocijomis ir patyrimais jie nori pasidalyti su žiūrovais..

Improvizacijos komedijos šou „IMPROWOODAS“ aktoriai Milda Noreikaitė, Marius Repšys, Arnas Ašmonas, Oskar Wyganowski ir Balys Latėnas kviečia kartu praleisti vakarą legendiniame „Tamsta“ klube.
 

„IMPROWOODAS“ kiekvieną kartą kitoks. Viskas priklauso nuo žiūrovų pasiūlymų ir netikėtų aktorių improvizacijų – nei aktoriai, nei žiūrovai negali numatyti, kaip pasisuks veiksmas. Bet visada aišku, kad „IMPROWOODE“ gerų emocijų ir nuoširdaus juoko tikrai bus daug.

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IMPROWOODAS | Vilnius T 2024-05-22 20:00 TAMSTA muzikos klubas, Vilnius 20.00
Renginys IMPROWOODAS | Vilnius
Data / Laikas T 2024-05-22 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 20.00
Svarbi informacija

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
TAMSTA muzikos klubas
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Sunday on monday, MB
Jogailos g. 16-5, Vilnius
info@ziurovuteatras.lt / +37068600986
Įmonės kodas: 306200822
PVM kodas LT100016277516
Renginys IMPROWOODAS | Vilnius
Data / Laikas T 2024-05-22 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 20.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti