logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Spektaklis VALANDA 00

Pn 2022-12-02 19:00
Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius
5.70 - 7.70

„Jo veidas buvo visiškai senas, bet iš to kaip ėjo, buvo galima spręsti, kad jis tiktai dvidešimties metų. Jis, senio veidu, atsisėdo šalia jų ant suoliuko. Rankose laikė laikrodį. Jis buvo sustojęs...“

Spektaklis „Valanda 00“ 

Vilniaus universiteto (VU) dramos teatras lapkričio mėnesį pristatė premjerą - spektaklį „Valanda 00“ (rež. Felicija Feiferė). Spektaklis kviečia analizuoti temą (ne)matomas karas, skatina diskutuoti apie tai, iš kur kyla visuomeniniai konfliktai ir nagrinėja šiuolaikinio jauno žmogaus būseną neramiame šių dienų pasaulyje. Papildomi rodymai - gruodžio 2 ir 3 dienomis, 19 val. VU Teatro salėje, Universiteto g. 3.

Apie spektaklį

Kokia ta kelionė namo iš karo fronto? Ar atrasti namai dar tebėra Namais? Galbūt mirtis po tokių išgyvenimų, pasak rašytojo Volfgango Borcherto, galėtų būti visai pakenčiama? „Valanda 00“ skiria kraupią praeitį nuo dabarties, kai dar sekundę nežinai kur eiti ir kas tavęs laukia. Kuriamo spektaklio herojus atkakliai ieško savo vietos pokario pasaulyje, kuriame nebeliko kasdienybės Rojaus.

V. Borchertas - vienas talentingiausių pokario vokiečių literatūros atstovų, išgyvenusių karo siaubą. Jo patirtis, ryšys su savuoju laikmečiu ir žmonėmis apsprendė dominuojančią kūrybos temą - grįžusios iš karo jaunosios kartos likimą.Antrojo pasaulinio karo fonas, atspindintis šiandienos realijas, nuolat verčia ieškoti atsakymo į klausimą o kas toliau?

Spektaklio kūrėjai jautriai ieškodami atsakymo į šį klausimą, kuria teatrinius paveikslus aktualiomis V. Borcherto kūrybos temomis, kviečia aiškintis kokiomis vertybėmis gyvena dabartinė karta ir nagrinėti, kaip ji skyrėsi nuo savo tėvų ir senelių kartos.Valanda 00" - tai būsena, kai akimirkai sustoja laikas, kažkur įvyksta pabaiga, o kitur ateina nauja pradžia.

Spektaklio kūrybinė komanda

Režisierė: Felicija Feiferė.

Scenografija: Laura Lušaitytė

Choreografija: Agnė Rickevičienė

Muzika: Vygintas Kisevičius

Video projekcija: Linartas Urniežius

Spektaklis - projekto „Teatro edukacija. Spektaklio „Valanda 00“ sukūrimas" dalis. Projektą organizuoja VU Kultūros centras.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Spektaklis VALANDA 00 Pn 2022-12-02 19:00 Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius 5.70 - 7.70
Renginys Spektaklis VALANDA 00
Data / Laikas Pn 2022-12-02 19:00
Renginio vieta Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius
Kaina 5.70 - 7.70
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 18:30

Spektaklio trukmė: ~1:20 val.
Vaikai iki 7 metų neįleidžiami. Spektaklis skiriamas jaunimui nuo 15 metų.
Nuolaidos: Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems ir VU darbuotojams taikoma nuolaida: bilietas – 5 eur. Prie įėjimo būtina pateikti galiojantį nuolaidą suteikiantį pažymėjimą.

Bilietai vietoje neparduodami.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus universiteto teatro salė
Universiteto g. 3, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas, VšĮ
Universiteto g. 3 Vilnius
+370 68619740
Įmonės kodas: 211950810
PVM kodas LT119508113
Renginys Spektaklis VALANDA 00
Data / Laikas Pn 2022-12-02 19:00
Renginio vieta Vilniaus universiteto teatro salė, Vilnius
Kaina 5.70 - 7.70
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti