logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

ERINIJOS. Rež. Sergej Loznica

Š 2023-11-18 16:00
Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
9.79 - 19.99
Pagal Jonathano Littello romaną „Gero linkinčiosios“
 

Režisierius ir scenarijaus autorius: Sergej Loznica
Scenografijos dailininkas: Kiril Šuvalov
Kostiumų dailininkė: Dorothée Roqueplo
Šviesų dailininkė: Katarzyna Łuszczyk
Kompozitorius: Algirdas Martinaitis
Garsų dizaineris: Vladimir Golovnitski
Chormeisteris: Tadas Šumskas
Spektaklio partneriai: ATOMS & VOID
Režisieriaus asistentas: Tauras Čižas
Vaidina: Donatas Želvys, Dainius Gavenonis, Vytautas Kaniušonis, Aurelijus Pocius, Karolis Kasperavičius, Vygandas Vadeiša, Arūnas Vozbutas, Pijus Ganusauskas, Raimondas Klezys, Simonas Dovidauskas, Valerijus Jevsejevas, Alvydė Pikturnaitė, Augustė Šimulynaitė, Aldona Bendoriūtė, Simonas Storpirštis, Nerijus Gadliauskas, Lukas Petrauskas, Saulius Sipaitis, Matas Sigliukas, Ignas Ciplijauskas, Martynas Berulis, Ina Kartašova, Dalia Brenciūtė, Kristina Andrejauskaitė, Rasa Marazaitė, Gediminas Ilonis, Ričardas Mikalkevičius, Vilius Kalasūnas, Kristupas Budrys

 

Grandiozinės apimties ir aštrias literatų, istorikų, sociologų bei kultūros tyrėjų diskusijas įžiebusį romaną apie II Pasaulinio karo katastrofą teatro scenoje interpretuoja vienas ryškiausių šiuolaikinio Europos kino kūrėjų, ukrainiečių režisierius Sergejus Loznica.

„Erinijos“ – tai bandymas naujai pažvelgti į Holokaustą ir nacistinės Vokietijos nusikaltimus, II pasaulinio karo istoriją pasakojant ne, kaip įprasta, daugelio nacių ir kitų karo nusikaltimų aukų lūpomis, o iš budelio, tiesioginio nusikaltimų dalyvio ir vykdytojo, perspektyvos.

Spektaklio epicentre – fiktyvi SS karininko ir teisėtyros mokslų daktaro Maksimiljeno Aue figūra. Karo metais jis dalyvauja žydų žudymo akcijose Rytų fronte, o šiandien jis – eilinis prancūzų buržua, nėrinių fabriko savininkas. Jis ir intelektualas, besidomintis filosofija, literatūra, klasikine muzika, ir šaltakraujis žudikas, negailestingo nacių biurokratinio žudymo aparato vienas iš sraigtelių.

Galima tik užjausti žmogų, kuris susiduria su tam tikromis gyvenimo aplinkybėmis, paverčiančiomis jį laukiniu žvėrimi. Deja, jo gyvenime neatsirado nieko, kas priverstų jį pasielgti kitaip. Žinote, ne visose kultūrose egzistuoja harakiri tradicija. Iš tikrųjų šis personažas kažkiek primena Faustą. Jo gyvenimo kelias įdomus, jo istorija skatina mus mąstyti apie žmogų. Apie žmogų ir jo padėtį mus skatina mąstyti ir bet kuris karas. Tai baisi ir atgrasi patirtis, bet tam, kad ši patirtis nesugrįžtų, mums būtina ją permąstyti, – sako spektaklio režisierius Sergejus Loznica.

 

Premjera: 2022 m. gruodžio 14 d.

Daugiau apie spektaklį

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ERINIJOS. Rež. Sergej Loznica Š 2023-11-18 16:00 Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius 9.79 - 19.99
Renginys ERINIJOS. Rež. Sergej Loznica
Data / Laikas Š 2023-11-18 16:00
Renginio vieta Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Kaina 9.79 - 19.99
Svarbi informacija

DĖMESIO. Vėluojantys žiūrovai į spektaklį neįleidžiami.

Durys atidaromos: 1 val. iki spektaklio pradžios
(Vėluojantys žiūrovai į spektaklį neįleidžiami)
Renginio trukmė: 5 val. 20 min.
Pertraukos: Dvi 15 min. pertraukos
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: 
Žiūrovai į spektaklį įleidžiami nuo 16 metų
Nuolaidos:
- 30 proc. nuolaida studentams, moksleiviams
- 20 proc. nuolaida senjorams, neįgaliesiems
- 30 proc. nuolaida grupėms nuo 10 asm. (nuolaida netaikoma premjeroms ir gastrolių spektakliams)

Nuolaidos netaikomos bilietams į premjeras, edukacijas ir į Jaunimo teatre vykstančius kitų organizatorių spektaklius bei renginius. Studentai, moksleiviai ir senjorai prie įėjimo į Jaunimo teatrą kartu su bilietu turi pateikti atitinkamą dokumentą – studento, moksleivio ar pensininko pažymėjimą. Nepateikusieji pažymėjimų, patvirtinančių teisę į nuolaidą, į teatrą neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.

* Spektaklio metu yra rūkomos specialios teatrinės cigaretės be tabako ir nikotino.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valstybinis jaunimo teatras
Arklių g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Valstybinis jaunimo teatras
Arklių g. 5, Vilnius
gerda@jaunimoteatras.lt / +370 678 05864
Įmonės kodas: 190754079
Renginys ERINIJOS. Rež. Sergej Loznica
Data / Laikas Š 2023-11-18 16:00
Renginio vieta Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Kaina 9.79 - 19.99
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą AUSTERLICAS. Rež. Krystian Lupa AUSTERLICAS. Rež. Krystian Lupa Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Pirkti bilietą EDŽIO PABAIGA. Rež. Naubertas Jasinskas EDŽIO PABAIGA. Rež. Naubertas Jasinskas Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Pirkti bilietą EDŽIO PABAIGA. Rež. Naubertas Jasinskas EDŽIO PABAIGA. Rež. Naubertas Jasinskas Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Pirkti bilietą PUIKUS NAUJAS PASAULIS. Rež. Gintaras Varnas PUIKUS NAUJAS PASAULIS. Rež. Gintaras Varnas Valstybinis jaunimo teatras, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti