logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

#BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #2121 | rež. Šarūnas Datenis (Perkeltas iš 2024.03.03)

S 2024-03-24 12:00
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
9.00

KOVO 3 D. TURĖJĘS VYKTI SPEKTAKLIS #BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #212 KELIAMAS Į KOVO 24 D. 12.00 val.

ĮSIGYTI BILIETAI GALIOS, JŲ KEISTI NEREIKIA.

JEI NETINKA NAUJA RENGINIO DATA, BILIETUS GALIMA GRĄŽINTI INTERNETU PATEIKIANT INFORMACIJĄ ČIA: HTTPS://WWW.BILIETAI.LT/LIT/TICKET-REFUND-APPLICATION  ARBA TEATRO KASOJE, TILŽĖS G. 155.

BILIETŲ GRĄŽINIMO TERMINAS IKI SAUSIO 31 IMTINAI.

ATSIPRAŠOME UŽ NEPATOGUMUS.

 
#BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #2121
Monika Jašinskaitė, pagal H. K. Anderseno pasaką „Bjaurusis ančiukas“
 
Žanras – spektaklis vaikams
Trukmė – 1 val., 10 min
Kam skirta – Nuo 7 m.
Premjera – 2021 06 08
 
Režisierius - Šarūnas Datenis
Dailininkas - Antanas Dubra
Kompozitorius - Vytautas Leistrumas
Šviesų dailininkas - Julius Kuršys
Vaizdo projekcijų autorius  - Tomas Jokūbonis
 
Vaidina:
Salvis – Severinas Norgaila
Direktorė Deimantė – Monika Šaltytė
Mantas – Pijus Ganusauskas
Ugnius – Aidas Matutis
Tina – Akvilė Vitkūnaitė / Rusnė Navickaitė
Vilė – Gintarė Ramoškaitė / Rusnė Navickaitė
Laimės vagis – Mindaugas Jurevičius
 
Kas gali pasakyti, koks bus ateities pasaulis, kuriame gyvens vaikai, kokie įgūdžiai pravers jiems užaugus? Spektaklio kūrėjai Hanso Kristiano Anderseno pasaką apie Bjaurųjį ančiuką iš XIX amžiaus kaimo kiemo perkėlė į technologiškai pažengusią ateities mokyklą. Šis spektaklis galėtų padėti suaugusiems ir vaikams nuoširdžiai pasikalbėti apie internetines pramogas, santykius su klasės draugais bei jausmus, kurie užklumpa šiapus ekrano, kai suaugusiųjų nėra šalia.
Spektaklio veiksmas vyksta po šimto metų Dykumos šalies miesto požemyje esančioje mokykloje. Klasės vaikų galvas puošia emofiltrai – specialios veidus atkartojančios kaukės su elektroninėmis jungtimis. Jos padeda užtikrinti gerą atmosferą. Dėl to visi čia supermieli, supermalonūs, superšypsosi – atrodo lyg būtų tobula klasė. Kiekvieną kartą, kai kuris nors vaikas pasako kažką pozityvaus prie jo vardo švieslentėje daugėja patiktukų. Tai būsimų influencerių mokykla, kurioje karaliauja patiktukai, pozityvas ir laimė.
Superprofesionalioje mokykloje visi laikosi supertaisyklių. Pirma. Pamokų metu turite klausyti ir žiūrėti. Jeigu norite ką nors pasakyti, turite pakelti ranką. Antra. Turite palaikyti gerą nuotaiką, blogoms emocijoms čia ne vieta. Trečia. Jeigu praradote dėmesį, turite nusišypsoti ir klausytis toliau. Ketvirta. Jeigu pastebite, kad kažkur esate silpnas, turite išmokti šito vengti. Penkta. Turite priimti iššūkius plačiai šypsodamiesi. Šešta. Turite priimti kitus tokius, kokie jie iš tikrųjų yra – be galo laimingi. Septinta. Savo pozityvu turite užkrėsti kitus.
Bet klasės naujokui Salviui, atvykusiam iš tolimos Pievų šalies, šios taisyklės anaiptol neatrodo tobulos. Ar jam pavyks tuo įtikinti ir kitus?
 
 
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
#BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #2121 | rež. Šarūnas Datenis (Perkeltas iš 2024.03.03) S 2024-03-24 12:00 Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai 9.00
Renginys #BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #2121 | rež. Šarūnas Datenis (Perkeltas iš 2024.03.03)
Data / Laikas S 2024-03-24 12:00
Renginio vieta Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Kaina 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 30 min. iki spektaklio pradžios
Renginio trukmė: 1:20
Pertraukos: -
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
netaikomos
 
Papildoma informacija:
Nuolaidos netaikomos.
Informacija žmonėms su negalia (vežimėliuose): įleidžiami nemokamai, užimant jiems skirtas pažymėtas vietas: Parteryje 1-2 eilės vietos N (dešinė) ir 2 eilė vieta N (kairė) bei balkone. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Informacija žmones su negalia lydinčiam asmeniui: pagal galimybes įleidžiami nemokamai. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Administracijos kontaktai: tel. +370 68612616 , el. p. info@vsdt.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Valstybinis Šiaulių dramos teatras
Tilžės g. 155, Šiauliai
8 41 524968/teatras@vsdt.lt
Įmonės kodas: 190755170
PVM kodas ND
Renginys #BJAURUSIS ANČIUKAS MOKYKLOJE #2121 | rež. Šarūnas Datenis (Perkeltas iš 2024.03.03)
Data / Laikas S 2024-03-24 12:00
Renginio vieta Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Kaina 9.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PUARO | rež. Gildas Aleksa PUARO | rež. Gildas Aleksa Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Pirkti bilietą SKRAIDANTIS TRAVOLTA | rež. Toms Treinis SKRAIDANTIS TRAVOLTA | rež. Toms Treinis Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Pirkti bilietą BLUSYNO PASAKOJIMAI | rež. Antanas Gluskinas BLUSYNO PASAKOJIMAI | rež. Antanas Gluskinas Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Pirkti bilietą Premjera | BYDERMANAS IR PADEGĖJAI | rež. Gildas Aleksa Premjera | BYDERMANAS IR PADEGĖJAI | rež. Gildas Aleksa Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti