logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Charkivo teatro gastrolės

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Baleto gala

 

Išskirtinis Baleto Gala koncertas, kurį pristato Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro Baleto trupė. Lietuvoje viešintys Ukrainos šokėjai scenoje atliks ištraukas iš gražiausių pasaulio baletų. Koncerto programoje greta žymiausiems pasaulinės baleto klasikos šedevrams priskiriamų baletų „Don Kichotas“, „Korsaras“ ištraukų, žiūrovai galės pasimėgauti ir nemirtinguoju Sirtakiu iš „Graiko Zorbos“ bei įspūdingomis šiuolaikinėmis baleto kompozicijomis. 

Koncerte pasirodys žymieji Ukrainos baleto solistai – Antonina Vasylieva, Karina Šatkovskaja, Olga Šarikova, Denis Pančenko, Dmytro Vasyliev, Vladimir Vasilenko, Konstantin Caprika. 

Solistų pasirodymus papuoš kordebaletas. 

Renginio trukmė – 1val. 20 min. Be pertraukos. 

Koncerto organizatorius – Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras. 

Daugiau informacijos www.opera.lt 

 

Snieguolė ir 7 nykštukai
 
Lietuvoje gastroliuos Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro Baleto trupė. Artistai iš Ukrainos rodys spektaklį visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“ garsios brolių Grimų pasakos motyvais.
 
"-Tarki, veidrodėli, tarki man tuojau,
Ar kas nors atrodo už mane gražiau?
-Graži esi tu iš tiesų, bet pasklido daug gandų,
Kad Snieguolė karalaitė yr' gražiausia iš visų…"
 
Ką padarė įpykusi pamotė, kuri iš tikrųjų buvo ragana, - pasakoti nereikia: šią pasaką žino ir mėgsta viso pasaulio vaikai. Svarbiausia tai, kad, kaip ir turi būti pasakose, viskas baigiasi laimingai.
 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti