logo
Krepšelis: 0
logo
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Тeatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius

S 2022-04-10 18:00
Šokio teatras, Vilnius
Pranešame, kad renginys Тeatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius, turėjęs įvykti balandžio 10 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti nuo gegužės 2 d.
 
Pirkusius kasose, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Dėl koncertų Lietuvoje!

Brangūs draugai, partneriai, kolegos ir visi, su kuo draugaujame ir bendradarbiaujame jau daugelį metų!

Dėl visiems suprantamų priežasčių mes sustabdome ir kol kas neribotam laikui perkeliame du mums labai svarbius ir širdyje išnešiotus projektus: spektaklį Skaičiuoklė (mūsų nuomone iškilios režisierės Ženios Berkovič, kuris buvo suplanuotas balandžio 9 ir 10 dienomis Vilniuje ir puikios, įkvepiančios kūrėjos Svetlanos Surganovos ir jos orkestro koncertus, suplanuotus gegužės 22 ir 23 dienomis Vilniuje).

Praeitą šeštadienį, Maskvoje, Ženia Berkovič viena išėjo į piketą su šūkiu: „Karui ne!, Putinui ne!“, tačiau ją sulaikė pradžiai 20 parų. Jos pilietinę poziciją be išimties palaiko visi šio teatrinio projekto dalyviai.

Po to, kai pasirodė informacija apie planuojamus Svetlanos Surganovos ir jos Orkestro koncertus Ukrainoje, pas ją taip pat prasidėjo nemalonumai.

Ir žiūrint į situaciją netgi labiausiai nusipelniusių menininkų akimis, kuomet vyksta karas, liejasi nekaltų žmonių kraujas ir tęsiasi putiniška agresija, tai nėra tinkamas laikas pramogoms.

Todėl siūlome visiems kartu palaukti! Mes iš visos širdies linkime, kad kuo greičiau pasibaigtų beprasmė agresija ir kraujo praliejimas, laisvės Ukrainai ir kad kuo greičiau rusų tauta išsivaduotų nuo Putino rėžimo!

Suprantama, iškyla finansinis klausimas – juk Jūs nusipirkote bilietus ir tam išleidote savo nelengvai uždirbtus pinigus, todėl jeigu Jūs kreipsitės į bilietų platintoją su prašymu grąžinti pinigus (prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766), mes palaipsniui, pagal savo finansines galimybes pradėsime jų gražinimą.

Tačiau jeigu Jūs turite galimybę palaukti ir negrąžinti bilietų, labai prašome mums apie tai pranešti. Būsime jums dėkingi už galimybę bent trumpam atsikvėpti šiuo sunkiu laikotarpiu.

Jūs galite bet kuriuo metu kreiptis į mus visais klausimais susijusiais su paminėtais renginiais telefonų numeriais: +370 618 01331, +370 671 76502.

Tais pačiais numeriais mes su džiaugsmu priimsime ne tik Jūsų pageidavimus, prašymus, bet ir pasiūlymus dėl pagalbos ir bendradarbiavimo – patikėkite, mums to labai reikia.

Dėkojame jums už kantrybę ir pasitikėjimą!

Rusijos teatro scenos sensacija –  Ženios Berkovič pastatytas spektaklis „Skaičiuoklė“ Vilniuje bus parodytas balandžio 10-ąją!
 

Brangūs Draugai – Tikrieji Tikrojo teatro meno Gerbėjai! Atsižvelgiant į situacijos sudėtingumą, mes vėl nukeliame vieną iš pastarojo laikotarpio žymiausių spektaklių "Skaičiuoklė" į datą, kuri mums garantuotai leis pasimėgauti stulbinančiu, geriausiu Rusijos teatro menu! Naujai datai, ačiū Dievui, gauti visi leidimai "Skaičiuoklės" atvykimui į Lietuvą, ir todėl – paskutinį kartą! — prašome Jūsų apsišarvuoti kantrybe. Juolab, Jūsų pirkti bilietai galioja naujoms datoms!

Taigi, spalio 9-osios spektaklis perkeliamas į balandžio 10-ąją 18.00 val.!

Kad kaip nors kompensuoti šiuos nepatogumus, aktorių-režisierių kolektyvas žada Jums visiškai naujų, nepakartojamų, ryškių  spektaklių, kūrybinių susitikimų ir dar daug siurprizų!

Po du metus trūkusių derybų pagaliau pavyko susitarti dėl Rusijos teatro scenos sensacijos, įvairių Teatro Oskaro „Auksinė kaukė“ kategorijų nominanto, fenomenalaus spektaklio „Skaičiuoklė“, kurį pastatė Ženia Berkovič pagal išgarsėjusią Tamtos Melašvili pjesę! Balandžio 10-osios vakarą 18 val. jaukioje sostinės Šokių Teatro scenoje (Kosciuškos g. 11, Vilnius) mes turėsime unikalią galimybę pamatyti teatro meno kūrinį, sujaudinusį protus ir širdis net pačių išrankiausių scenos meno mėgėjų, profesionalų iš profesionalų; spektaklį, į kurį Maskvoje neįmanoma gauti bilietų ir kuris pirmauja tarp geriausių, drąsiausių ir aktualiausių meno protrūkių!

Spektaklis „Skaičiuoklė“ – tai  sukrečianti ir baisi istorija apie dvi likimo nuskriaustas 13-kos metų mergaites gūdžiame Sakartvelo kaime gruzinų ir abchazų konflikto metu. Spektaklio veiksmas vyksta praeito šimtmečio 90-aisiais metais. Kaime liko tik vaikai, neįgalūs senyvo amžiaus žmonės, luošiai ir bejėgės moterys. Visi laukia, kada atidarys „koridorių“, bet jo neatidaro, ir vilties išsigelbėti praktiškai nėra. Tai istorija apie karą, apie tapimą suaugusiu, apie žmogaus santykį su laiku ir erdve, kuriuose jis privalo egzistuoti. Nepaisant viso vaizduojamų įvykių ir aplinkybių siaubo, čia daug juokingo — juk istorija yra pasakojama vaikų, kuriuos net didžiulės katastrofos fone domina maži, privatūs (bet tokie svarbūs kiekvienam vaikui) dalykai, lūpomis.

Specialiai spektakliui dailininkė Ksenija Sorokina sukūrė keletą autorinių instaliacijų ir lėlių, nukeliančių mus pas skirtingų laikų Niko Pirosmani, Sergėjaus Paradžanovo, Rezo Gabriadze savito meno herojus. 

Pjesės autorė – Tamta Melašvili gimė 1979 metais Ambrolauri mieste Šiaurės Sakartvele

Šiuo metu ji gyvena Sakartvele ir dirba moterų teisių gynėja ir genderinių klausimų eksperte. „Skaičiuoklė“ buvo išleista Tbilisio leidykloje „Diogen“ 2010 metais. 2013 metais apysaka buvo išversta į vokiečių kalbą ir laimėjo Vokietijos literatūros premiją.

 

Režisierė: Ženia Berkovič

Scenografija, kostiumai, lėlės: Ksenija Sorokina

Kompozitorius: Mitia Burcevas

Choreografija: Jelizaveta Muravjova

Šviesa: Jelena Perelman

Direktorius: Аleksandras Andrijevičius

Vaidina: Jelena Machova, Nataša Gorbas, Мarietta Cigal–Poliščiuk, Аnastasija Sapožnikova, Julija Skirina, Аleksandr Čerkasov–Sluzitel, Uljana Lukina, Ira Sova

 

Bilietai į spektaklį „Skaičiuoklė“
balandžio 10-ąją 18 val. 
Šokio Teatro (Т. Kosciuškos g. 11, Vilnius) scenoje
parduodami visose kasose
Bilietai.lt!


Informacija dėl bendradarbiavimo, bilietų užsakymo ir spektaklio tel.:
+370 618 01 331 ir +370 671 76 502

 

 

Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Тeatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius S 2022-04-10 18:00 Šokio teatras, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikoma

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šokio teatras
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - rusų kalba | Vilnius Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - rusų kalba | Vilnius Šokio teatras, Vilnius 14.00 - 40.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - lietuvių kalba | Vilnius Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - lietuvių kalba | Vilnius Šokio teatras, Vilnius 15.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - rusų kalba | Vilnius Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - rusų kalba | Vilnius Šokio teatras, Vilnius 14.00 - 40.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - lietuvių kalba | Marijampolė Projektas Funny Balls (Odesa-Varsuva) - lietuvių kalba | Marijampolė Marijampolės dramos teatras, Marijampolė 15.00 - 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!