logo
Krepšelis: 0
logo
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas/atšauktas) Italijos Teatras Balletto di Milano «Gran galà»

Š 2022-07-02 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
2022 06 30

Gerbiamieji žiūrovai! Dėl baleto artisto ligos italų teatro Balletto di Milano gastrolės bus perkeltos. Lietuvoje jos vyks:

2022 m. rugsėjo mėnesį: 21-ą dieną Klaipėdoje, 22-ą dieną Kaune, 23-ą dieną Vilniuje.

Bilietus galite pakeisti į italų teatro Balletto di Milano baletą "Carmen" bet kuriame Jums patogiame mieste. Norėdami pasikeisti bilietus arba susigrąžinti pinigus, atsiųskite duomenis šiuo el. paštu iki 2022 m. rugsėjo 21 d.:

bigshow.europe@gmail.com

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 
 
Pirmą kartą Lietuvoje!

Valstybinis Italijos teatras Balletto di Milano su programa „Gran galà“, tik liepos 2 dieną koncertų salėje „Palanga", pradžia 20.00 val.

Balletto di Milano pagrįstai vertinamas, kaip vienas labiausiai prestižinių Italijos teatrų: tai vienintelė baleto trupė Lombardijoje, turinti savo teatrą ir koncertuojanti garsiausiose Anglijos, Airijos, Šveicarijos, Ispanijos ir Vokietijos scenose. 2017 metais teatro Balletto di Milano trupė gavo „Apdovanojimą už išskirtinius rezultatus“- itališkojo šokio Oskaro atitikmenį. Trupę remia MIBACT – Italijos kultūros paveldo, kultūrinės veiklos ir turizmo ministerija.

Milano baleto „Grand Gala“ programa yra šokio vakaras grožio ir elegancijos vardu, kuriame dera klasikinis virtuoziškumas bei neoklasikinis prašmatnumas bei šiuolaikinės idėjos.

Spektaklis suteiks unikalią galimybę pamatyti ryškiausius ir įdomiausius garsiausių pasaulyje baleto spektaklių ištraukas pagrindinių teatro Balletto di Milano solistų atlikime: Swan Lake  (P. Tchaikovsky), I Masnadieri ( G.Verdi), Attila (G.Verdi),  Cavalleria Rusticana (P. Mascagni),   Nutcracker (P. Tchaikovsky),   Tangos (C. Gardel) , The four season (G.Verdi).
 
Aukštosios kūrybos pavyzdžiais galima vadinti ir nuostabius kostiumus, kuriuos italų dizaineris Federiko Feratti sukūrė specialiai Balletto di Milano trupės atlikėjams.

Milano nacionalinio teatro istorija siekia 30 metų meninio darbo iš sėkmės ne tik Italijos, bet ir geriausiose pasaulio scenose.  Kolektyvo repertuaras labai įvairus – nuo klasikos ir žinomų literatūros kūrinių interpretacijos iki šiuolaikinio spektaklio. Visi Balletto di Milano artistai yra geriausių baleto mokyklų ir akademijų, taip pat choreografijos mokyklos prie Teatro alla Scala absolventai.

Balletto di Milano trupei nuo 1998 metų vadovauja garsus choreografas Carlo Pesta – Italijos Respublikos Ordino Kavalierius, kuris baigė Teatro alla Scala mokyklą Milane pas pedagogą Marį Liepą. Trupės repertuaras – išskirtinis, sukurtas geriausių pasaulio choreografų specialiai teatrui Balletto di Milano.

Ryški, kvapą gniaužianti ir įspūdinga programa – puikus laisvalaikio leidimas šventinei nuotaikai ir neišdildomiems prisiminimams!
 
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeltas/atšauktas) Italijos Teatras Balletto di Milano «Gran galà» Š 2022-07-02 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Įmonės kodas: 305939600
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Vilnius) VENGRIJOS VALSTYBINIS TEATRAS Baletas «CARMINA BURANA ir ELEGIA» (Vilnius) VENGRIJOS VALSTYBINIS TEATRAS Baletas «CARMINA BURANA ir ELEGIA» COMPENSA koncertų salė, Vilnius 28.00 - 59.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Kaunas) VENGRIJOS VALSTYBINIS TEATRAS Baletas «CARMINA BURANA ir ELEGIA» (Kaunas) VENGRIJOS VALSTYBINIS TEATRAS Baletas «CARMINA BURANA ir ELEGIA» Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 37.00 - 56.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!