logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS

Š 2024-03-23 14:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
18.55 - 39.00

Įspūdingas gyvo garso teatralizuotas koncertas „Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis...“

Žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis, Deivis Norvilas, gyvo garso grupė kartu su styginiais instrumentais, „Vilnius Voices“ chorasšou elementai, gražiausios Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos iš broadway miuziklo, animacinio filmo „Liūtas Karalius“ – visa tai jau kovo mėnesį Kaune, Girstutyje bei Vilniuje, Compensa koncertų salėje.

 „Oskaru“ apdovanotas kino muzikos legendos Hanso Zimmerio garso takelis jau 27 metus formuoja pasaulinio pasisekimo sulaukusį animacinį filmuką „Liūtas karalius“ – afrikietiškus ritmus ir garsus derina su monumentaliomis, epiškomis melodijomis. Istoriją papildo nesenstantys sero Eltono Džono kūriniai „Hakuna Matata“, „Circle of Life“ ir „Can You Feel the Love Tonight“, o šių dviejų muzikos genijų duetas sukuria unikalią, įkvepiančią patirtį įvairaus amžiaus klausytojams.  

„Pasiruošimas pasirodymams vyksta labai intensyviai ir reikalauja labai daug pastangų ir begalės repeticijų, kadangi šiuose pasirodymuose bus atskleidžiamos ne tik liūto karaliaus dainų galingumas, bet ir pristatomos jos nauju, įspūdingu būdu. Kiekvienas garsas, kiekvienas judesys, kiekvienas žodis perduoda didžiulį emocinį krūvį, kuris tiesiog užburia. Koncertas neturintis amžiaus ribų – skirtas suaugusiems ir šeimoms. Tad labai visus kviečiu atvykti, pamatyti ir įvertinti“,- sako Deivis Norvilas.

Dainininkės bei aktorės Oneidos Kunsungos namuose dainos iš „Liūto karaliaus“ filmuko vienu metu skambėjo praktiškai be sustojimo – Oneida su nuo pat vaikystės mylima muzika supažindino ir savo tuomet trimetę dukrą Gilę, kuriai ši be galo patiko.
„Esu absoliuti „Liūto karaliaus“ gerbėja, visi šeimoje žavimės šia muzika. Ir visiškai neseniai į Lietuvą buvo atvykęs prof. Derek Barnes pas kurį lankiau vokalo pamokas, papasakojau jam apie „Liūto karaliaus“ dainų teatralizuotą projektą, atlikau dainą iš šio miuziklo, ir didžiausiai mano nuostabai paaiškėjo, kad Derekas yra atsakingas už muzikinių kūrinių paruošimą „Liūtas karalius“ miuziklui Londone! Iš profesoriaus  sulaukiau komplimentų ir kvietimo atvykti į Londoną,  į miuziklo „Liūtas karalius“ atranką. Man tai didelis įvertinimas ir padrąsinimas tęsti tai ką darau.“,- atvirauja Oneida. 

Koncerto režisierius ir atlikėjas Simonas Storpirštis džiaugiasi, kad šis ilgai lauktas koncertas pagaliau virsta į vieną didelį kūrinį, kuriame telpa didinga muzika ir gilus pranešimas apie meilę, draugystę ir ištikimybę. „Istorija mus moko vertinti ir saugoti mūsų artimuosius, rūpintis jais ir būti jiems palaikymo šaltiniu. Jis primena, kad kartais gyvenime mes turime išdrįsti kovoti už tai, kas mums brangu, ir niekada nepamiršti savo širdies norų.“.

Koncerto režisierius: Simonas Storpirštis
Koncerto choreografė: Evelina Kauklienė
Kostiumų dailininkė: Živilė Morkūnaitė
Šviesų ir scenografijos dailininkai: Paulius Varonenka ir Pijus Vasiliauskas

 

Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS Š 2024-03-23 14:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.55 - 39.00
Renginys Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS
Data / Laikas Š 2024-03-23 14:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 18.55 - 39.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
perkant 4 ir daugiau bilietų - 25 % nuolaida. Akcijos laikas ribotas.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Įmonės kodas: 305137162
PVM kodas ND
Renginys Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS
Data / Laikas Š 2024-03-23 14:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 18.55 - 39.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 90-ieji Lietuvoje (Kaunas) PopuliarusPopuliarus90-ieji Lietuvoje (Kaunas) Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą 90-ieji Lietuvoje (Klaipėda) PopuliarusPopuliarus90-ieji Lietuvoje (Klaipėda) Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / KAUNAS. Papildomas Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / KAUNAS. Papildomas Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą 90-ieji Lietuvoje (Vilnius) PopuliarusPopuliarus90-ieji Lietuvoje (Vilnius) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti