logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA''

Š 2023-11-11 19:00 - A 2024-01-30 20:30
25.65 - 200.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Šokio spektaklis „PIKŲ DAMA“
pagal P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo ir S. Prokofjevo muziką

Režisierė-choreografė - Anželika Cholina
Scenografas - Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkė - Olga Filatova
Šviesų dailininkas – Tadas Valeika

Germanas - Jonas Laucius
Grafienė - Beata Molytė
Liza - Olesia Šaitanova
Kunigaikštis Jeleckis - Rokas Spalinskas
Polina – Sandra Lavrenovaitė
Kortos –Ema Lavrenovaitė, Neila Lavrenovaitė, Sandra Lavrenovaitė

„Pikų dama“ — tai paslaptingiausias ir mistiškiausias Aleksandro Puškino kūrinys. Originalūs režisūriniai sprendimai ir kupina emocijų šokio kalba suteikia Anželikos Cholinos šio kūrinio interpretacijai dar daugiau dramatizmo ir įtampos. Spektaklyje išradingai kuriami personažų likimai, o Germano istorija žiūrovams atsiskleidžia visai netikėtu rakursu — Pikų dama tampa ne tik lemtinga korta jo likime…

„Aistra lošimams yra pati stipriausia iš aistrų...“, - sakė A. Puškinas.  Garsioji kūrinio frazė — „trejukė, septynetas, tūzas“ — girdėta net ir tiems, kas nežino tragiškos Germano lemties.

Germano likimas — romantizuotos atsitiktinės sėkmės rankose. Ji neturtingo karininko galvoje žadina viltį pažaboti kaprizingą Fortūną. Herojus įtiki, kad iš senosios Grafienės sužinojęs trijų kortų paslaptį, atvers neribotos sėkmės ir laimės klodus. O tai jam padės paaukštinti savo statusą visuomenėje, pakilti karjeros laiptais ir tokiu būdu sulaukti trokštamo mylimos moters dėmesio. Germano viduje grumiasi išskaičiavimas ir azartas.

Grafienė – mistinis spektaklio personažas. Ji – ir Germano auka, ir ta jėga, su kuria Germanas žaidžia, pradžioje kurdamas savo žaidimo strategiją, o pabaigoje tapdamas savo paties sukurto žaidimo auka.
Netikros viltys, mintys apie lengvą sėkmę, asmeninės laimės troškulys, sutirštinant atsitiktinumo vaidmenį žaidime ir juo pasikliaujant – ištisoms kartoms azartinius žaidimus pavertė pavojingiausiu užsiėmimu.

Taip pat, atkreipiame jūsų dėmesį, kad visuose mūsų spektakliuose rasite specialųjį MECENATO BILIETĄ. Įsigydami šiuos brangesnius nei įprastai bilietus, papildomai remiate ACH teatrą ir prisidedate prie labiau užtikrintos jo ateities. Jūsų paramos dėka mūsų nepriklausomas teatras galės planuoti naujas premjeras ir drąsiau žengti į jau 24-ąjį kūrybinės veiklos sezoną. Ačiū, būsimiems ACH teatro rėmėjams!

Trukmė: 1 val. 30 min. (be pertraukos).

www.ach.lt

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą (Kaunas) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' (Kaunas) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Pirkti bilietą (Vilnius) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' (Vilnius) A|CH spektaklis ''PIKŲ DAMA'' Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Vilnius
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti