Idioteatras
  • Pavadinimas: Idioteatras
  • Adresas: Trakų g. 3/2, Vilnius
  • Vadovas: -
  • Aktoriai: -

Apie mus

„Idioteatras“ - tai teatras, o gal net požiūris ir, ko gero, gyvenimo kryptis. Matyt, ta diena, kai sutikome „Urvinį žmogų“ ir  iškart įsimylėjome buvo ypatinga, nes su teatru nebegalime išsiskirti iki šiol, o „Urvinis žmogus“ Lietuvoje rodomas jau septintą sezoną. Vėliau sekė dar viena, taip pat komedija, tik jau prancūziška ir situacijų – „Boeing Boeing“, kuri Prancūzijoje savo gyvavimu 40 metų sumušė rekordą. Po metų pavasarį žiūrovų teismui pasiūlėme subtilią ir stilingą komediją „Duetai“. O tų pačių metų pabaigoje kartu su „Keistuolių“ teatru pagimdėme, tai, kas atveria akis tėveliams ir tuo pat metu juokina ir virkdo mamytes – „Ša, kalba mamos!“. Viskas paprasta. „Idioteatras“. Keli žmonės. Arba kelios dešimtys. Arba daug tūkstančių. Jei jūs tai skaitote, galbūt jau vienu daugiau.

Istorija

„Idioteatras“ gyvuojame nuo 2002 metų. Iš pradžių jis organizavo muzikos renginius ir vadinosi „Baltic Music“. Sekėsi gerai, patiko. Bet norėjosi atrasti kažką nauja ir padaryti kažkaip... na kažkaip kitaip... Ir dabar tebesinori. Vieną gražią dieną „Idioteatras“ sutiko „Urvinį žmogų“. Iškart įsimylėjo ir netrukus kartu su juo pasuko į teatrą. Matyt, tai buvo tikrai ypatinga diena, nes ši komedija dar ir šiandien Lietuvoje vienintelė tokia: su niekuo nesupainiojama, mylima ir... labai juokinga. Po to, 2008-ųjų kovą, „Idioteatras“ pastatė prancūziško teatro legenda vadinamą ir mūsiškėje scenoje gražiai prigijusią komediją „Boeing Boeing“, kuri jau spėjo apvažiuoti pusę Lietuvos. 2009-ųjų pavasarį „Idioteatras“ pristatė smagius ir stilingus „Duetus“. Ši Viktorijos Kuodytės ir Dainiaus Kazlausko sukurta komedija iš karto po premjeros pelnė publikos prizą teatrų festivalyje Kaune, o V.Kuodytė buvo pripažinta geriausia aktore. O 2009-ųjų gruodžio pradžioje „Idioteatras“ pristatė kol kas naujausią savo darbą – komediją „Ša, kalba mamos!“.

Gastrolės

Spalio 6 d., 19 val., komedija „Ša, kalba mamos!“ Vilniuje, Keistuolių teatre (Laisvės pr. 60). Rež. A.Giniotis ir J.Čižauskaitė; vaidina: Gabija Ryškuvienė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė ir Kristina Mauruševičiūtė. Bilietai - „Tiketoje“. Spalio 15 d., 18 val., komedija „Urvinis žmogus“ Kauno kultūros rūmuose „Girstutis“ (Kovo 11-osios g. 26). Rež. D.Kazlauskas ir K.Smoriginas; vaidina Dainius Kazlauskas. Bilietai - „Tiketoje“. Spalio 16 d., 19 val., komedija „Urvinis žmogus“ Klaipėdoje, Švyturio menų doke (Naujoji uosto g. 3). Rež. D.Kazlauskas ir K.Smoriginas; vaidina Darius Meškauskas. Bilietai - „Tiketoje“. Spalio 17 d., 17 val., komedija „Ša, kalba mamos!“ Plungės kultūros centre (Senamiesčio a. 3). Rež. A.Giniotis ir J.Čižauskaitė; vaidina: Gabija Ryškuvienė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė ir Kristina Mauruševičiūtė. Bilietai - Plungės kultūros centro kasoje. Spalio 19 d., 18 val., komedija „Ša, kalba mamos!“ Kauno kultūros rūmuose „Girstutis“ (Kovo 11-osios g. 26). Rež. A.Giniotis ir J.Čižauskaitė; vaidina: Gabija Ryškuvienė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė, Lina Budzeikaitė, Saulė Degutytė ir Kristina Mauruševičiūtė. Bilietai - „Tiketoje“. Lapkričio 5 d., 19 val., prancūziška situacijų komedija „Boeing Boeing“ Vilniuje, Ūkio banko teatro arenoje (Olimpiečių g. 3, šalia buv. Sporto rūmų). Rež. S.Aškelevičius; vaidina: Leonardas Pobedonoscevas, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Eglė Gabrėnaitė, Jūratė Onaitytė, Gintarė Latvėnaitė, Ineta Stasiulytė, Edita Užaitė, Lina Rastokaitė, Žemyna Ašmontaitė. Bilietai - „Tiketoje“.

Kita

Idioteatro“ virtualūs namai – www.idioteatras.lt. Su „Idioteatru“ galima draugauti socialiniame tinkle Facebook  ir sekti Twitter‘yje - http://twitter.com/Idioteatras.