Partneriams

Siūlome tapti Teatrai.lt partneriu:

Informacija apie Jus ir Jūsų organizuojamus spektaklius ar klasikinės muzikos koncertus bus vienoje vietoje ir pasieks Jūsų tikslinę auditoriją.

Teatrai.lt lankytojai galės vertinti ir komentuoti Jūsų organizuojamus renginius, taip pat skaityti kitų lankytojų vertinimus.

Teatrai.lt lankytojai pirmieji sužinos geriausias Jūsų naujienas, informaciją apie naujausias premjeras bei aktorių, režisierių, muzikantų gyvenimo ir karjeros pasiekimus.

Parsisiųskite Teatrai.lt logotipus maketams, klipams, internetui.

Siekiant bendrauti ir ateityje, dalintis www.teatrai.lt naujienomis bei Jums aktualia informacija apie www.teatrai.lt teikiamas paslaugas, bei platinamus produktus, teirautis Jūsų nuomonės, siųsti naujienlaiškius (toliau – Rinkodaros pranešimai), portalą valdančiai bendrovei TIKETA, yra reikalingas Jūsų sutikimas gauti mūsų siunčiamą informaciją el. paštu.
  • gauti rinkodaros pranešimus i
    Jei ateityje nebenorėsite gauti TIKETA Jums elektroniniu paštu, SMS žinute ar kitomis nurodytomis priemonėmis siunčiamos informacijos, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą atsiųsdami laišką vartotojai@tiketa.lt. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje www.tiketa.lt. Negalėsime jums siųsti rinkodaros pranešimų, jeigu jūs esate jaunesni nei 16 metų amžiaus, todėl spauskite sutinku, tik tuo atveju, jeigu jūs esate vyresni.