LNDT aktoriai švenčių proga žiūrovams skiria linkėjimus, eiles ir muziką
2020-12-24

Visai Lietuvai šv. Kalėdas pasitinkant namuose Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai žiūrovus nusprendė nudžiuginti per atstumą. Filmuotais sveikinimais, kuriuose aktoriai dalinosi savo mintimis, muzika arba eilėmis Lietuvos nacionalinis dramos teatras dalinosi „Facebook“ paskyroje.

Kviečiame išgirsti, ko švenčių proga linki Adrija Čepaitė, Birutė Mar, Arūnas Vozbutas, Martynas Nedzinskas, Jolanta Dapkūnaitė, Arūnas Sakalauskas, Marius Repšys, Vitalija Mockevičiūtė, Dalia Michelevičiūtė, Jūratė Vilūnaitė, Rimantas Bagdzevičius ir Diana Anevičiūtė.

 

 

Likus dešimčiai dienų iki švenčių prasmingus linkėjimus skyrė aktorė Adrija Čepaitė:

 

https://fb.watch/2z08x63SUO/

 

Pasipuošusi šviečiančia girlianda ir puikiai nusiteikusi į žiūrovus kreipėsi Miglė Polikevičiūtė. Būtent ji ir sugalvojo surengti aktorių sveikinimų savaitę:

 

https://fb.watch/2z0blOWqlf/

 

Iš šventiškai papuoštų namų su augintiniu rankose metus apžvelgė aktorė ir režisierė Birutė Mar:

 

https://fb.watch/2z0jGMGuE_/

 

 

Aktorius Arūnas Vozbutas pabandė į vandenį įkalbėti savo norus. Kokie jie – išgirsite įraše:

 

https://fb.watch/2z0gRAKlFd/

 

 

Martynas Nedzinskas, mėgstantis gaminti įvairius patiekalus, su dideliu dubeniu ką tik iškeptų kūčiukų linkėjo daug kūčiukų ir šypsenų:

 

https://fb.watch/2z0kZUf7MZ/

 

 

Jolanta Dapkūnaitė ir Arūnas Sakalauskas vakarėjančiame miške pateikė naują visiems žinomos „Senelės pasakos“ interpretaciją:

 

https://fb.watch/2z0o1qux8q/

 

 

Pozityviai nusiteikusi aktorė Vitalija Mockevičiūtė sveikino žiūrovus nuo Neries pakrantės:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gwz3J8HejoI

 

 

Marius Repšys pastaruoju metu kuriantis ne tik vaidmenis, bet muziką su LNDT žiūrovais nusprendė pasidalinti savo muzikiniu kūriniu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=G9Es2EnReOI

 

Aktorė Dalia Michelevičiūtė sveikinime prisipažino, kaip trūksta žiūrovų ir skyrė visiems žiemišką Pauliaus Norvilos eilėraštį „Akordais“:

 

https://www.youtube.com/watch?v=EqG_r61SpdE

 

O Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius namuose galima sakyti atkūrė Lietuvos nacionalinio dramos teatro sceną ir nufilmavo nuotaikingą pasaką:

 

https://youtu.be/Lazx6lsICDA

 

Aktorė Diana Anevičiūtė jaukiai sėdėdama prie žvakės sudainavo ispanišką dainą „La Paloma“, kurią ji dainavo ir viename iš naujausių LNDT spektaklių „Respublika“:

 

https://youtu.be/W7umLAeGQWU

 

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.