Naujausia informacija apie renginių įvykimą
2020-04-23

2020 balandžio 23 d. 9:00 val. 

Kauno valstybinė filharmonija :

Renginys „NEMIRTINGASIS BACHAS“ turėjęs vykti balandžio 2 d. perkeliamas į lapkričio 19 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Kaip princas karalaitę išvadavo“ turėjęs vykti kovo 15 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Provokacijos“ turėjęs vykti kovo 17 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Ryto trimitas, nakties šviesa: Gustavo Mahlerio dainos ir ciklai“ turėjęs vykti kovo 18 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Garsai ir spalvos“ turėjęs vykti kovo 19 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Reminiscencijos“ turėjęs vykti kovo 20 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Zodiako ženklai“ turėjęs vykti kovo 22 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Baritonas+Sopranas=Karšta meilė“ turėjęs vykti kovo 25 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Carlos Piñana: flamenko gitara“ turėjęs vykti kovo 26 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Romantinės muzikos kalba“ turėjęs vykti kovo 27 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Duo Doyenne“ turėjęs vykti kovo 30 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Nemirtingasis Bachas“ turėjęs vykti balandžio 2 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Vasaros nakties sapnas“ turėjęs vykti balandžio 4 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Franz Joseph Haydn – „Septyni paskutiniai Jėzaus Kristaus žodžiai“ turėjęs vykti balandžio 5 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Pavasario skambesiai“ turėjęs vykti balandžio 15 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „VII tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso laureatė“ turėjęs vykti balandžio 16 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Viola Quintets“ turėjęs vykti balandžio 21 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Linkėjimai iš Balkanų“ turėjęs vykti balandžio 23 d. atšauktas. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

----------------

2020 balandžio 22 d. 12:00 val.

Vilniaus teatras „LĖLĖ“ :  

Renginys „Daktaras Glasas“ turėjęs vykti kovo 25 d. atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

----------------------

2020 balandžio 20 d. 16:20 val.

Teatras „Atviras ratas“ 

Renginys Vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“ rež. Aidas Giniotis Teatras ATVIRAS RATAS I Vilniaus miesto teatras turėjęs vykti balandžio 19 d. yra perkeltas į lapkričio 22 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys Ivanas Vyrypajevas „Saulėtoji linija“ Teatras Atviras ratas I Theatre Open Circle turėjęs vykti balandžio 19 d. yra perkeltas į lapkričio 22 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys Justas Tertelis „CV, arba Kas aš esu?“ turėjęs vykti balandžio 22 d. yra perkeltas į lapkričio 25 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys „Brangioji Mokytoja“ pagal L. Razumovskajos pjesę Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras turėjęs vykti balandžio 23 d. yra perkeltas į spalio 16 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis) Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras turėjęs vykti balandžio 24 d. yra perkeltas į lapkričio 12 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

Renginys Ritminis - muzikinis spektaklis ne tik vaikams „Gėda pelėda!“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras turėjęs vykti kovo 15 d. yra perkeltas į spalio 18 d. Galios įsigyti bilietai. Informacija apie bilietų grąžinimą bus pateikta po karantino.

-------------------------

2020 balandžio 20 d. 12:00 val.

Renginys Low Air: ŽAIDIMAS BAIGTAS turėjęs vykti kovo 13 d. yra perkeltas į gegužės 6 d.  Įsigyto bilieto keisti nereikės. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys LOW AIR: ŠVENTASIS PAVASARIS turėjęs vykti kovo 22 d. yra perkeltas į birželio 14 d.  Įsigyto bilieto keisti nereikės. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Low Air: KELIONĖ NAMO turėjęs vykti balandžio 1 d. yra perkeltas į lapkričio 18 d.  Įsigyto bilieto keisti nereikės. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

-----------------------

2020 balandžio 17 d. 10:00 val.

Renginys LVSO I BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: TRYS SMUIKAI turėjęs vykti balandžio 18 d. yra perkeltas  į birželio 27 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta po karantino.

Renginiai Dominykas Vaitiekūnas: Brodvėjaus programa turėję vykti balandžio 18 d. ir gegužės 22 d. yra atšaukti. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

-------------------

2020 balandžio 17 d. 9:30 val.

Naujasis Baltijos šokis

Mielas festivalio žiūrove,  dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje atšaukiama daugybė renginių, tačiau tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ komanda Jums turi gerą žinią – festivalis įvyks! Tik ne gegužę, kaip įprasta, o rudens pabaigoje. Žinoma, jei situacija šalyje ir pasaulyje grįš į savas vėžias. Festivalio renginiai Vilniuje planuojami š.m. lapkričio 27 d. – gruodžio 12 d.

„Programą sieksime išlaikyti tokio pat kalibro, kokią ją rengėme nuo pradžių. Visiems žiūrovams linkiu likti kantriems, žingeidiems ir, aišku, sveikiems! Saugokite įsigytus bilietus, kai tik atsiras tokia galimybė, informuosime jus apie bilietų perkėlimą, pakeitimą ar grąžinimą visomis įmanomomis priemonėmis, tiek Jūsų el. paštu, tiek Festivalio FB paskyroje ir tinklapyje newbalticdance.lt. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, nes tikriausiai visi žinote, kad tai, ką darome, darome dėl jūsų, – festivalio vadovė G. Masteikaitė.

----------------------

2020 balandžio 17 d. 9:00 val.

Renginys Kostas Smoriginas. Dvigubas gimtadienis turėjęs vykti balandžio 22 d. yra perkeltas į liepos 22 d.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Bilietų grąžinimo terminas paaiškės po karantino.

Renginys Premjera! Bekūniai - BODY/NOBODY (rež. A. Areima) | Šokio teatras „Aura“ turėjęs vykti balandžio 24 d. yra atšauktas.  Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Renginys “Dvi poniutės į Šiaurės pusę“ turėjęs vykti balandžio 28 d. yra nukeltas. Data bus patikslinta. Informacija apie bilietų grąžinimus bus patikslinta artimiausiu metu.

Renginys Andrius Kaniava. Geriausios dainos. Turėjęs vykti gegužės 7 d. yra perkeltas į rugpjūčio 27 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Kam tinka nauja renginio data dėl vietų pakeitimo turi kreiptis į renginio Organizatorius koncertai@bardai.lt

-----------------------

2020 balandžio 14 d. 15:00 val.

Klaipėdos dramos teatras

Renginys Jean Anouilh EURIDIKĖ turėjęs vykti balandžio 15 d. yra perkeltas į lapkričio 10 d. Įsigyti bilietai galios. Norintys grąžinti bilietus galės tai padaryti per dvi savaitės nuo karantino pabaigos. Bilietus grąžinti kasose, kuriose pirkote arba internetu.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Renginiai Premjera. SULĖTINTAI, rež. Anna SMOLAR turėjęs vykti balandžio 18 d.  16 val. Ir 19 val. yra perkelti į rugsėjo 24 d. Mieli žiūrovai, apgailestaujame, kad 2020 m. balandžio 18 d. 16 val. spektaklis „Sulėtintai“ buvo atšauktas dėl koronaviruso. Maloniai prašome pasirinkti ne bilietų grąžinimą, o jų pratęsimą ir apsilankyti spektaklyje rudenį. Jūsų įsigyti bilietai galios „Sulėtintai“ rodymui 2020 m. rugsėjo 24 d. 18 val. Jis vyks Nacionalinėje dailės galerijoje, Vilniuje.

Pasirinkę pratęsti bilieto galiojimą Jūs išreiškiate palaikymą Lietuvos nacionaliniam dramos teatrui ir aktoriams. Mes tai labai vertiname, todėl dovanosime Jums galimybę apsilankyti naujos rudens premjeros generalinėje repeticijoje! Norinčius prašome registruotis el. paštu audra.pivoriuniene@teatras.lt.

Jei visgi pageidaujate grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, tai galite padaryti karantinui pasibaigus toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti. Jei bilietai buvo pirkti internetu – juos galima grąžinti prisijungus prie savo paskyros www.tiketa.lt (irgi tik pasibaigus karantinui). Daugiau informacijos ieškokite – www.teatras.lt

-------------------------

2020 m. balandžio 10 d. 12:00 val.

Renginys TERAPIJOS turėjęs vykti balandžio 6 d. yra perkeliamas į spalio 13 d. Bilietai galios tie patys arba bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Renginys “Vaikystė pasakų taku“ turėjęs vykti balandžio 20 d. yra perkeliamas į spalio 14 d. Bilietai galios tie patys arba bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Renginys "Atsikrausto kiaulė"  turėjęs vykti balandžio 20 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Renginys Andrius Kaniava. NAKTIS TEATRE. Premjera turėjęs vykti kovo 15 d. yra perkeltas į spalio 16 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Renginys Kostas Smoriginas. Geriausios dainos | Alytus turėjęs vykti balandžio 1 d. yra perkeltas į spalio 14 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Renginys Projekto „Bardai tarp žvaigždžių” pabaigos koncertas turėjęs vykti balandžio 24 d. yra perkeltas į lapkričio 20 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Renginys PREMJERA: PLUTONAS Rež. Paulius Markevičius (Vilniaus miesto teatras/Meno ir mokslo laboratorija) turėjęs vykti balandžio 25 d. yra atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA! turėjęs vykti kovo 14 d. yra perkeltas į spalio 13 d. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA! turėjęs vykti kovo 17 d. yra perkeltas į rugsėjo 30 d. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA! turėjęs vykti kovo 19 d. yra perkeltas į rugsėjo 29 d. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Eimunto Nekrošiaus spektaklis „Bado meistras“ turėjęs vykti kovo 25 d. yra perkeltas į rugsėjo 4 d. Bilietai galioja perkeltam renginiui. Jei data nėra tinkama, bilietus grąžinti galima nuo  balandžio 29 iki gegužės 29 d.

Renginys Spektaklis „Inferno - Paradiso“ turėjęs vykti balandžio 24 d. yra perkeltas į lapkričio 12 d. Bilietai galioja perkeltam renginiui. Jei data nėra tinkama, bilietus grąžinti galima nuo  balandžio 24 iki gegužės 24 d.

Renginys Eimunto Nekrošiaus spektaklis „Bado meistras“ turėjęs vykti gegužės 8 d. yra perkeltas į spalio 16 d. Bilietai galioja perkeltam renginiui. Jei data nėra tinkama bilietus grąžinti galima nuo  gegužės 8 iki birželio 8 d.

----------------------------

2020 m. balandžio 8 d. 15:55 val.

Valstybinis  jaunimo teatras

Renginys Valstybinis jaunimo teatras: APSĖDIMAS rež. Povilas Makauskas Salė 99 turėjęs vykti balandžio 10 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Vilniaus kamerinis teatras

Renginys VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: JIJIS turėjęs vykti kovo 18 d. yra perkeltas į rugsėjo 12 d.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginiai VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Plėšikas Hocenplocas“ turėjęs vykti kovo 29 d. ir balandžio 2 d.  yra perkelti į rugsėjo 13 d.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: Kai žmonės vaidino Dievą!.. turėjęs vykti balandžio 24 d. yra perkeltas į rugsėjo 23 d.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys VILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: „Po grybuku“ turėjęs vykti kovo 15 d. yra perkeltas į rugsėjo 27 d.  Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

-------------------------

2020 balandžio 8 d. 9:00 val.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Renginys LVSO I KONCERTAS VISAI ŠEIMAI „PLASNOJA KAIP PAUKŠTĖ ŠIRDIS“ turėjęs vykti gegužės 16 d. yra perkeltas į gruodžio 21 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta po karantino.

 Renginys LVSO I KONCERTAS VISAI ŠEIMAI „PAVASARIO VITRAŽAI“ turėjęs vykti gegužės 17 d. yra perkeltas į gruodžio 19 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl grąžinimų bus pateikta po karantino.

 

Keistuolių teatras

Renginiai KEISTUOLIAI | Apie nieką turėję vykti balandžio 17 ir 21 d. yra atšaukti. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys KEISTUOLIAI | Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“ Atgimimas turėjęs vykti balandžio 18 d. yra atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginiai KEISTUOLIAI | Riešutų duona  turėję vykti balandžio 28 d. ir gegužės 15 d. yra atšaukti. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys KEISTUOLIAI | Bambeklis Bajoras Spektaklis žmonėms nuo 6 metų turėjęs vykti gegužės 16 d. yra atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys KEISTUOLIAI | Edis Agregatas, arba Nemirštančio optimisto gyvenimas ir mirtis. Roko fantasmagorija turėjęs vykti gegužės 16 d. yra atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys KEISTUOLIAI | Muzikinis spektaklis vaikams „HOP!“ pagal D. Bisseto pasakas turėjęs vykti gegužės 9 d. yra perkeltas į rugsėjo 26 d.  Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys KEISTUOLIAI | Trys turėjęs vykti gegužės 7 d. yra perkeltas į spalio 1 d.  Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

 

------------------------

2020 balandžio 7 d. 15:00 val.

Alytaus miesto teatras

Renginys „GEISMŲ TRAMVAJUS“ turėjęs vykti balandžio 15 d. perkeliamas į spalio 1 d.  Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

Renginys Viljamas Šekspyras „MAKBETAS“ turėjęs vykti balandžio 17 d. perkeliamas į rugsėjo 17 d.  Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta po karantino.

------------------------

2020 balandžio 7 d. 9:00 val.

Renginys 90's MEGA Show turėjęs vykti gegužės 9 d. yra perkeltas į gruodžio 12 d. Jeigu jau turite įsigiję biietus ir Jums tinka naujoji data - būkite ramūs: bilietai galios. Na, o jei data Jums yra netinkama, dėl bilietų grąžinimo susisiekite su Tiketa rugsėjo 14-30d.

-----------------------

2020 balandžio 6 d. 14:00 val.

Renginys „Auksiniai svogūnai“ turėjęs vykti kovo 27 d. yra atšauktas. Bilietų grąžinimo terminas pratęstas iki gegužės 10 d. 

Renginys A. Kaniavos monospektaklis „Tūla ir kiti“ turėjęs vykti kovo 25 d. perkeltas į gegužės 11 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

---------------------------

2020 balandžio 3 d. 15:50 val.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

Renginys „Eglė žalčių karalienė“ turėjęs vykti kovo 14 d. perkeliamas į rugpjūčio 9 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

Renginys „Velnio nuotaka“  turėjęs vykti kovo 19 d. perkeliamas į rugsėjo 23 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

Renginys „Altorių šešėly“  turėjęs vykti kovo 24 d. perkeliamas į rugsėjo 4 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

Renginys „Kelionė į Tilžę“  turėjęs vykti kovo 28 d. perkeliamas į rugsėjo 5 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

Renginys „Don Žuanas“  turėjęs vykti balandžio 7 d. perkeliamas į spalio 23 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

Renginys „Don Žuanas“  turėjęs vykti balandžio 9 d. perkeliamas į spalio 24 d. Blietai galioja tie patys. Jei spektaklio data nėra tinkama, visa informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta, LR vyriausybei paskelbus karantino pabaigą.

--------------------------------------

2020 balandžio 3 d. 15:00 val.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Renginys Molière TARTIUFAS, rež. Oskaras KORŠUNOVAS turėjęs vykti balandžio 29 d. perkeliamas į lapkričio 26 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Jeigu pageidaujate grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, tai galite padaryti karantinui pasibaigus toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti.

Renginys Molière TARTIUFAS, rež. Oskaras KORŠUNOVAS turėjęs vykti balandžio 30 d. perkeliamas į lapkričio 27 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Jeigu pageidaujate grąžinti bilietus ir atgauti sumokėtus pinigus, tai galite padaryti karantinui pasibaigus toje kasoje, kurioje jie buvo įsigyti.

Oskaro Koršunovo teatras

Renginys OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Kirilas Glušajevas: „Terapijos“ turėjęs vykti balandžio 7 d. perkeltas į rugsėjo 29 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta pasibaigus karantinui.

Renginys OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Kirilas Glušajevas: „Terapijos“ turėjęs vykti balandžio 9 d. perkeltas į spalio 14 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta pasibaigus karantinui.

Apeirono teatras

Renginys „Ašmenys“ / Apeirono teatras / „TheATRIUM“ 2020 IV Tarptautinis teatro festivalis turėjęs vykti gegužės 24 d. Perkeliamas į rugpjūčio 9 d. Bilietus galite grąžinti nuo birželio 23 d. iki liepos 7 d. bilietų įsigijimo vietoje arba internetu. Jei bilietus įsigijote teatro kasoje, kreipkitės: el. p. info@tiketa.lt, tel. nr. +37061378464.

Renginiai Apeirono teatras: STABAT MATER turėję vykti balandžio 2,3 d. yra atšaukti. Bilietų grąžinimo terminas – dvi savaitės po neįvykusio renginio.

Renginiai Apeirono teatras: KULTAS turėję vykti kovo 13, 26 d. yra atšaukti. Bilietų grąžinimo terminas – dvi savaitės po neįvykusio renginio.

----------

2020 balandžio 3 d. 14:30 val. 

Renginiai Komedija „Man gal magnio trūksta?” turėję vykti balandžio 3,4,6,7,8,20 d. bus perkelti. Organizatoriai stengiasi surasti datas į kurias galima būtų perkelti žemiau išvardintus spektaklius. Taigi informacija dėl naujų datų ir grąžinimų bus patikslinta vėliau. Labai dėkojame už supratingumą, šioje sudėtingoje situacijoje.

Renginys Principas. 2 dalių komedija (rež. Kristina Kazlauskaitė). PREMJERA! turėjęs vykti balandžio 3 d. perkeltas į birželio 11 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginiai IDIOTEATRAS | Kaimynai PREMJERA turėję vykti balandžio 15,21,29  d. yra atšaukti. Bilietų grąžinimo terminas – dvi savaitės po neįvykusio renginio.

Renginiai IDIOTEATRAS | „Urvinė mama“ turėję vykti balandžio 26d. ir gegužės 7,13 d. yra atšaukti. Bilietų grąžinimo terminas – dvi savaitės po neįvykusio renginio.

--------------------------

2020 balandžio 3 d. 14:00 val. 

Alytaus miesto teatras

Renginys „GEISMŲ TRAMVAJUS“ turėjęs vykti gegužės 14 d. yra perkeltas į rugsėjo 29 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys Spektaklis vaikams „KUPRIUKAS MUZIKANTAS“ turėjęs vykti gegužės 14 d. yra perkeltas į rugsėjo 29 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

---------------------

2020 balandžio 3 d. 09:00 val. 

Lietuvos rusų dramos teatras

Renginys Michail Durnenkov  UTOPIJA Rež. Filipp Los turėjęs vykti kovo 14,15 ir balandžio 17d. yra atšaukti. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Mindaugas Valiukas „Vilkinė meilė“ Rež. Mindaugas Valiukas turėjęs vykti kovo 19 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Miuziklas „Gilyn į mišką//Into The Woods“  Muzika ir žodžiai – Stephen Sondheim Pagal James Lapine libretą turėjęs vykti kovo 24 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys baletas „Sniego karalienė“ Rež. Olga Tamašauskienė turėjęs vykti kovo 29 d. 11 val. nukeltas į birželio mėn., data bus patikslinta. Galios anksčiau įsigyti bilietai su sena data, bilietų keisti nereikia. Jei naują pasiūlytą datą atvykti į spektaklį negalėsite, bilietus bus galima grąžinti likus savaitei iki naujos paskelbtos renginio pradžios ir iki vienos dienos prieš naują paskelbtą renginio datą, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Internetu pirktus bilietus bus galima grąžinti tokiomis pačiomis sąlygomis savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys baletas „Sniego karalienė“ Rež. Olga Tamašauskienė turėjęs vykti kovo 29 d. 12 val. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Spektaklis John Misto „Madam Rubinštein“ Rež. Raimundas Banionis turėję vykti kovo 29 d., balandžio 10,11 d. bus perkelti į birželio mėnesį. Galios anksčiau įsigyti bilietai su sena data, bilietų keisti nereikia. Jei naują pasiūlytą datą atvykti į spektaklį negalėsite, bilietus bus galima grąžinti likus savaitei iki naujos paskelbtos renginio pradžios ir iki vienos dienos prieš naują paskelbtą renginio datą, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Internetu pirktus bilietus bus galima grąžinti tokiomis pačiomis sąlygomis savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Marius von Mayenburg „Urodas“ Rež. Aleksandr Špilevoj turėjęs vykti balandžio 2 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Premjera!  Aleksej Žitkovskij "KALNIUKAS" Rež. Lera Surkova turėjęs vykti balandžio 3 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Aleksandr Puškin „Eugenijus Oneginas“ Rež. Jonas Vaitkus turėjęs vykti balandžio 4 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Francis Veber „Kvailių vakarienė“ Rež. Michail Poliščiuk turėjęs vykti balandžio 5 d. bus perkeltas į birželio mėnesį. Galios anksčiau įsigyti bilietai su sena data, bilietų keisti nereikia. Jei naują pasiūlytą datą atvykti į spektaklį negalėsite, bilietus bus galima grąžinti likus savaitei iki naujos paskelbtos renginio pradžios ir iki vienos dienos prieš naują paskelbtą renginio datą, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Internetu pirktus bilietus bus galima grąžinti tokiomis pačiomis sąlygomis savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Lev Tolstoj „Ana Karenina“ Rež. Eduard Mitnickij turėjęs vykti balandžio 7 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Nizami Gandževi „Septynios gražuolės“ Rež. Jonas Vaitkus  turėjęs vykti balandžio 9 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Eric-Emmanuel Schmitt „Dviejų pasaulių viešbutis“ Rež. Sigitas Račkys turėjęs vykti balandžio 14 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys George Bernard Shaw „Pigmalionas“ Rež. Linda Urbona turėjęs vykti balandžio 15 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Aleksandr Andrejev „Septyni fariziejaus Sauliaus penktadieniai“ Rež. Jonas Vaitkus turėję vykti balandžio 18 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Anton Čechov „Kaštonė“ rež. Marina Čaplina turėję vykti balandžio 19 d. 12 ir 15 val. yra atšaukti. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Estijos rusų teatras/ G. A. Bürger BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI Rež. Daniil Zandberg turėjęs vykti balandžio 24 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Estijos rusų teatras / Andrus Kivirähk  ESTIŠKOS LAIDOTUVĖS Rež. Üllar Saaremäe turėjęs vykti balandžio 24 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Estijos rusų teatras/ Yasmina Reza SUSITAIKYMO MENAS Rež. Filipp Loss turėjęs vykti balandžio 25 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys Pagal Vladimiro Majakovskio kūrybą "TRYLIKTAS APAŠTALAS, arba DEBESIS KELNĖSE" rež.Jonas Vaitkus turėję vykti balandžio 29, 30 d. yra atšaukti. Bilietus galima grąžinti nuo atšaukimo paskelbimo dienos svetainėje www.rusudrama.lt ir dvi savaites po datos, kada turėjo įvykti spektaklis, toje pačioje kasoje, kur pirkote bilietus. Jei bilietą įsigijote kasose, kurios šiuo metu dėl karantino nedirba, bilietus galėsite grąžinti per dvi savaites pasibaigus karantinui. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti iki renginio dienos savo paskyroje www.tiketa.lt

----------------

2020 balandžio 2 d. 16:50 val. 

Renginys Spektaklis „Pasimatymas“ turėjęs vykti balandžio 21, 22 ir 29 d. yra atšaukti. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Renginys šokio spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ turėjęs vykti kovo 14 d. perkeliamas į rugpjūčio 9d. Palangos koncertų salę. Dėl bilietų keitimo kreiptis rinkodara@kvmt.lt.

Renginys „Baltosios salos šuo“ turėjęs vykti balandžio 8 d. perkeliamas į rugsėjo 22 d. Vilniaus lenkų namuose. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys TERAPIJOS turėjęs vykti balandžio 6 d. perkeliamas į spalio 13 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai.

Renginys “Vaikystė pasakų taku“  turėjęs vykti balandžio 20 d. perkeliamas į spalio 14 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai.

Renginys Principas. 2 dalių komedija turėjęs vykti balandžio 5 d. perkeliamas į birželio 7 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys Principas. 2 dalių komedija turėjęs vykti balandžio 7 d. perkeliamas į rugsėjo 20 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

--------------------------------------

2020 balandžio 2 d. 16:25 val.

Valstybinis Jaunimo teatras

Renginys APSĖDIMAS turėjęs vykti balandžio 10 d. yra atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki balandžio 24 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

-----------------------

2020 balandžio 2 d. 14:25 val. 

Renginys Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ turėjęs vykti balandžio 8 d. yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 22 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Renginys Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ turėjęs vykti balandžio 9 d. yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 23 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Renginys Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ turėjęs vykti balandžio 10 d. yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki balandžio 24 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Renginys Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ turėjęs vykti balandžio 23 d. yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki gegužės 7 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

Renginys Interaktyvus spektaklis „Špylkos ir šlepetės“ turėjęs vykti balandžio 24 d. yra atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki gegužės 8 dienos kasose, kuriose juos pirkote. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt.

--------------

2020 kovo 31 d. 14:25 val. 

Nacionalinis Kauno dramos teatras :  

Renginys BJAURUSIS turėjęs vykti balandžio 2 d. perkeliamas į rugsėjo 18 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys SKĖRIAI turėjęs vykti kovo 15 d. perkeliamas į gegužės 20 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai.Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

KARAS DAR NEPRASIDĖJO turėjęs vykti kovo 19 d. atšauktas. Bilietų grąžinimas vyks po karantino pabaigos.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras:

Renginys „Borisas Godunovas“ turėjęs vykti balandžio 8 d. perkeliamas į rugsėjo 27 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys VĖJAS GLUOSNIUOSE turėjęs vykti gegužės 31 d. perkeliamas į spalio 30 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys SOMBRAS turėjęs vykti kovo 29 d. perkeliamas į rugsėjo 26 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys IŠ KŪNO IR KRAUJO  turėjęs vykti balandžio 11 d. perkeliamas į spalio 1 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys RAUDONKEPURĖ turėjęs vykti kovo 15 d. 12 val. perkeliamas į lapkričio 21 d. 12 val. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys RAUDONKEPURĖ turėjęs vykti kovo 15 d. 14 val. perkeliamas į lapkričio 21 d. 14 val. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys KUPRELIS turėjęs vykti kovo 15 d. perkeliamas į rugsėjo 8 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys ABELARAS IR ELOIZA turėjęs vykti kovo 20 d. perkeliamas į rugsėjo 24 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys ABELARAS IR ELOIZA turėjęs vykti balandžio 1 d. perkeliamas į spalio 15 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys JULIJA turėjęs vykti kovo 24 d. perkeliamas į rugsėjo 16 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJIETOS ISTORIJA turėjęs vykti balandžio 3 d. perkeliamas į rugsėjo 30 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys DURYS turėjęs vykti balandžio 5 d. perkeliamas į lapkričio 22 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys DIALOGAI turėjęs vykti balandžio 9 d. perkeliamas į rugsėjo 19 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys DIALOGAI turėjęs vykti balandžio 10 d. perkeliamas į rugsėjo 20 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys „SULĖTINTAI“ turėjęs vykti kovo 28 d. perkeliamas į rugsėjo 23 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d.

Renginys „SULĖTINTAI“ turėjęs vykti kovo 29 d. 16val. perkeliamas į rugsėjo 24 d. 18 val. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d. 

Renginys „SULĖTINTAI“ turėjęs vykti kovo 29 d. 18 val. perkeliamas į rugsėjo 24 d. 19 val. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti iki birželio 4 d. 

Renginys PANIKA turėjęs vykti spalio 3 d. perkeliamas į rugsėjo 26 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

Renginys PANIKA turėjęs vykti spalio 4 d. perkeliamas į rugsėjo 27 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti pasibaigus karantinui.

--------------------------------

2020 kovo 31 d. 13:20 val. 

Renginys MONGOLIJOS BALSAI. Tradicinės mongolų muzikos meistrai. turėjęs vykti liepos 14  d. atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo informacija bus paskelbta vėliau.

----------------------------------

2020 kovo 30 d. 17:15 val. 

Renginys „Dansema“ | „Spalvoti žaidimai“ turėjęs vykti kovo 15 d. perkeliamas į rugsėjo 6 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

Renginys  „Dansema“ | „Mozaika“ turėjęs vykti balandžio 15 d. perkeliamas į spalio 4 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

--------------------------------

2020 kovo 30 d. 16:25 val. 

Renginys Vaidas Baumila: albumo „Milijonai” pristatymas turėjęs vykti gegužės 8 d. (buvo perkeltas iš balandžio 2 d.) perkeliamas į rugsėjo 24 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti nuo gegužės 1 d.

Renginys Vaidas Baumila: albumo „Milijonai” pristatymas turėjęs vykti gegužės 23 d. (buvo perkeltas iš kovo 26 d.) perkeliamas į spalio 8 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti nuo gegužės 1 d.

Renginys Vaidas Baumila: albumo „Milijonai” pristatymas turėjęs vykti gegužės 9 d. (buvo perkeltas iš kovo 27 d.) perkeliamas į rugsėjo 27 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti nuo gegužės 1 d.

Renginys Vaidas Baumila: albumo „Milijonai” pristatymas turėjęs vykti gegužės 30 d. (buvo perkeltas iš balandžio 16 d.) perkeliamas į spalio 10 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Norintys grąžinti bilietus tai galės padaryti nuo gegužės 1 d.

Renginys „Auksinės klasikos ir miuziklų dainos“ turėjęs vykti gegužės 3 d. atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo informacija bus paskelbta vėliau. Bilietus grąžinti galima iki gegužės 17 d. kasose, kuriose pirkote.

----------------------------------

2020 kovo 30 d. 12:35 val. 

Kauno kino centro „Romuva“ visi kino filmai nuo kovo 13 d. iki balandžio 14 d. atšaukti. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

----------------------------------

2020 kovo 30 d. 12:15 val. 

Alytaus miesto teatras:

Renginys „Coco paslaptis“ turėjęs vykti kovo 31 d. perkeliamas į gegužės 22 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

Renginys „Jonas Sobieskis“ turėjęs vykti gegužės 22 d. atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

----------------------------------

2020 kovo 30 d. 11:15 val. 

Vilniaus „Keistuolių teatras“ :

Renginys „Pagalvinis“ Festivalis 42-asis LIETUVOS TEATRŲ PAVASARIS turėjęs vykti balandžo 16 d. perkeliamas į lapkričio 13 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informacija bus paskelbta vėliau.

Renginys „Pagalvinis“ Dviejų dalių kriminalinė istorija turėjęs vykti balandžo 28 d. perkeliamas į spalio 16 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

Renginys „Varnas Carlo Gozzi commedia dell‘arte“ turėjęs vykti gegužės 13 d. (buvo perkeltas iš kovo 13 d.) perkeliamas į rugsėjo 17 d. Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

Renginys „Paskalos ir padavimai“ turėjęs vykti balandžio 18 d. atšauktas. Bilietus galite grąžinti iki gegužės 2 d.

Renginys „Ilgoji pertrauka“ turėjęs vykti kovo 17 d. atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo informuosime vėliau.

Renginys „Apie nieką“ turėjęs vykti kovo 17 d.  atšauktas. Dėl bilietų grąžinimo informuo

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.