Fikciniai personažai „B&B“ grįžta į sceną su šiuolaikinio šokio spektakliu „Banana Dream“ į Vilnių, Kauną bei Baisogalą!
2019-11-22

„Banana tour de LIETUVA“ – Vilniuje, Kaune ir Baisogaloje – trys skirtingi miestai, trys skirtingos erdvės, tačiau vienodai svarbios pačioms atlikėjoms!

 

Menininkių A. Lisičkinaitės ir G. Grinevičiūtės kūrybinis duetas „B&B“ savo gastroles „Banana tour de LIETUVA“ pradės Baisogalos kultūros centre, kuriame retai pasirodo šokio meno spektakliai, tad tai taps unikali galimybė Baisogalos gyventojams pamatyti šiuolaikinį meną savame mieste. Ši vieta neatsitiktinė, mat menininkės nori decentralizuoti meną ir pasiekti didesnę auditoriją retai aplankomuose Lietuvos regionuose.

„Vilniaus žiūrovai yra pertekę menu! Tai yra vienareikšmiškai teigiamas reiškinys, bet jis sukuria iliuziją, kad menas, šiuo atveju kalbu apie šiuolaikinį šokį, sparčiai populiarėja. O tai geras ženklas, valio! Bet regionai, ypatingai maži miesteliai, vis dar turi itin siaurą galimybę pažindintis su šiuolaikiniu šokiu.“ – teigia viena iš spektaklio kūrėjų Agnietė Lisičkinaitė.

Tiesiai iš Baisogalos visa kūrybinė komanda keliaus į „Baltojo kaspino“ festivalį Kaune.

„Džiaugiamės, jog buvome pakviestos į šį festivalį. Jo keliamos problemos yra artimos mūsų su Agniete kūryboje!“ – sako atlikėja Greta Grinevičiūtė.

Gastrolės užsibaigs „namuose“ – Vilniuje, Menų spaustuvėje.

„Čia šokti visada gera! Naujovė ta, jog šį kartą spektaklį perkelsime iš Kišeninės salės į Didžiąją! Taigi, mieli žiūrovai, daugiau vietų Jums – tad labai kviečiame atvykti!“ – juokavo „B&B“ personažų kūrėjos.

Gastrolių datos: lapkričio 29 d. – Baisogala, lapkričio 30 d. – Kaunas, gruodžio 1 d. – Vilnius.

Bilietus Vilniuje galite įsigyti Tiketa.lt arba kasoje spektaklio dieną.

 

 

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.