Klaipėdos lėlių teatras: šviesos greičiu į Kalėdas!
2016-11-16

Kai į kūną ir širdį su rudens šaltuku braunasi ligos ir liūdesys Klaipėdos lėlių teatras siūlo unikalią nuoširdaus bendravimo, šviesų, spalvų, muzikos ir įkvepiančio optimizmo terapiją.

 

Lapkričio mėnesį Klaipėdos lėlių teatre žiūrovų dar laukia susitikimai su mylimiausiomis pasakų herojėmis: šių laikų Pelene ir mažąja Coliuke. Ypatingas teatre bus paskutinis lapkričio savaitgalis: 26 d. žiūrovai kviečiami pasižiūrėti naujausią, dar premjerinį, spektaklį „Mama“, o 27 d. – didžiausią, 12 metų, sceninę patirtį sukaupusį spektaklį „Vištytė ir gaidelis“.

 

Kaip ir visi vaikai bei suaugusieji Klaipėdos lėlių teatro lėlės ir žmonės laukia Šv. Kalėdų ir joms ruošiasi. Prieškalėdiniu laikotarpiu tradiciškai Klaipėdos lėlių teatre apsigyvena  pagrindinis žiemos švenčių herojus Kalėdų Senelis ir jo palyda, ir teatras tampa Kalėdų Senelio nameliu, kuriame vyksta stebuklai. 

 

Šiais metais Kalėdų Senelis žada stebuklą, kokio Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje dar nebuvo! Kartu su Kalėdų Seneliu ir jo palyda į Klaipėdą bus atgabentas gabalėlis šaltosios Laplandijos. Tikras! Su sniegais, ledais, speigais ir net su šiaurės pašvaiste.

 

Belaukdamas Šv. Kalėdų ir Kalėdų Senelio Klaipėdos lėlių teatras pasirūpino ir dovanomis kūrybiškam šeimos laisvalaikiui. Tai Klaipėdos lėlių teatro kaladėlės, ugdančios  erdvinį loginį mąstymą,  lavinančios smulkiąją motoriką ir skatinančios kalbos raidą, suteikiančios jutiminę patirtį.  Kaladėlių rinkinį sudaro 5 natūralaus, šlifuoto medžio kaladėlės ir žaisminga instrukcija, kaip jas naudoti.

Pasak Klaipėdos lėlių teatro vadovės Aušros Juknevičienės,  į kaladėles transformavosi Klaipėdos lėlių teatro logotipo ,,lėlė”. ,,Mūsų teatro ženklas simbolizuoja judėjimą, kaitą, gyvybę, kurią menininkai įkvepia negyviems daiktams. Kaladėlės – viena iš šios kaitos formų, demonstruojančių jog genialūs dalykai yra paprasti.”

 

 

Bilietus į Klaipėdos lėlių teatro spektaklius, Kalėdų Senelio namelį ir kaladėles užsakyti galima tel. (846) 239932, el. p. info@klaipedosleliuteatras.lt

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.