LRDT – spektakliai lietuvių kalba
2016-10-12

Lietuvos rusų dramos teatras, įsiklausydamas į publikos poreikius,  savo kūrybines erdves atveria visiems menininkams, siekiantiems savirealizacijos profesionalioje scenoje. 

 

Ddidžiojoje salėje sostinės publikai pristatomas teatro repertuaro unikalus spektaklis lietuvių kalba – tai J. Pulinovič „Natašos svajonė“, kuris vaidinams su rusiškais titrais. Pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Gabija Urniežiūtė, o režisieriai – Eglė Kižaitė ir Ainis Storpirštis.

Kiekvienas pastatymas, kuris vaidinamas scenoje rusų kalba, taip pat yra lydimas lietuviškų titrų. 

 

Žiūrovams dviem kalbomis pateikiami klasikos šedevrai, šokiruojančios šiuolaikinės pjesės, absurdas ir mistika. Lituanistai, rusų filologai, teatro kritikai ir scenos meno gerbėjai  turi unikali galimybę išgirsti kūrėjo balsą sava kalba.

 

Patys mažiausi ir mylimiausi  mūsų kritikai  – vaikai, taip pat yra laukiami žaismingame spektaklyje „Stebuklingoji kreidelė“, kuris vadinimas ir lietuvškai, ir rusiškai.

 

BILIETUS galima įsigyti ČIA  

 

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.