Šokio festivalis AURA 26 skelbia žymiais vardais turtingą programą
2016-09-04

Tarptautinis šokio testivalis AURA jau 26-tą kartą grįžta į Kauną. Šiemet festivalį AURA skiriame Danutei Nasvytytei - šokėjai, choreografei, pedagogei, išraiškos šokio pradininkei Lietuvoje.

 

Pagrindinė festivalio viešnia – Izraelio choreografė Sharon Eyal ir jos vadovaujamos trupės „L-E-V“ spektakliai „Sara“ ir „Kiaulė žudikė“. Trupės darbai išsiskiria nepriekaištinga technika ir unikaliu judesiu. 

Festivalio programoje – geriausių pastarojo meto kūrėjų ir šokėjų spektakliai sukurti Meksikos, JAV, Pietų Korėjos menininkų.

Naujiena jauniesiams šokio gerbėjams - pirmą kartą festivalio istorijoje šokio spektalis vaikams. 

Gera žinia šokio teatro "Aura" gerbėjams: spalio 7 d. festivalio scenoje šokio teatras „Aura“ su legendiniu spektakliu „Godos“(chor. Anne Ekenes, Pia Holden, Birutė Letukaitė) puikiai įvertintu ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Italijoje, JAV, bei turi pakvietimus tolimesnėms 

 

FESTIVALIO PROGRAMA

Spalio 6 d.

Festivalio dovana žiūrovams
12:00 Pradžia – prie fontano Laisvės al., senamiesčio link.
FOCO alAIRE PRODUCCIONES (Meksika)
„LOStheULTRAMAR“
Pasirodymas-kelionė
45 min.

19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Rūtos salė
DJAHEL VINAVER (Meksika)
„Žalioji“
60 min.
N-13

20:30 Kauno „Pienocentro“ rūmai (Laisvės al. 55 / S. Daukanto g. 18)
KAUNO ŠOKIO TEATRAS „AURA“, SIGI GABRIE IR KAUNO BIENALĖ (Lietuva, Australija)
„Labirintas“

-------------------------------------------------------------------------------------
Spalio 7 d.

Festivalio dovana žiūrovams
16:00 Pradžia ¬– prie fontano Laisvės al., senamiesčio link.
FOCO alAIRE PRODUCCIONES (Meksika)
„LOStheULTRAMAR“
Pasirodymas-kelionė
45 min.

19:00 VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28)
KAUNO ŠOKIO TEATRAS „AURA“ (Lietuva)
„Godos“
60 min.

21:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Rūtos salė
KHAMBATTA ŠOKIO TRUPĖ (JAV)
„Lemties aukos“ (35 min.)
„Tiesa ir išdavystė“ (35 min.)
-------------------------------------------------------------------------------------
Spalio 8 d.

Festivalio žvaigždė
19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Didžioji scena
L-E-V | SHARON EYAL – GAI BEHAR (Izraelis)
„Sara“ (13 min.)
„Kiaulė žudikė“ (43 min.)
N-13

21:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Rūtos salė
FOCO alAIRE PRODUCCIONES (Meksika)
„Perklausa nakties kabarete“
90 min.
-----------------------------------------------------------------------------------

Spalio 9 d.

Festivalio dovana žiūrovams
12:00 Pradžia ¬– Rotušės a., Vilniaus gatve Laisvės al. link.
15:00 Pradžia ¬¬– prie fontano Laisvės al., senamiesčio link.
FOCO alAIRE PRODUCCIONES (Meksika)
„LOStheULTRAMAR“
Pasirodymas-kelionė
45 min.

12:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras (Laisvės al. 71), Rūtos salė
ŠOKIO TEATRAS „PADI DAPI FISH“ (Lietuva)
„Baltoji lopšinė“
40 min.
Spektaklis rekomenduojamas 5-10 metų vaikams.

18:00 VDU didžioji salė (S. Daukanto g. 28)
PIETŲ KORĖJOS ŠOKIO VAKARAS
JOSEPH KIM „Gom-bang-yi-teot-da“ (11 min.)
GOBLINŲ PARTIJA „Drovumas“ (20 min.)
JUNG IN LEE „Odos“ (17 min.)
MAHOLRA ŠOKIO TRUPĖ „Pra:Eivis“ (30 min.)
-------------------------------------------------------------------------------------
Spalio 8–9 d.

12:00 | 4X4 : ŠOKIO EKSKURSIJA TARPUKARIO KAUNE

YARON SHAMIR (Izraelis)
„DREAM.F.H.“ (13 min.)

KYRIE ODA (Japonija / Kauno šokio teatras „Aura“)
„Aušra“ (20 min.)

DAM VAN HYUNH (Vietnamas-Jungtinė Karalystė)
„Đẹp“ (10 min.)

PETRAS LISAUSKAS IR SAULIUS PETREIKIS
„press release“ (20 min.)

Ekskursijos trukmė – apie 3 val.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilietai: http://www.teatrai.lt/events?q=aura&submit=

KVIEČIAME ĮSIGYTI BILIETUS IŠ ANKSTO!
BILIETAI BRANGS rugsėjo 23 d.

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.