Kauno mažojo teatro naujas sezonas
2016-09-19

Vasarai pasitraukiant iš saulėto Kauno gatvių, mažasis teatras su nekantrumu kviečia savo žiūrovus sugrįžti į spektaklius. Teatras skelbia naujojo sezono pradžią jau rugsėjo 23 dieną ir meno mylėtojams vėl žada ypatingus spektaklius, jaukią atmosferą ir puikius įspūdžius.

Kauno mažasis teatras, pasitinkantis naująjį sezoną su naujomis emocijomis, toliau sieks išsaugoti savo išskirtinumą bei išlaikyti ypatingai glaudų ryšį tarp scenoje vaidinančių aktorių ir žiūrovo. Maža ir jauki kūrybinė erdvė pateisina teatro vardą ir leidžia žiūrovui betarpiškai priartėti prie personažų, įsijausti į jų išgyvenimus ir įsilieti į pjesės siužeto naratyvą.

Rugsėjo 23 dieną Kauno mažasis teatras atveria naująjį sezoną jau plačiai žiūrovų pamėgtu pramoginio žanro spektakliu „Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės“ (Rež. Darius Rabašauskas). Juokingiausiu tituluojamas spektaklis nepalieka abejingų ir kviečia žiūrovą gardžiai pasijuokti iš gyvenimiškų situacijų, paties žmogaus sukuriamų ribų ir nevalingų pasirinkimų jas peržengti kasdienybės kontekste. Naujajame repertuare rugsėjo 28 dieną taip pat pristatysime pagal Jean Ganet pastatytą kriminalą „Tarnaitės“ (Rež. Raimonda Kimbraitė) spektaklio premjerą. Vienos dalies kriminalas emocingai atskleis kadaise idealizuotą teatro užkulisių bjauriąją pusę. Negana to, mažasis teatras šį sezoną į savo sceną įlies ir magiškų spalvų. Teatro žiūrovai rugsėjo 29 dieną turės galimybę pamatyti garsaus iliuzionisto Nicholo Kin psichologijos bei iliuzijos šou. Tarptautinių iliuzionistų konkursų laureatas pademonstruos unikalų interaktyvų pasirodymą, kuris perkels žiūrovą į jo pasąmonės gelmes. Be jau minėtųjų pasirodymų, Kauno mažajame teatre bus galima išvysti ir kitus žiūrovų pamėgtus spektaklius, o mažųjų teatro svečių laukia nuotaikinga vaikiškų spektaklių programa, raginanti mažuosius teatro lankytojus pamatyti tokius spektaklius, kaip „Aguonos šokis“, „Noriu arkliuko!”, “Paslaptinga naktis” ar “Sidabrinis fėjos šaukštelis“.

Iš krepšinio varžybų – į teatrą

Kauno mažasis teatras plečia savo žiūrovų gretas. Skelbiamas ypatingas pasiūlymas krepšinio fanams. Nuo rugsėjo 24 d. Žalgirio abonemento turėtojai su abonemento kortele galės pasinaudoti 20 procentų nuolaida visiems Kauno mažojo teatro spektakliams.

Bilietus galite įsigyti Kauno mažojo teatro bilietų kasoje – M. Daukšos g. 34, darbo laikas: III-V - 15-19 val., VI - 15-18 val., VII - 2 valandos prieš spektaklį.

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.