Kaune pristatomas meksikiečių choreografų spektaklis FRONTERA
2016-06-06

Birželio 7 d., 19 val, Kauno dramos teatro Rūtos salėje , paskutinė šio sezono Kauno šokio teatro AURA premjera FRONTERA (chor. A. Huesca, R. Gonzáles, Meksika)

Šokio spektaklis „Frontera“– bandymas prisiliesti prie situacijų, kuomet žmogus, siekdamas įgyvendinti savo svajones ar norėdamas pritapti prie kokios nors socialinės grupės ar aplinkos, pradeda veikti nežmoniškomis formomis. Tačiau nepaisant padarinių, ilgainiui sąmoningai ar nesąmoningai su tuo susigyvenama. Mes privalome priimti asmeninius (apsis)sprendimus, antraip – už mus bus nuspręsta.

*Frontera (isp.) – siena, riba.

Choreografija: Anna Karen Gonzalez Huesca, Renato González,
Šokėjai: Aime Irasema Sánchez (Meksika), Antonia Kolujartseva (Rusija), Juan Madero (Meksika), Oksana Griaznova (Lietuva).
Video projekcijos: Renato González
Kostiumai: Eglė Sakalaitė
Apšvietimas: Vladimiras Šerstabojevas
Trukmė: 50 min.
Premjera: 2016 m. birželio 7 d.

Anna Karen Gonzalez Huesca - šokėja, choreografė iš Meksikos. 2013 m. baigė šokio specialybę (Escuela Profesional de Danza) Mazatlan mieste, buvo pakviesta šokti žinomoje Meksikos šiuolaikinio šokio trupėje DELFOS, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose. 2014 m. Anna atvyko į Lietuvą ir iki 2015 m. spalio dirbo šokėja Kauno šokio teatre AURA, atliko daug pagrindinių vaidmenų teatro repertuaro spektakliuose, dirbo su tokiais choreografais kaip B.Letukaitė, P. Hess, H. Delimat, S. Mathieu. Tarptautiniame šokio festivalyje AURA 25 šokėja debiutavo su solo spektakliu „Negrįžtamas judesys“. Šiuo metu Anna Huesca gyvena ir kuria Meksikoje, bendradarbiauja su įvairiais menininkais, intensyviai užsiima edukacine veikla.

Renato Gonzáles – domisi vizualiaisiais menais, muzika, teatru, save apibūdina kaip nuolat esantį kūrybiniuose ieškojimuose ir mokymosi procese. Jis aktyviai reiškiasi Meksikos ir ir tarptautinėje šokio scenoje nuo 2011 m. - yra dirbęs su tokiomis kompanijomis kaip Foco al Aire (Meksika) , La instrusa (Ispanija). Šiuo metu Renato yra Meksikos šokio kompanijos „Delfos“ narys, kurioje ne tik šoka, tačiau ir kuria vizualiuosius menus, kompanijos įkurtoje mokykloje užima šokio mokytojo ir choreografo pareigas. Kaip nepriklausomas menininkas, R.Gonzáles turi sukūręs keletą individualių choreografinių darbų parodytų įvairuose Meksikos festivaliuose, bendradarbiauja su kitais šokio kūrėjais, taip pat yra nufilmavęs ne vieną šokio filmą, kurie įtraukti į tarptautinių šokio filmų festivalių programas.

Bilietus platina: Teatrai.lt ir Tiketa

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.