Žiūrovų akimis: Bardai LT dešimtmečio koncertas online
2020-06-12

Kultūra jau kuris laikas sustojusi gyvuoti dėl šalyje paskelbto karantino. Laikui bėgant prisitaikėme prie esamos padėties ir po truputį grįžtame prie įprastų pomėgių. Mokomės dalyvauti renginiuose iš namų. Vienas iš puikių prisitaikymo pavyzdžių - renginiai online. Koncertai, spektakliai, paskaitos internete.

 

Šiuo išskirtiniu laikotarpiu "sudalyvavau" mano mėgstamų bardų dešimtmečio koncerte iš namų. Iš tiesų visai patogu įsitaisyti lovoje, pasigarsinti smart tv ir su kakavos puodeliu klausytis dainuojamosios poezijos. Bardai apjungia poetus, aktorius, muzikos kūrėjus ir skleidžia labai svarbią žinią apie tarp mūsų gyvuojančias taurias, jautrias sielas ir iš jų sklindandančią gaivią muziką, kuri visada atliekama tik gyvai.

Bardų organizacija apjungia klasikus ir jaunus kūrėjus, kurie groja teisingą muziką, muziką iš širdies, kur žodžiai yra prasmingi ir svarūs. Tekste sudėti gyvenimo patyrimai su žodžių žaismu paliečia visus klausytojus, o pasirinktų instrumentų melodijos visada nukelia į malonius prisiminimus. Dešimtmečio koncertas apjungia ilgus metus kūrybos ir patyrimų, tikiuosi panašios muzikos galėsime klausytis dar ne vieną dešimtmetį!

 

Teatrautoja Greta Kunigiškytė

Tai – autentiškas žiūrovo atsiliepimas, parašytas dalyvaujant teatrautojų programoje. Teatrautojas – teatrai.lt žiūrovas, kuris apsilankęs renginyje pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais ir akimirkomis apie įvykusį renginį. Teatrautojas – žiūrovas, kuris nemeluoja, nes jis turi SAVO nuomonę.

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.