Teatrautojo atsiliepimas: „Riešutų duona“ bitlų ritmu
2020-02-10

„Riešutų duona“ – tai malonus, lengvas, šiek tiek ironiškas, šiek tiek liūdnas spektaklis visiems, kas jau yra paaugliai ar kada nors buvo. Man tai yra viena gražiausių meilės istorijų, pralenkianti Romeo ir Džiuljetą, gal dėl savo tikrumo, o gal dėl nuostabios turtingos lietuvių kalbos, šmaikštumo ir graudumo viename. 

 

Spektaklio centre – Andrius Šatas, iš vaikystės įžengiantis į paauglystę, pasakojantis savo tėvų ir kaimynų Kaminskų meilės ir išsiskyrimų istorijas bei nejučia kuriantis savąją – subtilią ir tikrą, pirmąją ir nepamirštamą meilę.

Pirmoji asociacija mąstant apie A. Giniočio režisuotą spektaklį „Riešutų duona“ – šviesa. Kaip labai neįprasta Lietuvos teatrų padangėje, kostiumuose vyrauja balta spalva, suteikianti visam spektakliui šviesos, lengvumo ir tyrumo jausmą. Nerūpestingumo ir svajingumo prideda skambanti „The Beatles“ muzika, užpildanti ir pertrauką, taip tapdama tąsa tarp pirmos ir antros dalies, nepaleisdama žiūrovų visiškai atsiriboti. Todėl ieškantiems lengvo, bet ne tuščio, šviesaus bet nebanalaus spektaklio – „Riešutų duona“ yra puikus pasirinkimas.

 

Teatrautoja Milda Kielė

Tai – autentiškas žiūrovo atsiliepimas, parašytas dalyvaujant teatrautojų programoje. Teatrautojas – teatrai.lt žiūrovas, kuris apsilankęs renginyje pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais ir akimirkomis apie įvykusį renginį. Teatrautojas – žiūrovas, kuris nemeluoja, nes jis turi SAVO nuomonę.

 

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.