Teatrautojo atsiliepimas: stebuklinga giria ir Hogwartsas
2020-01-22

Jau seniai norėjau nueiti į kokį nors išskirtinį koncertą Kotrynos bažnyčioje. Laukiau įdomaus pasiūlymo. Ši erdvė ypatinga, kokia akustika!

Muzika čia skamba kur kas jautriau nei koncertų salėse. Čia buvo vienas iš punktų mano norų sąraše. Buvau Magiškame Hario Poterio ir Spragtuko muzikos koncerte, šviesų spektaklyje. Na ir tikrai, kaip pažadėta, muzikos bei šviesos efektų pagalba nusikėlėme į stebuklingą girią ir Hogwartsą!

Pasirinkti kūriniai bažnyčios erdvėje kūrė magišką atmosferą. Smuikų, violančelių, pianino garsai skambėjo taip subtiliai ir ypatingai. Šviesų spektaklis, puikiai pritaikytas tokiai erdvei, stebino sinchroniškumu su muzikos garsais. O kokią įtampą geba sukurti styginiai instrumentai! Ir kaip subtiliai geba išreikšti magijos, paslapties esmę. Renginys subalansuotas visiems klausytojams - žiūrovams, net jei nesate girdėję Hario Poterio ar Spragtuko garso takelių. Toks gyvos muzikos ir šviesų spektaklis bažnyčios erdvėje nukelia į gražiausius prisiminimus ir norisi dar! 

 

Teatrautoja Greta Kunigiškytė

Tai – autentiškas žiūrovo atsiliepimas, parašytas dalyvaujant teatrautojų programoje. Teatrautojas – teatrai.lt žiūrovas, kuris apsilankęs renginyje pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais ir akimirkomis apie įvykusį renginį. Teatrautojas – žiūrovas, kuris nemeluoja, nes jis turi SAVO nuomonę.

 

Portale Teatrai.lt esančią informaciją kopijuoti, dauginti, platinti bei publikuoti be raštiško Teatrai.lt redakcijos leidimo draudžiama. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Teatrai.lt kaip šaltinį.