XXV Pažaislio muzikos festivalis FESTIVALIO POSTLIUDIJA | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga
  • Trukmė: 1 val.0 min.
2020 Rugsėjo 3 d.
18:00 val.
Chaimo Frenkelio vila, Vilnaus g. 74, Šiauliai
Nuo 6.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Akordeonininkų trio INDEED

Laimonas Salijus

Sandra Veverskytė

Lukas Katinas

Programoje aranžuotės nuo Antonio Vivaldi iki tango

XXV jubiliejinio Pažaislio muzikos festivalio postliudija Šiauliuose – tai fantastiška kelionė laiku: nuo baroko epochos genijaus Antonio Vivaldi iki šiuolaikinio tango, į kurią Jus kviečia akordeonininkų trio INDEED.

Profesionalūs atlikėjai, nuolat ieškantys naujų idėjų, išieškotų sąskambių ir unikalių sprendimų – taip apibūdinamas šis trio. 2016 metais įkurtame ansamblyje dabar groja akordeonininkai Laimonas Salijus, Sandra Veverskytė ir Lukas Katinas. Ansamblio nariai – VDU Muzikos akademijos absolventai, įvairių tarptautinių konkursų prizininkai ir nugalėtojai, kuriuose dalyvavo kaip solistai ir kaip ansamblių nariai. Trio scenoje galima išvysti kartu su Dagna, Ieva Goleckyte, Giedriumi Prunskumi, VDU Kameriniu orkestru.

Trio INDEED daugiausiai sutinkami Lietuvos festivalių programose, tačiau atlikėjai vis daugiau tampa pastebimi ir užsienio scenose. Surengti rečitaliai Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje ir Vokietijoje. Ansamblio repertuaras neapsiriboja vien klasikiniais opusais – pripažintos klasikos programas papildo populiariaja, tango muzika.

Bilietų skaičius ribotas.

Renginio dieną bilietai brangs.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki