XXIV Pažaislio muzikos festivalis Sugrįžki vėl, o meile! | Repertuaras
  • Organizatorius: Kauno valstybinė filharmonija, Koncertinė įstaiga
  • Trukmė: 1 val.30 min.
Nuo 8.00 eurų
0 (Balsavo

0

)

RITA NOVIKAITĖ (mecosopranas)

SERGEJ KRINICIN (gitara)

Programoje: renesanso bei baroko kompozitorių Johann Sebastian Bach, Antonio Caldara, Antonio Cesti, John Dowland, Giuseppe Giordani, Henry Purcell, Giuseppe Sarti bei kt. kūriniai

Kiekvienas susitikimas su jau šeštus metus skaičiuojančiu Ritos Novikaitės ir Sergėjaus Krinicino duetu tampa tikra švente kamerinės muzikos mylėtojams. Artistiškumas, temperamentas, o kartu subtilūs niuansai bei scenos partnerio pajautimas žavi kiekviename koncerte. Šį kartą atlikėjų parengtoje programoje skambės gražiausi renesanso bei baroko kompozitorių kūriniai. Apie ką jie? Tai išduoda koncerto pavadinimas - „Sugrįžki vėl, o meile!“.

Rita Novikaitė mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Graco muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete įgijo menų magistro diplomą. Dainininkė taip pat studijavo Arthuro Toscanini fondo įkurtoje G. Verdi akademijoje „Accademia Verdiana“. R. Novikaitė sukūrė nemažai vaidmenų Austrijos, Italijos ir Anglijos teatruose. Solistė surengė koncertų ir dalyvavo festivaliuose Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Jos įdainuotų kūrinių yra Lietuvos ir Austrijos ORF radijo fonduose.

Sergėjus Krinicinas - Lietuvos klasikinės gitaros festivalių ir konkursų laureatas, savo muzikavimu užburiantis klausytojus. S. Krinicinas mokėsi Kauno J. Gruodžio konservatorijoje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, nuo 2000 m. studijavo Maskvos klasikinėje akademijoje pas legendinį gitaristą, profesorių A. Frauči. 2002 m. grįžęs į Lietuvą muzikas pradėjo aktyvią koncertinę veiklą šalyje ir užsienyje. S. Krinicinas koncertavo su įvairiais orkestrais: Lietuvos kameriniu, Kauno kameriniu, LMTA studentų orkestru. 2004 m. drauge su jaunais Lietuvos gitaristais subūrė Baltijos gitarų kvartetą.

Kviečiame nepraleisti puikios progos pasiklausyti nuostabios muzikos!

Renginio dieną bilietai brangs.

Bilietų skaičius ribotas.

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki