VIRTUALIOS AISTROS like like like | Repertuaras
  • Organizatorius: Dvimiesčio kulka, VšĮ
  • Trukmė: 1 val.0 min.
Nuo 15.20 eurų
0 (Balsavo

0

)

Dėmesio! Kovo 27 d. spektaklis VIRTUALIOS AISTROS like like like atšauktas. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki balandžio 5 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Komiška drama apie keturis aktyvius feisbuko vartotojus: jauną merginą Aleutiną, literatą Vasilijų, amžinai nelaimingą Elą ir sėkmingą kino apžvalgininką Filą, kurie kasdien publikuoja savo mintis, pamąstymus ir gyvenimo smulkmenas į socialinius tinklus. Jiems svarbiausia parašyti komentarą, pranešti naujieną ir sulaukti kuo daugiau laikų. Kartais jie leidžia sau paflirtuoti, kartais kai ką daugiau... kartais tarp jų įsiplieskia karštas ginčas, kartais- virtualus pašėlęs vakarėlis. Bet už šmaikščių komentatorių slepiasi jautrūs, vieniši žmonės, besiilgintys , kad ir netikro, kad ir virtualaus, bet žmogiško ryšio.

O gal vieną vakarą jų gyvenimas ims ir pasikei, ir viskas bus kitaip nei buvo?

Spektaklis kviečia su šypsena pažvelgti į save iš šalies, gal susitapatinus su pjesės herojais smagiai pasijuokti iš savo įpročių, o gal susimąstyti?

Autorė - Saša Denisova

Vertėjas - Vaidas Vilius

Kompozitorius - Antanas Jasenka

Video menininkas - Algirdas Gradauskas

Režisierė - Aušra Pukelytė

Kalendorius
${ city }
  • ${ city }
${ year }
${ monthString() }
P A T K P Š S
${ dayItem.day }
nuo
iki